Ana Sayfa » Oyun » Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Dünyada çok fazla kişi tarafından hangi yaşta olduğu fark etmeksizin oynanan Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu yazısıyla birlikteyiz. Oyunu oynarken ister istemez ölümler ile karşılaşılıyor. Eğer zor modda oynamıyorsanız öldüğünüzde tekrar canlanabiliyorsunuz. Ancak bunun bir cezası var. Öldüğünüzde üzerinizdeki tüm eşyalar öldüğünüz yerde kalıyor. Eğer oyuna yeni başladıysanız bu durum çok sinir bozucu olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için Minecraft envanter koruma kodunun nasıl uygulanacağını anlatacağız.

Sonu görülmeyecek kadar büyük ve geniş olan Minecraft, sonsuz bir dünya haritası ile oyunu kullanıcılara sunmaktadır. Gece vakitlerinde zombi baskınları gibi birçok canavarın yarattığı aksiyonu, o kadar uğraşarak yapılan eşyaları bir çırpıca kaybetmek gerçekten üzücü olabiliyor. Bu yüzden hem bu ölünce eşya gitmeme kodunu kullanmanız hem de En İyi Minecraft Büyüleri sayesinde daha dayanıklı olup ölme riskini en az seviyeye indirebilirsiniz.

Minecraft Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Eşya Gitmeme Kodu
Minecraft Eşya Gitmeme Kodu

Bu oyunda Survival modu aktifken, ölmeniz durumunda sahip olduğunuz eşyaların hepsi gider. Artık bu tarz istenmeyen durumların önüne Minecraft eşya gitmeme kodunu yazarak geçebilirsiniz.

O kadar emekten sonra eşyalarınızı kaybetmekten korkuyorsanız yapmanız gereken tek şey kodu düzgün bir şekilde kullanmaktır. Kodu kullanmadan önce oyunun ayarlar kısmından hileleri açmanız gerekiyor aksi taktirde oyunda kodlar bir işe yaramayacaktır. 

Kodu yazmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • İlk olarak oyunu açınız.
  • Hile yazmayı aktif ediniz.
  • Daha sonra ise konsola: /gamerule keepInventory true kodunu yazın.

Bu kodu yazdıktan sonra, tekrar dirildiğinizde eşyalarınız yine yanınızda olur. Eğer tekrar eski haline gelsin istiyorsanız /gamerule keepInventory false yazmalısınız. Bu işlemden sonra öldükten sonra eşyalarınız gidecektir. Böylece minecraft keep inventory komutu nasıl yapıldığını öğrenmiş olduk.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.7/5 - (8 Oy)
“Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu” üzerine bir yorum
Yorum yapın