Ana Sayfa » Genel Kültür » Evliya Aykan Sevgilisi – Ayrıldı mı?

Evliya Aykan Sevgilisi – Ayrıldı mı?

Evliya Aykan sevgilisi ve özel hayatı gibi konular genel olarak gündemde yer alan soruları barındırıyor. Genç ve başarılı oyuncunun kariyeri kadar özel hayatı da bir hayli ilgi çekiyor. Bununla beraber hakkındaki tüm bilgileri hayranları öğrenmek istiyor. Öte yandan Evliya Aykan hakkında daha da kolay bir biçimde bu bilgilere ulaşmak söz konusu olacak olan bir durum olarak açığa çıkıyor.

Evliya Aykan, televizyon ekranlarında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda olduğundan beridir fazlasıyla beğeni toplayan oyunculardan bir tanesidir. Kendine has yeteneği ve ilgi çeken özellikleriyle herkesin beğenisini topluyor. Ayrıca diksiyonu ve vücut diliyle de izleyicilerin rahatlıkla fark edeceği bir isim olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Evliya Aykan Kimdir? 🔵

Televizyon ekranlarında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bünyesinde olan ve fazlasıyla sevilen Evliya Aykan hakkında bilgi sahibi olmak kolaydır. Ayrıca mükemmel oyunculuğuyla göz doldurmasından dolayı Evliya Aykan kimdir tarzında bir konu da gündeme geliyor. Bununla beraber oyuncunun özel hayatı da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Evliya Aykan, 31 Ağustos 1992 tarihinde Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Ayrıca ünlü ismin çocukluğu Hakkari dışında Van’da da geçmiştir. Evliya Aykan, 13 yaşından itibaren tiyatro yapmaya başlamıştır. Ayrıca bu yaşından sonra Devlet Tiyatrosu ve Özel Tiyatrolar bünyesinde de farklı oyunlarda görev aldı.

Oyunlarda oynayan Evliya Aykan, ayrıca eğitimini aksatmamak adına konservatuara da hazırlığını sürdürdü. 2011 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı. Buradaki eğitimini tamamladıktan sonra da İstanbul’a taşındı. İstanbul’da farklı dizi ve filmlerde yer aldı. 2017 senesinde de Evliya Aykan, BKM Muftak’a dahil oldu.

Evliya Aykan Boy 🔴

Evliya Aykan Boy
Evliya Aykan Boy

Çok sevilen oyuncu Evliya Aykan, ilk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Behzat Ç dizisinde yaşadı. Sonrasında da Gülizar adlı yapımda yer aldı. Şimdilerde de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı programda yer almaktadır. Evliya Aykan Boyu 1.76 cm boyundadır, ayrıca 66 kg’dır. Öte yandan Evliya Aykan, başak burcudur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ji Chang Wook Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Evliya Aykan Sevgilisi Kim?

Evliya Aykan hakkında pek çok soru açığa çıkıyor. Ayrıca Evliya Aykan sevgilisi kim gibi özel hayatıyla ilişkin olan sorular da ön planda yer alıyor. Aşkını gündemden uzakta yaşamak istese de ünlü oyuncunun kimle birlikte olduğu herkes tarafından biliniyor. Çok fazla merak edilen Evliya Aykan, kendisi gibi oyuncu olan Yelda Öner ile birlikteliğini sürdürüyor.

Evliya Aykan Sevgilisi Ayrıldı mı?

Evliya Aykan Sevgilisi Ayrıldı mı? Bu konu hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Peki bu sorun nereden ortaya çıktı. Uzun zamandır birlikte olan Evliya Aykan ve sevgilisi Yelda Öner uzun zamandır sosyal medya üzerinden birlikte paylaşım yapmamıştır. Bu yüzden insanlar ayrıldıklarını düşünmektedir.

Evliya Aykan Yeni Sevgilisi

Özellikle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda çok sevilen ve performansıyla göz dolduran Evliya Aykan en son Behzat Ç. de oynamıştır. Evliya Aykan Yeni Sevgilisi ise Yelde Öner’dir. Uzun bir süredir birlikte olan ikili oldukça mutludur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgilinin Fotoğrafına Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Evliya Aykan’ın Annesi

Evliya Aykan, ailesine de fazlasıyla düşkün olan bir isim olarak dikkat çekiyor. Özellikle sosyal medya hesabı üzerinden annesiyle olan paylaşımlarına da yer veriyor. Öte yandan Evliya Aykan’ın annesi olan Hasibe Koçkaya zaman zaman Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına izleyici olarak da katılım gösteriyor.

Evliya Aykan Aslen Nereli?

Evliya Aykan hakkında pek çok soru da kendini gösteriyor. Bununla beraber gibi bir soru da açığpa çıkmaktadır. Kendisi her ne kadar İstanbul’da yaşasa da aslen Hakkarili olduğu bilinmektedir. Ancak kendisinin Yılmaz Erdoğan ile akrabalık bağının olmadığı da belirtilen hususlar arasında yer almaktadır.

Evliya Aykan Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Evliya Aykan, farklı farklı projelerde yer almıştır. Ayrıca giderek popüler olan bir isimdir. Bununla beraber Evliya Aykan yer aldığı dizi ve filmler noktasında da ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Kendisi Stand Talents ajansına kayıtlı olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

  • 2022 Doğu (Dizi)
  • 2022 Behzat Ç. Çekiç ve Gül (Dizi)
  • 2019 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Dizi)
  • Organize İşler 2 Sazan Sarmalı
  • Gülizar

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Evliya Aykan sevgilisi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın