Ana Sayfa » Rehber » Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua – Aratma Duaları!

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua – Aratma Duaları!

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Kırılanla barışma duası ile karşınıza çıkan, kırılan, kırılan, barışmak istediğiniz kişinin sizi aramasına sahip olabilirsiniz. Hatta özür dilemek için arayabilir, durumu anlatabilir, kısa mesajla anlatabilirsiniz. Bunlara uymuyorsa ya da gururunuzdan birini aramaktan korkuyorsanız, size ulaşmalarını sağlamak için duaya dönebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bu durumlarda en etkili olan duaları göstereceğiz.

Küslükleri Bitirmek İçin Dua

Elbette bazen unutmamak gerekir ki belki de hayatında olmaması daha iyidir. Bilemezsiniz, sadece Allah bilir. Bu nedenle, dua etmeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Gerçekten barışmak istiyor musunuz? Sizinleyken onu incitecek misiniz? yoksa o sizi incitecek mi? Bu hasarın fiziksel olması gerekmez, aynı zamanda duygusal hasara da neden olabilir. O yüzden iyi tartmalısınız. İyice düşündükten sonra bu kararınızda ısrarcıysanız okumanız gereken Küslükleri Bitirmek İçin Dua sizlerle paylaştık.

Duha Suresi

Türkçe Okunuşu: Bismillahirrahmânirrahîm. VedduhaVelleyli iza seca Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda Elem yecidke yetiymen feava Ve vecedeke dallen feheda Ve vecedeke ‘ailen feağna Femmel yetiyme fela takher Ve emmessaile fela tenher Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.”

Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. And olsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. İleride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama!) El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!

Birini Ayağına Getirmek İçin Dua

Sevgilinizin veya herhangi bir sevdiğinizin size geri dönmesini istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan şey barışma duaları olacaktır. Birini Ayağına Getirmek İçin Dua çeşitleri, o kişinin pişman olmasını, hatasını anlamasını sağlamak amacıyla okunan dualardır.

Birini Ayağına Getirmek İçin Dua
Birini Ayağına Getirmek İçin Dua

Allahümme Ellif Beyne Kulubina Duası (Çevirgel duası)

Türkçe okunuşu: Allahümme elif beyne kulubinâ ve aslih zâte beyninâ ve’hdinâ sübüle’sselâmi ve neccinâ mi-ne’z-zulümâti ile’n-nûri ve cennibne’l fevâhişe mâ zahare minhâ ve mâ betane.”

Anlamı: Allah’ım! Kalplerimizi birleştir. Aramızda olan biteni düzelterek kurtuluş yoluna ermemizi sağla. Karanlıktaysak bizi aydınlığa kavuştur. Açıktan ya da gizliden olan bütün günahlardan bizi uzaklaştır.

Not: Bu duayı okumadan önce “Allah’ım şu kulun için sana dua ediyorum, yalvarırım sesimi duy ve benimle barışmasını sağla” gibi niyet edilmelidir. Bunun yanında bu duanın bir kez değil en azından birkaç kez okunması önerilir.

Küs Olduğun Birinin Seni Araması İçin Dua

Birine kırıldığınızda veya kaybolduğunuzda barışabilmenin ve tekrar konuşabilmenin tek yolunun dua olduğunu düşünüyorsanız, küs olduğun birinin seni araması için dua edebilirsiniz. İnanan herkes bu duayı edebilir. Dua ederken sabırlı olmalısınız. Bazen dualar hemen kabul edilmez. Ancak sabrettiğimizde Allah, elimizi açtığımız hiçbir şeyden bizi mahrum bırakmaz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

4.3/5 - (9 Oy)
Yorum yapın