Ana Sayfa » Genel Kültür » David Beckham Serveti – Kimdir, Kaç Yaşında?

David Beckham Serveti – Kimdir, Kaç Yaşında?

David Beckham Serveti yazımız ile sizlerleyiz. Kariyerinde birçok başarıya imza atan, futboldan modelliğe farklı alanlarda tanınan David Beckham’ın hayatını ele alacağız. En çok merak edilen soruların cevaplarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle. Ayrıca Genel Kültür kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

David Beckham Kimdir?

Kariyerinde büyük başarılar elde etmiş ve birçok futbol severin idolü haline gelmesi üzerine futbol severler David Beckham Kimdir? sorusunun cevabı ile oldukça fazla ilgilenmektedir. David Beckham, İngiliz eski futbolcu, iş insanı ve aynı zamanda modeldir. 2 Mayıs 1975 tarihinde Londra’nın Leytonstone semtinde doğmuştur. Kariyerine 1992 yılında Manchester United takımında başlamış ve burada 11 yıl boyunca oynamıştır. Hayatı boyunca birçok alanda başarıya imza atmıştır.

David Beckham Kaç Yaşında?

Yıllar geçmesine rağmen görünüşü ve özellikle stili neredeyse hiç değişmediği için hayranları David Beckham Kaç Yaşında? sorusunun cevabına çok şaşırmaktadırlar. 1975 yılı doğumlu olan David Beckham, 2023 yılı itibariyle 48 yaşındadır. Hem futbol hem de iş dünyasındaki başarılarıyla, dünya çapında bir üne sahiptir ve birçok insanın ilham kaynağıdır.

Ayrıca dilerseniz Erman Toroğlu Serveti yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

David Beckham Oynadığı Takımlar

David Beckham Oynadığı Takımlar
David Beckham Oynadığı Takımlar

Futbol kariyeri boyunca birçok farklı takımda oynamıştır ve bu takımlarda birçok başarıya imza atmıştır. Daha çok model olmasıyla ön planda olması nedeniyle bazı kişiler tarafından futbol kariyeri bilinmemektedir. Geçmiş dönemlerde David Beckham Oynadığı Takımlar şu şekildedir:

  • Manchester United (1992-2003)
  • Real Madrid (2003-2007)
  • LA Galaxy (2007-2012)
  • AC Milan (2009-2010)
  • Paris Saint-Germain (2013)

David Beckham Serveti

David Beckham Serveti, tahminlere göre 600 milyon dolar civarındadır. Bu servet, öncelikle Beckham’ın futbol kariyeri boyunca kazandığı maaş ve sponsorluk anlaşmalarından kaynaklanmaktadır. Ayrıca Beckham birçok iş girişiminde bulunarak kendi markasını yaratmış ve bu sayede büyük bir servet biriktirmiştir.

Beckham’ın sahibi olduğu David Beckham Ventures şirketi, birçok farklı alanda yatırımlar yaparak gelir elde etmektedir. Bunlar arasında, futbol kulüplerine yatırım yapmak, moda ve hatta güzellik sektöründe işletmeler açmak, restoranlar ve oteller gibi yatırımlar yer almaktadır.

Son olarak David Beckham Oynadığı Takımlar ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca David Beckham Serveti yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın