Ana Sayfa » Oyun » Clash Royale 6. Arena Destesi 2023 – En İyi Deste!

Clash Royale 6. Arena Destesi 2023 – En İyi Deste!

Clash Royale 6. Arena Destesi 2023 içeriğimizle sizlerleyiz. Dışardan oldukça kolay gibi gözüken Clash Royale oyunu aslında içerisinde birçok stratejiyi barındırıyor. Bilmeyenler için basitçe anlatmak gerekirse iki oyuncu, birimlerini savaş alanına bırakır ve rakibin kulelerini yok etmeye çalışır. Ve bunu yalnızca 8 kart ile yapmaları gerekmektedir.

Özellikle her destede yalnızca sekiz adet kart olabilmesi oyunu oldukça zorlaştırıyor. Size uygun arena destenizi bulamamış olabilirsiniz. Merak etmeyin birbirinden etkili kupa kasabileceğiniz en iyi 6. arena destesi önerileri sizlerle.

Clash Royale 6. Arena Destesi 2023

İlk olarak destemizi seçmeden önce kazanma stratejimizi belirlemeliyiz. Bu kazanma stratejisini belirleyen şey ise kulelere ana hasar atıcı kartımızdır. Bunlar doğrudan binalara saldıran ve güçlü hasar veren kartlar olmalıdır.

Bu aşamada oldukça fazla seçeneğiniz bulunuyor. Bunlar Balon, Dev ve Goblin Fıçısı gibi kartlar olabilir. Bu tarz kartların destelere eklenmesi oldukça avantaj sağlayacaktır.

Bize soracak olursanız 6. arena için aşağıdaki dört karttan birini seçmenizi öneririz. Çünkü oynaması kolaydır ve fazladan desteğe ihtiyaç duymazlar. Ayrıca metadırlar.

  • Binici
  • Dev
  • Golem
  • Balon

Dev Desteleri

Clash Royale 6. Arena Destesi Efsanevisiz
Clash Royale 6. Arena Destesi Efsanevisiz

3.8 ortalama iksir maliyeti ile belki de en iyi Clash Royale 6. Arena Destesi Efsanevisiz kart kombinasyonudur. Oynaması da bir o kadar eğlencelidir. Barbarlar ve Silahşör kartlarıyla birlikte savunma yapın ardından Dev ile atağa çıkın.


Clash Royale 6. Arena Destesi Efsanevisiz

Bu deste görüp görebileceğiniz en saldırgan 6. arena destesi olabilir. Bu düzen ile Balon’un arkasına Dev yapıp 3 yıldız almaya çalışmalısınız. Savunma için ise Valkyrie ve İskelet ordusu işinizi görecektir.

Balon Desteleri

En İyi 6. Arena Destesi
En İyi 6. Arena Destesi

Yavaş ve toplu saldırlar için En İyi 6. Arena Destesidir. 3 yıldız toplama potansiyeliniz oldukça fazladır. Cehennem kulesi bu destenin en büyük düşmanıdır. O yüzden çarp kartını erkenden kullanmamaya çalışın. Bunun yanında balon kartını Bebek ejderha ve minyonlar ile destekleyin. Mezar Taşı kartı ile de savunmanızı gerçekleştirebilirsiniz.


En İyi 6. Arena Destesi

Gelelim bir diğer önerimize. Savunma kartlarının ağırlıkta olduğu oldukça etkili bir kart düzeniyle karşınızdayız. Cehennem ejderhasını Valkyrie ile birlikte kullanmaya özen gösterin. Ayrıca balon kartını çok güzel kullanmalısınız. Çünkü kuleye hasar vermenizin neredeyse tek yolu bu.

Golem Desteleri

Clash Royale 6. Arena En İyi Deste
Clash Royale 6. Arena En İyi Deste

Clash Royale 6. Arena En İyi Deste konusunda bir diğer önerimiz ise Golem destesidir. Bu destedeki her kartın birbiriyle alakalı sinerjisi vardır. Golem durdurulması güç bir karttır. Hem havadan saldırılar ile hem yıldırım kartı ile Golem kartınızı korumayı hedeflemelisiniz. Oynaması basit ve eğlencelidir.


Clash Royale 6. Arena En İyi Deste

Biniciyi ilk saldırıda kullanıp rakibin savunma silahlarını yemleyeceksiniz. Ardından Golem ile asıl saldırımızı gerçekleştireceğiz. Oynaması oldukça kolay bir deste. Savunma için de Bebek Ejderha ve Mini Pekka işinizi görecektir.

Binici Desteleri

Clash Royale Deste 6 Arena
Clash Royale Deste 6 Arena

Ne demişler en iyi saldırı savunmadır. Bu deste özellikle savunma kısmında çok kuvvetlidir. Savunduktan sonra karşı saldırı kısmında oldukça etkilidir. Bebek Ejderha ile savunduktan sonra önüne Binici’yi düşürmeyi denemelisiniz. Ardından zehir kartı ile destekleyebilirsiniz.

Tekrar savunmaya geçtiğinizde ise Fırın kartı ile savunma düzenini alınız. Oldukça etkili ve eğlenceli bir destedir.


Clash Royale Deste 6 Arena

2.6 iksir maliyetiyle birlikte karşınızda Binici Döndürme destesi. Buz golemi kartının daha açılmadığı 6. arena’da kullanılmak üzere tasarlandı. Kara birimlerini savunmak için Mini Pekka ve Top bulunuyor. Bunun dışında Silahşör kartı ise Tankları öldürmek için birebirdir.

3 yıldız alması zor olsa da 1 kule almak oldukça kolaydır. Kupa kasmak için etkili ve ucuz bir destedir.

6. Arena Destesi 🌟

Mobil oyunlar arasında en çok sevilenler arasında olan Clash Royale’de 6. arenadaki desteler çok merak edilmektedir. Özellikle de kuleleri yıkmak için kullanılan stratejiler önem taşımaktadır. Sizlere en meşhur ve güçlü 6. Arena Destesi örneklerini sunacağız:

  • Binici
  • Balon
  • Dev
  • Golem

Bugünlük bizim önerilerden bu kadar arkadaşlar. Özellikle bunlar size kupa kasmakta yardımcı olacak meta desteleridir. Çoğunun oynaması kolaydır. Ve çok fazla efsanevi kartlar gerektirmezler. Yazıyı okuyanların elbet aklına takıldığı sorular olacaktır. Bazılarını alt kısımda cevaplamaya çalıştık.

Umarım yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur. Özellikle sizin de deste önerileriniz varsa yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız. Son olarak yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Clash Royale 4. Arena Destesi ve Clash Royale 5. Arena Destesi konuları için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yazıyla alakalı alttaki videoyu izlemeyi unutmayınız.


İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Clash Royale 6. Arena Destesi 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın