Ana Sayfa » Oyun » Subway Surf Rekor – Dünya Rekoru Kaç?

Subway Surf Rekor – Dünya Rekoru Kaç?

Subway Surf rekor kıran oyunlardan birisidir. AppStore ve Google Play Store’da milyarlarca kişinin indirdiği bir oyun halini almıştır. Oyun içerisinde skor bazlı online bir yarışma da mevcuttur. Böylelikle kullanıcılar yeni rekorlar kırarak adını üst sıralara yazdırmayı başarabilmiştir. Aynı zamanda diğer oyun yazıları için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Subway Surf Dünya Rekoru

En yüksek skorlar çoğunlukla uzun süre oynayan ve oyunun mekaniğini doğru şekilde anlayan kişiler tarafından elde edilir. Bu noktada daha yüksek skor elde etmek için aşağıdaki tavsiyelere dikkat etmeliyiz:
Dahası, sizin için hazırladığımız diğer yazımızı da okuyarak konuya daha derinlemesine hakim olabilirsiniz.

  • Bonusları kullanın
  • Comboları yapın
  • Power-up’ları kullanın
  • Trenleri kullanın
  • Dikkat edin

Subway Surf Dünya Rekoru Kaç?

Subway Surf Dünya Rekoru Kaç?
Subway Surf Dünya Rekoru Kaç?

Öncelikle Subway Surf dünya rekoru kaç? diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Fakat Subway Surfers bir mobil oyun olduğu için dünya rekorlarının resmî olarak kaydedilmesi neredeyse imkânsızdır. Fakat oyuncular arasında epey yüksek skorlar elde eden kişilerin varlığı da biliniyor. Bunun yanında YouTube üzerinde milyonlarca skor elde eden Subway Surfers oyuncuları vardır. Fakat resmî bir karşılaştırma olmadığı için hangisinin daha iyi olduğu bilinemiyor.

  • 2.147.483.647 puan ile birinci Harshal Gavali,
  • Karim Mayur, 2.000.001.660 ile ikinci,
  • 1.706.059.214 ile üçüncülük Ruhanul I kişisine aittir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Clash of Clans İçerik Üreticisi Kodu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Subway Surf Kaç Yılı?

Subway Surf kaç yılı? içerisinde yayımlandı sorusu epey merak ediliyor. Halen en sevilen ve en rekabetçi hissi veren oyunlardan biri olarak tanınan Subway Surfers 11.yılı içerisindedir. Kiloo Games tarafından geliştirilen ve 24 Mayıs 2012 yılında piyasaya sürülen Subway Surfers; iOS, Android, Windows Phone ve Kindle platformlarında bulunuyor. Basit ancak bir o kadar da keyifli bir deneyim sunan Subway Surfers’ın uzun yıllar daha popülaritesini koruyacağını düşünüyoruz.

Subway Surfers Kaç Karakter Var?

Subway Surfers Kaç Karakter Var?
Subway Surfers Kaç Karakter Var?

Öncelikle Subway Surfers kaç karakter var? sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Oyun zaman içerisinde farklı şehirlerde geçen pek çok güncelleme almıştır. Bu sebeple oyunun ilk sürümlerinde oyun yalnızca birkaç karakter varken günümüzde daha fazla sayıda karakter seçeneği sunar. Yapılan son güncellemeyle birlikte 2023 Mayıs ayı itibarıyla oyun içerisinde 120 karakter olduğunu biliyoruz. Bu karakterlerin bir kısmı ücretsiz olarak alınabilirken bir kısmı oyun içi satın almayla elde edilebiliyor. Her karakterin kendine özgü bir görünümü, özelliği ve avantajı olduğu için oyuncular farklı karakterleri deneyerek kendilerine en uygun olanı seçebiliyor.

Subway Surf Kaç RAM İster?

Subway Surf kaç RAM ister? diye merak edenler genellikle gelişmiş cihazlara sahip olmayan oyuncular oluyor. Subway Surfers, mobil cihazlar için tasarlanmış bir oyun olduğu için RAM ihtiyacı da cihazlar arasında farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra oyunun hangi sürümünün indirileceği de yine aynı şekilde RAM gereksinimini etkileyen önemli bir faktördür. Ancak genel itibarıyla Subway Surfers oyununu akıcı bir şekilde oynayabilmek için en az 1 GB RAM gereklidir.

Daha düşük RAM kapasitesine sahip cihazlar da oyunu oynayabilir fakat performans düşüşü gözle görülebilir seviyede olacaktır. Oyun esnasında yaşanan kasma ve donmalar sebebiyle can sıkıcı sonuçların elde edilmesi kaçınılmazdır. Güncel mobil cihazlar genellikle 2 GB RAM üzerinde olduğu için oyunun çok daha akıcı bir şekilde oynanması mümkündür.

Subway Surf Hilesi Var mı?

Subway Surf hilesi var mı sorusunun yanıtı evet olacaktır. Her popüler oyunda olduğu gibi Subway Surfers’ta da yaygın olarak hile kullanımı mevcuttur. Geliştiriciler her ne kadar adil bir ortam yaratmaya çalışsa da oyun içerisindeki hile kullanımını minimize etmeyi başaramamıştır. Online oyun olmaması sebebiyle hileler sorun teşkil etmiyor olsa da yine de rekorların ölçülememesindeki önemli etkenlerden birisidir. Her geçen gün gelen güncellemelerle oyun içindeki hile kullanımı minimuma indirilmeye çalışılır.

Ayrıca, Subway Surf Rekor ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için hazırladık.

Daha fazla oyun ile alakalı yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Son olarak Subway Surf Rekor yazımızın sonuna geldik Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın