Ana Sayfa » Genel Kültür » Dilara Arıkanlı Sevgilisi – Taner Tolga Tarlacıyla Sevgili mi?

Dilara Arıkanlı Sevgilisi – Taner Tolga Tarlacıyla Sevgili mi?

Dilara Arıkanlı Sevgilisi yazımız ile karşınızdayız. Özellikle sosyal medyada çektiği videolarla tanınan Dilara “Kurt bakışlım, aslan yeleli saçlım, ömrüm” sözleriyle tanınmıştır. Bununla birlikte videolarda ironik aşk tavsiyeleri veren güzel fenomen takipçi sayısını kısa sürede bir hayli artırmıştır. Ayrıca Genel Kültür kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Dilara Arıkanlı Taner Tolga Tarlacı

Dilara Arıkanlı Taner Tolga Tarlacı
Dilara Arıkanlı Taner Tolga Tarlacı

Son dönemlerde çektiği videolarla tanınan Dilara Arıkanlı geçmiş dönemlerde bir dönem survivor’da çok sevilen Taner Tolga Tarlacıyla videosu çıkmıştır. Bu videoda Dilara’nın değişimi birçok kişi tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştır. Videodan anlaşılacağına göre Taner ile bir dönem sevgili olmuştur. Fakat Dilara Arıkanlı Taner Tolga Tarlacı ile artık görüşmemektedir.

Dilara Arıkanlı Sevgilisi Ayrıldı mı? ?

Aşk konusunda kendisine gelen sorulara verdiği komik cevaplarla birçok kişi tarafından sevilen Dilara Arıkan şuan da Emre Onur Arpacıdır. Fakat Dilara Arıkanlı eski sevgilisi ise birçoğumuzun Survivor’dan tanıdığı Taner Tolga Tarlacı’dır. Böylece Dilara Arıkanlı Sevgilisi Ayrıldı mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Dilara Arıkanlı Kimdir?

Kurt bakışlım ve ömrüm sözleriyle tanınan Dilara öncelikle Twitter üzerinden video paylaşıyordu. Fakat daha sonra Instagram ve Youtube üzerinde de videolar atmaya başlamıştır. Aşkolog lakaplı sosyal medya fenomeni 1997 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Kastamonulu olan güzel fenomen Kırıkkale Üniversitesi Tarih bölümünden mezundur. Dilara Arıkanlı Kimdir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Dilara Arıkanlı Kaç Yaşında?

İnternette çektiği erkek kadın ilişkileri hakkındaki soru ve cevaplarla tanınan Dilara Arıkanlı 1997 yılında doğmuştur. Yani şuan da 25 yaşındadır. Tarih bölümünden mezun olan Dilara sosyal medya da kısa süre içerisinde oldukça tanınmıştır. Böylece Dilara Arıkanlı Kaç Yaşında? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gong Yoo Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dilara Arıkanlı Eski Hali

Dilara Arıkanlı Eski Hali takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Güzel fenomenin özellikle Taner Tolga Tarlacıyla birlikte çektikleri eski bir videonun yayınlanmasından sonra eski hali merak edilmiştir. Videoyu izleyen birçok kişi Dilara’nın estetik yaptırdığını düşünmektedir.

Dilara Arıkanlı Evli mi?

Aşkolog lakaplı sosyal medya fenomeni Dilara Arıkanlı evli değildir. 25 yaşındaki genç fenomen Emre Onur Arpacı ile sevgilidir. Böylece Dilara Arıkanlı Evli mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Melih Erdem Eski Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Dilara Arıkanlı Sevgilisi yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın