Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni – En İyi Güncel COC Düzeni!

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni – En İyi Güncel COC Düzeni!

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni yazımızla sizlerleyiz. Eğer belediye binanızı 3. seviyeye getirmeyi başardıysanız doğru yoldasınız demektir. Belediye Binası 3 önemli seviyelerden biridir. Bu aşamada oldukça az binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak çok zor olacaktır. Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey köyünüzün güvenliğidir. Düşmanları engellemek için sert duvarlar gerektiğinden duvarın kilidinin açılması şiddetle tavsiye ediyoruz. Peki köy düzenim nasıl olmalı? Merak etmeyin. Bu konuda size yardımcı olacağız. Verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz.

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan önce, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy tasarımı mı hazırlıyorsunuz? Hepsi için en iyi örnekler alt başlıkta bulunuyor istediğinizi kopyalayıp kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir sonraki aşamaya geçerseniz Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 3. seviye belediye binası köy düzeni için bazı şaşırtıcı düzenlerden burada bazı kısa açıklamalarla bahsedilmiştir. Açıklama, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlar. 

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça korunaklı bir hale getireceksiniz. 2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi clash of clans inşaatçı üssü 3 seviye köy düzeni sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. Bizde kalmasın dedik.

Belediye Binası 3 Köy Düzeni

Belediye binası 3 köy düzeni

Bu, sizinle daha uzun süre kalan en iyi çiftçilik Belediye binası 3 köy düzeninden biridir. Belediye binası, merkezi bölmenin sınırlarının dışında tutulur. Bazı şaşırtıcı savunma binaları ve ordu kuleleri de kara ve hava saldırganlarının girişini önlemek için sınırın dışına yerleştiriliyor.

3. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

3. Seviye belediye binası köy düzeni

Bu, son derece güvenli ve korumalı, şiddetle tavsiye edilen en iyi 3. seviye köy düzeni üssüdür. Bir oyuncunun kendi üssünü kurarken isteyeceği ilk şey, üssün savunma oranıdır. Bir rakip bir üsse saldırdığında, üssün dış güvenliği güçlüyse, sonunda üsse girmek için kaybederler. Bu en iyi üs düzeni , saldırı için iyi olmasının yanı sıra son derece savunmacıdır. Mevcut duvar oranı daha az olduğu için taban farklı katmanlara ve segmentlere ayrılmamıştır.

3. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

3. seviye belediye binası köy düzeni

Klanın iç bölümü, merkezde kaynak kuleleri, depolama binaları, toplar, küçük bombalar ve etrafını saran havan topu bulunan bir belediye binasından oluşur. Bu bölme sert bir duvarla çevrilidir. Sert duvar sınırının dışında kışlaları, ordu kamplarını, laboratuvarları ve diğer birçok şaşırtıcı savunma binasını görebilirsiniz. Oldukça etkili olan 3. seviye belediye binası köy düzenini kullanabilirsiniz.

3. Seviye Köy Düzeni

3. seviye köy düzeni

Bildiğimiz gibi, 3. seviye köy düzeni de klan çatışmasının daha düşük seviyeleri olarak kabul edilir ve bu seviyede daha az binanın kilidi açılıyor. Daha az binadan en güvenli th3 üssü düzenini yapmak oldukça zordur . En iyi th3 üssünü istiyorsanız, o zaman burada bazı en iyi th3 temel yerleşim tasarımlarından bahsettik. Bu üsler, en korumalı üs düzenini yapmanıza yardımcı olacaktır.

COC 3. Seviye Köy Düzeni

COC 3. seviye köy düzeni

Bu en iyi th3 taban düzeninde, sert duvarla çevrili iki küçük bölüm görebilirsiniz. Bir bölümde belediye binası klan kaleleri, harç ve gizli tesla ile tutulur. Diğer bölme iki toptan oluşur. Bölümün dışında, başka birçok şaşırtıcı bina var. Bu, genellikle arkadaşlarıma tavsiye ettiğim en sevdiğim en iyi COC 3. seviye köy düzeni seçeneklerinden biridir.

Clash of Clans 3. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Özellikle etkili savunma noktaları ve tuzaklarla birleştirilmiş geniş açık bölümler, bu üssü herClash of clans 3 seviye belediye binası köy düzeni için saldırmak için bir kabus haline getirecek ve üsse arka taraftan yaklaşmanın bir yolu olmadığından saldırganın cepheden geçmesi ve birliklerinin geldiğini görmesi gerekiyor.

