Valorant Etiket Değiştirme

Valorant Etiket Değiştirme yazımız ile karşınızdayız. Riot Games’in son zamanlarda en çok oynanan oyunlarından biri valorant’tır. Oynaması ücretsiz olan ve keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayan oyunda herkesin bir adı vardır. Valorant ve diğer Riot oyunlarında kullandığınız nickiniz, Riot ID ve sloganın birleşimidir. Valorant nick oyunda akılda kalıcı olması sebebiyle çok önemlidir. Bu, oyuncuların oyunlarda ve Riot sosyal uygulamasında izlediği addır. Diğerleri, kullanıcı adınızı değil, size arkadaşlık istekleri göndermek için bu görünen adı kullanır. Beraber oyun oynamak isterseniz eğer arkadaşlık isteğini kabul edip beraber oynayabilirsiniz. Valorant etiket değiştirme adımlar şu şekildedir;

  • Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra yan tarafta ‘Riot ID‘ kısmına tıklayın.
  • Kullanıcı adının yanında yer alan ‘Change Riot ID‘ butonuna basınız.
  • Kullanıcı isminizin altında yer alan ‘New Riot ID‘ altında iki tane kutucuk çıkacak. Bu kutucuklardan ilki isminiz için, ikincisi için ise # ile başlayan etiketiniz içindir. İlk kutucuğa kullanıcı adınızı ikindi adına da girmek istediğiniz etiket numarasını girin.
  • En sonda altta yer alan ‘Submit‘ butonuna tıklayın.

Etiket değiştirme işlemini ayda yalnızca bir kere yapabilirsiniz. Bir ay içinde kullanıcı adınızı değiştirdiyseniz etiket değiştirme hakkınız da gitmiş olacaktır.

Bu içeriğimize benzer olan Valorant Ejder Vandal Kaç VP yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İsim Etiketi Nasıl Yapılır?

Valorant kapalı beta sürümünden çıktıktan sonra dünya’da en çok oynanan oyunlardan bir tanesi haline geldi. Valorant’ta iyi oynadığını düşündüğünüz bir arkadaşı veya tanışmak istediğiniz birini arkadaş ekleyebilmeniz için oyundaki etiketi ile bulmanız gerekmektedir. Fakat bu etiketi başka kullanıcılar da öğrenebilirse onlar da size arkadaşlık isteği yollayabilirler. Bu yüzden çok fazla istek almak istemiyorsanız bunu çok fazla paylaşmamanız gerekmektedir. Valorant etiketinizi değiştirmek istiyorsanız bunu yapmak mümkündür. Bazı oyuncular akılda kalıcı olması için oyundaki etiketlerini değiştirmektedir. Bu sayede diğer oyuncular da sizi rahatlıkla bulabilmektedir. Valo isim değiştirmede de bu kural geçerlidir.

Valorant Etiket Değiştirme
Valorant Etiket Değiştirme

Valorant Kullanıcı Adı Değiştirme

Riot Games’in yeni çıkan oyunu valorant’a oldukça fazla ilgi var. Çıktığı günden beri oyuncu sayısında ciddi bir artış olan bu oyun 5 v 5 FPS oyunudur. Fakat oyuna başlarken koyduğunuz nickten şuan da memnun olmayabilirsiniz. Belki de artık nickinizi değiştirme zamanı gelmiştir ve değiştirmek istiyorsunuzdur. Valorant kullanıcı adı değiştirme işlemi şu şekilde yapılmaktadır;

  1. Öncelikle Valorant hesabınıza giriş yapın.
  2. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  3. Bağlı uygulamaların üstünde ‘Riot ID‘ ye tıklayın.
  4. İstediğiniz kullanıcı adını yazın ve gönderin.

Valorant Ad Değiştirme

Dünya çapında oldukça yaygın olarak oynanan oyunların başında Valorant gelmektedir. Valorant oyuncuları oyuna başlarken koyduğu isimden sıkılmış olabilirler veya değiştirmek istiyor olabilirler. Bu yüzden Valorant ad değiştirme nasıl yapılır diye merak ediyorlar. Akılda kalıcı bir nick koymak isteyen oyuncular oyundaki adlarını değiştirmek için öncelikle Riot hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan menüden Riot ID yazısına tıklamalısınız. Oradaki oyundaki adınız ve etiketiniz gözükecektir. Değiştirmek istediğiniz nicki yazıp yollamanız gerekmektedir. Unutmayın ki 30 gün içinde sadece bir kere isim değiştirebilirsiniz. Böylelikle Valorant id değiştirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Valorant Etiket Değiştirme yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın