Ana Sayfa » Genel Kültür » Mehmet Dinçerler Serveti – Mehmet Dinçerler Kahve Markası

Mehmet Dinçerler Serveti – Mehmet Dinçerler Kahve Markası

Mehmet Dinçerler Serveti yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Genç girişimcilerden biri olan Mehmet Dinçerler, Türkiye iş dünyasının en başarılı isimleri arasında yer almaktadır. Genç yaşta sahip olan Mehmet Dinçerler serveti sahibi olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mehmet Dinçerler Kaç Yaşında?

Mehmet Dinçerler 23 Ağustos 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Ailesinin katkıları ile küçük yaştan itibaren kendini geliştirmeye başlamıştır. Öğretim hayatını başarı ile tamamlayarak kısa sürede iş hayatına atılmayı başarmıştır.

Mehmet Dinçerler Nereli?

Mehmet Dinçerler, aslen Gazianteplidir. Akrabalarının birçoğu hala orada yaşamaktadır. Mehmet Dinçerler, aslen Gaziantepli olmasının aksine İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Öğretim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır.

Mehmet Dinçerler Boyu

Yakışıklı ve genç olan Mehmet Dinçerlerin en çok merak edilen özelliklerinden biri boyudur. Genç girişimci olan Mehmet Dinçerler, tam olarak 1,86 cm boyundadır. Spor yapmaya özen göstermekte olup, düzenli antrenmanlar yapmaktadır. Yapmış olduğu aktiviteler ile sağlığına oldukça önem verdiği bilinmektedir.

Mehmet Dinçerler Burcu

Yakışıklılığı ve duruşu ile ünlüler dünyasında odak noktası olmayı başarmış olan Mehmet Dinçerler, ateş grubu burçlarından biri olan Aslan burcudur. Kendisi burcunun özelliklerini taşıdığını belirtmektedir. Ancak yükselen burcunun hangi burç olduğu bilinmemektedir.

Mehmet Dinçerler Ailesi

Mehmet Dinçerler babası, Türkiye’de Hacı Sayid olarak tanınmış olan baklava markasının kurucusu Burhan Dinçerler’dir. Bununla birlikte Burhan Dinçerler 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees isimli kahve markasının isim haklarını satın aldı ve oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etmiştir. Annesi ise Nezihe Dinçerlerdir.

Mehmet Dinçerler Okuduğu Okullar

23 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Mehmet Dinçerler, eğitim hayatına yine İstanbul’da devam etmiştir. Bununla birlikte Üniversitesini yine İstanbul’da bulunan Haliç Üniversitesi’nde Endüstriyel Tasarım bölümünü okuyarak başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Aynı zamanda mezun olduktan sonraki ilk iş deneyimi ise babasının sahibi olduğu baklava markasının mutfağında çalışmasıdır.

Mehmet Dinçerler Eski Hali

Mehmet Dinçerler Eski Hali
Mehmet Dinçerler Eski Hali

35 yaşına gelmiş olan ünlü genç girişimci Mehmet Dinçerler, gençliğin verdiği etkiler ile yıllar süren bir değişim göstermektedir. Aynı zamanda Meydana gelen değişimde etkili sonuçlar vermesine yardımcı olan şey spora vermiş olduğu önemdir. Hayatından hiç eksik etmediğini öne sürdüğü spora, önemli ölçüde vakit ayırmaktadır. Yeme içme alışkanlıklarına ise çok dikkat etmektedir.

Mehmet Dinçerler Ne İş Yapıyor?

Okulunu bitirdikten sonra babasının iş yerinde çalışarak bir yandan da araştırmalar yapan Mehmet Dinçerler, aynı iş sektöründe yürümek yerine farklı bir alana yönelmiştir. 2012 yılında dünyaca ünlü olan Gloria Jean’s Coffees adlı kahve markasının isim haklarını satın alarak Türkiye temsilcisi olmuştur. Hala daha bu iş sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Mehmet Dinçerler Kahve Markası

Türkiye temsilciliğini yapmış olduğu Gloria Jean’s dünyanın en büyük perakende kahve satıcılarından biridir. Aynı zamanda Mehmet Dinçerler kahve üzerine yapmış olduğu bu yatırım ile şu an 65 şube ile piyasada isminden söz ettirmektedir.

Ayrıca Bilgisayardan Tablete Format Atma hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mehmet Dinçerler Aylık Geliri

65 şubesi ile başarılı bir şekilde iş hayatını sürdürmekte olan Mehmet Dinçerler’in aylık geliri ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. Ancak başarılı olmasının etkisi ile aylık kazancının 1 milyon TL’ye yakın olduğu tahmin edilmektedir.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Mehmet Dinçerler Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın