Ana Sayfa » Genel Kültür » Oğuzhan Uğur Boyu – Kilosu, Burcu Nedir?

Oğuzhan Uğur Boyu – Kilosu, Burcu Nedir?

Oğuzhan Uğur Boyu yazımız ile beraberiz. Oğuzhan Uğur, sosyal medyanın sevilen isimlerinden biridir ve başarılı bir kariyere sahiptir. Bu başarılı kişinin hayranları sık sık, Oğuzhan Uğur’un boyu hakkında merak ediyorlar. Yazımızın içerisinde Oğuzhan Uğur kimdir ve diğer detaylı konular hakkında bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oğuzhan Uğur Boyu

Oğuzhan Uğur boyu ile ilgili yaptığı şakaların ardından gündeme gelmeye devam ediyor. 1984 doğumlu olan Oğuzhan Uğur’un boyu 171 cm’dir. Türkiye standartlarıyla kıyaslandığında görece uzun olduğu dahi söylenebilir.

Oğuzhan Uğur Kilo 🌟

Oğuzhan Uğur Kilo
Oğuzhan Uğur Kilo

Başarılı sunucu ve içerik üreticisi Oğuzhan Uğur 70 kilodur. Boyu ve kilosunun dengesine bakıldığında ise kilolu görünmediği açıkça görülecektir. Nitekim boyuyla ve kilosuyla değil yaptığı işlerle gündeme gelmeyi başaran başarılı sunucu son dönemde ‘Mevzular Açık Mikrofon’ ile tüm Türkiye’yi ekran karşısına geçirmeyi başarmıştır. Sıkça merak edilen Oğuzhan Uğur Kilo sorusu da bu şekildedir.

Oğuzhan Uğur Burcu

Çok merak edilen bir soru olan Oğuzhan Uğur Burcu Kova’dır. Doğrum tarihi ise 29 Ocak 1984 olmaktadır.

Ayrıca, benzer bir komunuz olan Halil İbrahim Göker Sevgilisi içeriğimize de bakabilirsiniz.

Oğuzhan Uğur Nasıl Meşhur Oldu?

Oğuzhan Uğur her ne kadar YouTube platformunda yayınladığı videolar ile tanınmaya başlasa da aslında kariyeri çok daha eskiye dayanıyor. Yönetmen, yazar, oyuncu, içerik üreticisi, şarkıcı ve benzeri pek çok sıfatı bulunuyor. Tüm bu sıfatların altını dolduracak işlere imza atmasıyla dikkatleri üzerine çeken Oğuzhan Uğur’un YouTube’daki performansı ise patlamasına neden oldu. Bu minvalde Oğuzhan Uğur nasıl meşhur oldu sorusu halen sıkça merak ediliyor.

2017 itibarıyla Onedio adlı YouTube kanalında yayınladığı P!NÇ adlı programıyla meşhur olan Uğur programın adını ilk olarak Ruzname yapmıştır. Sonrasında seyircilerden gelen talep doğrultusunda yapılan bir oylamayla programın adı P!NÇ olmuştur. Onun için kariyerini baştan sonra etkileyecek bir program haline gelen P!NÇ yıllar içerisinde milyonlara hitap etmesini sağlamıştır.

Oğuzhan Uğur’un Babası Kim?

Oğuzhan Uğur programlarında sıkça babasıyla ilgili anılarından da bahsetmekte. Nitekim Mevzular ismindeki video serisinde defalarca kez babasını da konuk almıştır. Oğuzhan Uğur’un babası kim soruları için verilebilecek en iyi yanıt ise emekli asker olacaktır. Hasan Atilla Uğur, Kuleli Askeri Lisesi mezunu bir emekli Türk askeridir. Aynı zamanda PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ı sorgulayan asker olarak da bilinmektedir. İlerleyen süreçte Ergenekon davasıyla birlikte hapse giren ve sonrasında masum olduğu kanıtlanan Uğur bir dönem siyasete de atılmıştır.

Ayrıca, benzer bir komunuz olan Aslı Kaya Sevgilisi içeriğimize de bakabilirsiniz.

Oğuzhan Uğur Eşi

Oğuzhan Uğur sıkça farklı ünlülerle yakıştırılan bir isimdir. Bu denli fazla izlenmesinin sonucu olarak milyonlarca hayranı olduğu söylenebilir. Bu kişiler de Oğuzhan uğur eşi şeklinde yaptıkları aramalarla birlikte sevgilisi olup olmadığını araştırıyor. Fakat bilindiği üzere Oğuzhan Uğur henüz evli değildir. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda yakında evleneceği ve çocuk sahibi olmak istediğine yönelik bazı mesajlar bulunabilir.

Oğuzhan Uğur’un En Çok İzlenen Videoları

BaBaLa TV kurucusu Oğuzhan Uğur’un en çok izlenen videoları genellikle birkaç hafta boyunca başta Z kuşağı olmak üzere pek çok kişi için gündemi belirliyor. İşte BaBaLa TV’nin en çok izlenen 10 videosu:

Mevzular Açık Mikrofon 8. Bölüm | Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Barış Atay – 17 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 3. Bölüm I Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce – 11 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 2. Bölüm I HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu – 10 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 1. Bölüm I Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ – 9,2 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 4. Bölüm I Genç Parti Kurucu Başkanı Cem Uzan – 8,9 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon Özel | Sosyal Medya Yasası – 8,2 milyon görüntülenme
Oğuzhan Uğur’la P!NÇ (Bölüm 39): Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Uberkuloz, Ela Rumeysa Cebeci -7,6 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 5. Bölüm | Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu – 7,4 milyon görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon 7. Bölüm | AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk – 7,2 milyon görüntülenme
Oğuzhan Uğur’la P!NÇ (Bölüm 34): Dominik Özel! Acun ILICALI , Orkun IŞITMAK , EXATLON – 7 milyon görüntülenme

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Oğuzhan Uğur Boyu adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın