Ana Sayfa » Genel Kültür » Bilal Sonses Sevgilisi – Eski Sevgilisi Kimdir?

Bilal Sonses Sevgilisi – Eski Sevgilisi Kimdir?

Bilal Sonses sevgilisi kadar yaşantısı ve kariyeri hususunda da merak edilen bir isim olarak gündeme geliyor. Başarılı sanatçının hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek de son derecede kolay oluyor. Ayrıca biyografisine dair tüm detayları öğrenmek de genel itibarıyla basit bir hal almaktadır. Bununla beraber Bilal Sonses hakkında net bir bilgiye ulaşmak da son derecede kolay olmaktadır.

Bilal Sonses hakkında tüm bilinmesi gerekenlere ulaşmak son derecede basittir. Ayrıca sosyal medyadan hızlı bir yükselişe geçen ve tanınan bu isme dair tüm merak edilenleri öğrenmek kolayca gerçekleşecek olan hususlar arasında kalacaktır. Öte yandan Bilal Sonses hakkındaki tüm bilgileri edinmek de rahat bir biçimde gelişen konular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bilal Sonses Eski Sevgilisi 🔴

Bilal Sonses Eski Sevgilisi
Bilal Sonses Eski Sevgilisi

İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Bilal Sonses son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle söylediği şarkılarla büyük bir kitleye sahip olan Sonses magazin hayatı da oldukça çalkantılıdır. Ayrıca Bilal Sonses Eski Sevgilisi hakkında ise aldatıldığını ve bu yüzden 100’lerce şarkı yazdığını belirtmiştir.

Bilal Sonsesin Sevgilisi 🔵

Bilal Sonses, YouTube kanalını açarak hayatını değiştiren bir isim olarak öne çıkıyor. 2015 yılında kendi ismini taşıyan bir kanal açmıştır. Ayrıca YouTube kanalında kendi bestelerinin yanı sıra cover şarkılara da yer vermiştir. Bu videolarla giderek kitlesini oluşturan Bilal Sonses’in asıl patlaması Ayla Çelik’in Bağdat şarkısını seslendirmesi sonrasında olmuştur. Bu parçayla beraber tüm Türkiye tarafından tanınan bir şarkıcı haline gelmiştir. Özellikle çok merak edilen Bilal Sonsesin Sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Bilal Sonses Evli mi?

Küçükken futbolcu olmak isteyen Bilal Sonses daha sonrasında ise müzik tarafı daha ağır bastığı için müzisyen olmuştur. 2013 yılına youtube’a giriş yapan Sonses kanalına yüklediği Ansızın (akustik) adlı parçasıyla ünlenmeye başlamıştır. Çok fazla merak edilen Bilal Sonses Evli mi? Sorusunun cevabı ise hayır şuanlık evli değildir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ji Chang Wook Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bilal Sonses Kaç Yaşında?

Genç sanatçı Bilal Sonses2in YouTube kanalında 1 milyondan daha fazla abonesi vardır. Ancak sonrasında da Bilal Sonses, NetD Müzik ile yaptığı anlaşmayla beraber kariyerinde yeni bir adım atmıştır. Son olarak da Neyim Olacaktın adlı şarkısıyla oldukça beğeni toplamıştır. Öte yandan Bilal Sonses, sosyal medyada da adından sık sık söz ettiren bir isim olarak varlık göstermektedir. Sonses 28 Ekim 1989 yılında doğmuştur ve günümüzde 33 yaşındadır. Böylece Bilal Sonses Kaç Yaşında? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Bilal Sonses Kimdir?

Bilal Sonses hakkında araştırma yapmak son derecede basit bir hal alıyor. Bununla beraber Bilal Sonses kimdir gibi bir soru da özellikle açığa çıkan bir konumda varlık gösteriyor. 2015 yılında YouTube kanalı üzerinden kendi bestelerini ve seslendirdiği şarkılara yer vermesiyle öne çıkmaktadır. Ayrıca Ayla Çelik ile Bağdat adlı parçayı seslendirmesiyle daha da geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Bilal Sonses, 28 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini de Fatih ilçesinde tamamlamıştır. Ayrıca Sonses Turizm’e olan ilgisinden ötürü Mehmet İhsan Mermerci Turizm ve Otelcilik Lisesi’ne kayıt olmuştur. Lise sonrasında da Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde ön lisans eğitimini almıştır. Lisans programını da Düzce Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Ayrıca Bilal Sonses, 1.76 boyundadır. Ayrıca kendisi 70 kg olarak bilinmektedir.

Bilal Sonses Şarkıları

Bilal Sonses, 2015 yılından beridir şarkılarını yayınlamaktadır. Ayrıca Bilal Sonses şarkıları ilk başlarda YouTube bünyesinde yer alsa da son zamanlarda NetD Müzik bünyesinde olmaya başlamıştır. Son derecede başarılı işlere imza atması da giderek daha da popüler bir hal almasını desteklemektedir. Bununla beraber son zamanlarda son derecede dikkat çeken isimlerden bir tanesi olmasını da destekleyen konular arasında da kalmaktadır.

Bilal Sonses, başarılı şarkılarıyla tanınan bir isimdir. Bu hususta da şarkıları halen daha binlerce kişi tarafından dinlenen bir haldedir. Ayrıca son zamanlarda son derecede başarılı çıkış yapan genç sanatçılar arasında da yerini bulan bir isim olmuştur.

 • Öpesim Var (2017)
 • “İnat Keçi” (2019)
 • “İçimden Gelmiyor” (ft. Bengü) (2019)
 • “Sevme” (2019)
 • “Sen Aldırma” (ft. Reynmen) (2019)
 • “Neyim Olacaktın?” (2019)
 • “Cennetten Çiçek” (2019)
 • “Sende Kaldı Yüreğim” (ft. Derya Bedavacı) (2020)
 • “Sonu Gelmez” (ft. Seda Tripkolic) (2020)
 • “Yara” (ft. Ziynet Sali) (2020)
 • “Görmedim Sen Gibi” (2020)
 • “Nefret” (2020)
 • “Geç Değil” (ft. Rozz Kalliope) (2020)
 • “Çat Kapı” (2020)
 • “Hasbelkader” (ft. Yıldız Tilbe) (2020)
 • “Sebepsiz Boş Yere” (2021)

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Bilal Sonses sevgilisi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın