Ana Sayfa » Rehber » Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer yazımızla karşınızdayız. Dünyanın çok sevilen sayılı şirketlerinden olan Supercell bünyesinde geliştirilen Clash Of Clans, oyun dünyasının en popüler oyunlarından biri. Sürekli oyuncu sayısı da artmaktadır.

Bir oyuncu Clash Of Clans oynamaya başladığında bazen dalıp gidiyor. Oyunun oldukça fazla rekabete sahip olması ile sizi adeta oyuna kitliyor. Durum böyle olunca akıllara bir çok soru beraberinde geliyor. Bunların başında kısıtlı internet sorunu geliyor. Gerçekten sınırlı internetiniz varsa Clash Of Clans oynamak sizin için zor olabilir. İster evinizde Wifi ile bağlanın ister mobil verinizi kullanın Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer hiç merak ettiniz mi? Bu miktarları öğrenmek için ne kadar internet yer bağlantısına tıklayıp diğer uygulamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sadece merakınızdan olabilir veya internet paketiniz cidden az olabilir. O yüzden bu bilgileri öğrenmek sizin için oldukça önemli olabilir. Bunun yanında Clash Of Clans oynamaya başladığınızda internet harcama miktarı, oyunun uzama süresine göre ve kullandığınız cihaza göre değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda Clash Of Clans Ne Kadar İnternet HarcarClash Of Clans Kaç Mb Yer gibi soruları öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda cihazınızda İnternet Kullanımı Azaltma yollarını sizlere anlatacağız.

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

İlk önce verdiğimiz değerler Clash Of Clans oyuncuları tarafından verilen ortalama değerlerdir. Her insana göre muhakkak değişiklik gösterebilir.

Genellikle yüzlerce hatta oyunlarla ilgilenen binlerce kişi tarafından Clash Of Clans kaç gb internet yer diye sorulup merak edilmekte ve gün geçtikçe sorulmaya devam etmektedir. Soruyu cevaplamaya gelirsek Piyasadaki diğer çevrimiçi oyunlarla karşılaştırıldığında Clash Of Clans nispeten daha az miktarda internet verisi kullanır (saatte yaklaşık 15 MB).

Ortalama olarak, Clash of Clans saatte yaklaşık 12-20 MB internet yer. Bu bir çevrimiçi oyun için ortalamanın altında bir değerdir. Oyunun saat başına internet harcama miktarı dalgalanma gösterse de, saatte yaklaşık 25 MB’ın altında bir internet yiyebiliyor. Savaş başına değerlendirmek gerekirse eğer Clash of Clans Ne Kadar İnternet Yer sorusunun cevabı:

  • Clash Of Clans Ortalama Saldırılar: Ortalama 200KB – 1MB arası
  • Clash Of Clans Uzun Süren Saldırılar : Ortalama 1 – 1.5MB arası

Bu içeriğimize benzeyen Youtube Music Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Of Clans Kaç Mb Yer?

Özellikle Clash Of Clans kaç mb yer sorusunu hala merak ediyor olabilirsiniz ve bu konuda daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki tabloyu hızlı ve kolayca kullanabilirsiniz.

Günlük Oyun SüresiGünlük İnternet KullanımıHaftalık İnternet KullanımıAylık İnternet Kullanımı
1 saat15 MB105 MB450 MB
2 saat30 MB210 MB900 MB
3 saat45 MB315 MB1,31 GB
4 saat60 MB420 MB1,75 GB
5 saat75 MB525 MB2.19 GB
6 saat90 MB630 MB2,63 GB
7 saat105 MB735 MB3.07 GB
Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Harcar?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer
Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Harcar?

Oldukça basit ve mantıklı bir şekilde oyunun süresi ne kadar fazla olursa, elbette o kadar büyük veri tüketimi olur. Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Harcar sorusuna gelirsek, kısıtlı internetiniz var ise dediklerimize kulak vermeniz sizin için önemli olabilir.

Eğer kısıtlı internetle oynadığınız oyunlar Clash Of Clans‘da günde 1 saat vakit geçirmek 15 MB civarında bir internet harcar. Bir hafta boyunca her gün bir saat Clash Of Clans oynarsanız, kullandığı toplam internet ise bir haftada 105 MB civarında bir internet kullanımı olur

Bu içeriğimize benzeyen TikTok Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Of Clans‘ın İnternet Kullanımı Azaltma

Clash Of Clans çok internet yiyor mu sorusu aklınızı kurcalıyorsa eğer artık Clash Of Clans‘ın ne kadar veri kullandığına dair ufaktan bir bilgimiz olduğunu düşünüyorum.

Şimdi ise Clash Of Clans‘ın veri kullanımınızı önemli ölçüde düşürmeye çalışalım. Böylece daha az internet harcayarak oyunları oynayabilirsiniz. Kısacası bunları yaparak Clash Of Clans‘ın İnternet Kullanımı Azaltma yollarını yapıp daha az veri ile oyunlar oynayabilirsiniz.

  • Yerleşik veri kullanımı izleme ve kontrol özelliği aracılığıyla arka plan veri kullanımını kontrol etmelisiniz.
  • Siz oyunu oynamadığınız zamanlarda bile arka planda veri kullandığından, bu ek internet kullanımına neden olabilir.
  • Düzgün ve stabil bir internet kullanın.
  • Otomatik güncelleştirmeleri kapatın.
  • Sınırsız hücresel veri paketi kullanabilirsiniz.
  • Oyun oynamak için WiFi kullanın.

Rehber kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki daha farklı yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.9/5 - (9 Oy)
Yorum yapın