Kb 3 Köy Düzeni

Kb 3 köy düzeni

Bu basit temel tasarım, Kb 3 köy düzeni oyuncuları için çok verimlidir. Bununla birlikte belediye Binanız, çift Top, tek Havan ve tekli Okçu Kulesi sayesinde geniş koruma sağlanan bu düzenin en iyi örneğidir. Altınınız, Belediye Binanızın hemen yanına seriliyor. Bu nedenle Depolama konteynırlarınızdan en az biri oldukça iyi korunuyor.

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni

Bu temel Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni, daha değerli Savunma Binalarınızın etrafında sağlam bir Duvar temeli oluşturur. Ayrıca Tek Okçu Kulesi, çift Top yerleşimleri ve tekli Havan, gözleri sizin kaynaklarınızda olan tüm istilacı birlikler için çok ihtiyaç duyulan ateş gücünü sağlar. Surların dışında görülen birlikler size 1. savunma hattınızı sağlayacaktır.

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni Link

Clash of clans 3. seviye köy düzeni link

Bu benzersiz Clash of clans 3. seviye köy düzeni link, istilacı birlikler için kesmesi zahmetli olan engellenmiş bir yol sunuyor. Bununla birlikte bu üsse tek bir havan yerine iki Havan yerleştirmek isteyebilirsiniz. Birlikler Altın deponuzu yıkmaya çalışırken, bu iki Savunma Binası tarafından sıçrayan hasar ateşiyle saldırıya uğrayacaklar. Bu Toplar ve Okçu Kuleleri de üssünüzü korumak için harika bir iş çıkarıyor.

Clash of Clans 3. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Özellikle Clash of Clans 3. seviye belediye binası köy düzeni sade ve basit görünüyor. Ancak bu üssün herhangi bir saldırganı püskürtecek çok şeyi var. Çok sayıda isabet noktası olan dış binalara sahipsiniz, bu nedenle savunmanız onları birer birer indirirken bu, birlikleri gerçekten meşgul edecek – bir. Ardından, tuzakların olduğu açık noktanız var ve saldırganın birlikleri nereye yerleştireceği önemli değil, çift Bahar Tuzakları ile o noktaya gidecekler. Bu üs ile Versus Battles’ınızı arka arkaya kazanacaksınız.

Clash of Clans İnşaatçı Üssü 3. Seviye Köy Düzeni

Geçen ayki Clash of clans inşaatçı üssü 3 seviye köy düzenine benzer şekilde, bu da benzer savunma yaklaşımına sahip ancak düşman birliklerini tuzağa düşürmek ve yolu bozmak açısından daha iyi çalışacak bazı ince ayarlı unsurlar kullanıyor. 

3 Belediye Binası Köy Düzeni

3 belediye binası köy düzeni

Son olarak bu 3 belediye binası köy düzeni, İnşaatçı Salonu 3’teki saldırı birlikleriyle gerçekten iyi bir şekilde uğraşıyor ve açık bölümlerle, saldırganın, birliklerini üssün arka tarafına yerleştirirken bile, birliklerinin Kırıcıya ve tuzaklara girmesini engelleme şansı yok – asla ezmeyecekler duvarların arasından.

3. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzeni

3. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzeni

Bu köy düzeninde havan oldukça önemli bir noktada. Böylece kaynaklarınız güvende olacak. Ayrıca tuzaklar da oldukça akıllıca yerleştirilmiş.

İnşaatçı Binası 3 Köy Düzeni

İnşaatçı Binası 3 Köy Düzeni

Kaynakları %100 koruyan bu 3. seviye köy düzenini kullanabilirsiniz. Bu hali hazırda olan kaynaklarınızı oldukça güzel bir şekilde koruyacaktır.

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni Ganimet Koruma

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni Ganimet Koruma

Sonuç

Birbirinden güzel clash of clans 3. seviye köy düzeni hakkında önerilerde bulunduk. Sizce en işe yarayan köy düzeni hangisi yorumlara yazmayı unutmayınız.

Bunun dışında 3. seviye belediye binası köy düzeni hakkında sıkça sorulan sorulara alt kısımda yanıt verdik.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Coc 3. seviye köy düzeni ile alakalı bilgilendirici videoyu alt kısma ekledik isterseniz o kısımdan daha fazla bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

3.9/5 - (8 Oy)
“Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni – En İyi Güncel COC Düzeni!” üzerine 2 yorum
Yorum yapın