Ana Sayfa » Genel Kültür » Tunç Holding Serveti – Dinçer Azaphan Serveti

Tunç Holding Serveti – Dinçer Azaphan Serveti

Tunç Holding Serveti yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Tunç Holding Dinçer Azaphan tarafından yönetilmektedir. Yenilikçi ve dürüst çalışma prensibini benimsemiş olan Tunç Holding, kadın çalışan istihdamını arttırmayı çok önemli bulmakta ve bunun için çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dinçer Azaphan Kimdir?

Dinçer Azaphan aslen Bayburtludur. 1977 yılında Bayburt’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Ancak İstanbul’un Yeşilköy semtinde yaşamaktadır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra genç yaşta iş dünyasına atılmıştır. Kendisinin koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinmektedir. Dinçer Azaphan 14 yaşındadır. Aynı zamanda Tunç Holding yönetim kurulu başkanı ve Tunç Petrol’ün sahibidir.

Galatasaray Spor Kulübü’nün en büyük sponsorlarından biridir. Dinçer Azaphan, Duygu Helvacıoğlu ile bir evlilik geçirmiş ancak bu evlilik 6 ay sürmüştür. 2018 yılında Beyaz TV Haber Müdürü olan Müge Dilek ile dünya evine girmiştir ve evlilikleri hali hazırda devam etmektedir.

Dinçer Azaphan Serveti 

Dinçer Azaphan Serveti 
Dinçer Azaphan Serveti 

Tunç Holding yönetim kurulu başkanı ve Tunç Petrol’ün sahibi Dinçer Azaphan’dır. İstanbul’da 3 farklı noktasında akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Bunlar:

  • İstanbul Zeytinburnu’nda Opet İstasyonu
  • İstanbul Florya’da Shell İstasyonu
  • İstanbul Sefaköy’de Shell İstasyonu

Aynı zamanda Türkiye genelinde farklı yatırımları da bulunmaktadır. Bunlardan biri babası Tuncay Azaphan adına olan, İstanbul Güngören’in Merter semtinde bulunan bir okuldur. Dinçer Azaphan’ın 2008- 2009 yıllarında açıklamış olduğu yıllık cirosu 90 milyon TL’dir. Aradan onlarca yılın geçmesi ile birlikte Tunç Holding serveti artmıştır ve bu rakamın minimum 1 milyar TL’ye çıkmış olduğu tahmin edilmektedir.

Dinçer Azaphan Ne İş Yapar?

Dinçer Azaphan, iş dünyasının ünlü isimlerinden biridir. Tunç Petrol’ün genç patronu ve Tunç Holding’in yönetim kurulu başkanıdır. Aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’nün genel kurul üyelerinden biridir. Galatasaray Spor Kulubü ile iş birliği içinde olup, kulübün maddi ve manevi en büyük desteğini vermektedir. İstanbul’un 3 farklı semtinde yer alan akaryakıt istasyonlarının sahibidir. Akaryakıt sektörünün haricinde inşaat ve turizm sektöründe de aktif rol oynamaktadır.

Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan Dünya’nın Kaçıncı Zengini hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dinçer Azaphan Nereli?

Dinçer Azaphan, 1977 senesinde, Türkiye’nin nadide şehirlerinden biri olan Bayburt’ta hayata gözlerini açmıştır. Aslen Bayburt’lu olan Azaphan, şu an İstanbul Yeşilköy’de yaşamaktadır. Eğitimini tamamladıktan hemen sonra kendisini iş dünyasına kaptırmıştır.

Tunç Holding Şirketleri

Tunç Holding Türkiye’nin önde gelen akaryakıt firmalarından biridir. İstanbul Zeytinburnu’nda Opet İstasyonu, Florya’da Shell İstasyonu ve Sefaköy’de Shell İstasyonu olmak üzere toplam 3 farklı noktada akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Akaryakıtın yanı sıra inşaat ve turizm alanlarındaki iştirakleri ile katma değer ve istihdam yaratmaktadır.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Tunç Holding Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın