Ana Sayfa » Genel Kültür » Berke Juan Kaç Yaşında? – Sevgilisi Kimdir?

Berke Juan Kaç Yaşında? – Sevgilisi Kimdir?

Berke Juan kaç yaşında diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. 17 Haziran 2003 yılında doğan Berke Sezer Yardım, 20 yaşında bir içerik üreticisidir. Türkiye’nin en çok bilinen TikTok içerik üreticisi olan Berke geçmişte Bizim Olayımız adında bir şarkı da çıkarmıştır. Instagram, TikTok ve YouTube gibi platformlarda milyonlarca kişiye hitap eden Berke Juan’ı özellikle 16-24 yaş grubundan neredeyse tanımayan yoktur. Bu popülaritenin ardından gün geçtikçe on binlerce kişi daha sosyal medya platformları üzerinden abone olmaya devam ediyor. Ayrıca Genel Kültür kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Berke Juan Sevgilisi

Berke Juan Sevgilisi
Berke Juan Sevgilisi

Özellikle çektiği tiktok videolarıyla ünlenen Berke Juan Trabzonlu’dur. Annesi Sivaslı olan Berke Juan 17 Haziran 2003’te dünyaya gelmiştir. Uzun zamandır birlikte olan sevgilisiyle ayrılan Berke Juan Sevgilisi yoktur. Eski sevgilisi ise Elif Armağandır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Doğukan Adal Kaç Yaşında? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Berke Juan Boyu 🌟

Asıl adı Berke Sezer Yardım olan Berke Juan lakaplı youtuber isminin anlamı futbolcu olan Juan Mata’dan aldığını belirtmiştir. Youtube dışına tiktok’ta da oldukça popüler olan Berke Juan Boyu 1.69 cm‘dir.

Berke Juan Nereli?

Son zamanlarda Berke Juan Nereli? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. Berke Juan’ın babası Trabzonludur. Yani aslen Trabzonludur. Fakat annesi Sivaslı’dır. İkizler burcu olan başarılı fenomen birçok ünlü isimle de videolar çekmektedir. Dilerseniz Tiktok ve Youtube hesabına gidip bu videoları izleyebilirsiniz.

Berke Juan Videoları

Berke Juan videoları ile milyonları eğlendirmeyi başarmıştır. Kısa içeriklerini TikTok üzerinden paylaşan Berke Juan, uzun içeriklerini ise YouTube üzerinden paylaşıyor. Böylece hayranları onu her platformda izleyebilme şansını elde ediyor. İşte Berke Juan’ın en çok izlenen 10 YouTube videosu:

  1. Berke Juan – Bizim Olayımız: 25.210.003 görüntülenme
  2. PARA KİMDE ? ! (KIŞKIRTMA SONUNDA AĞLADI): 11.647.580 görüntülenme
  3. CEMRE VE MERVE’YE HIRSIZ ŞAKASI ( POLİSİ ARADILAR!): 10.595.865 görüntülenme
  4. Yaren Alaca ile TikTok “Candy Shop” Değişim Akımını İzledik!: 4.760.619 görüntülenme
  5. RANDOM DÖVME CHALLANGE | HERKESE DÖVME ŞOKU: 4.176.047 görüntülenme
  6. MAKARNA KÖPRÜ İLE HAVUZDA EN UZAĞA GİDEN 1000 TL KAZANIR!: 4.046.780 görüntülenme
  7. CEZALI BALON PATLATMA CHALLANGE ! (BAHÇEDE DUŞ ALDI): 3.861.835 görüntülenme
  8. CEMRE SOLMAZ İLE TİKTOK HAYAT HİLELERİNİ DENEDİK!: 3.208.514 görüntülenme
  9. CEMREYE MAKYAJ YAPTIM! – SEVGİLİSİ VAR MI?: 3.055.539 görüntülenme
  10. CEMRE SOLMAZ’A TARİHİN EN DUYGUSAL PSİKOLOJİK KIŞKIRTMASI

Berke Juan Instagram

Berke Juan Instagram üzerinden de sıkça takip edilen kişiler arasında yer alıyor. Nitekim Instagram’da da tıpkı diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi milyonlarca takipçisi bulunuyor. Yaptığı her paylaşım hayranları arasında gündem olan Berke Juan aynı zamanda on binlerce kişiden oluşan bir hayran grubuna da sahiptir. Hayranları tüm platformlarda Juan’ı desteklemeye devam ediyor.

Berke Juan Twitter

Sosyal medyada oldukça aktif olan Berke Twitter’da da 200 binden fazla takipçiye sahiptir. Dilerseniz Berke Juan Twitter hesabına gitmek için “berkejuan2” resmi hesabına gidebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Enes Çakmak Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Berke Juan kaç yaşında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın