TFT Set 7 Ne Zaman Gelecek 2022

TFT Set 7 Ne Zaman Gelecek 2022 yazımız ile karşınızdayız. Lol’un en sevilen oyun modlarından olan TFT yani TeamFight Tactics oyununun yeni seti çok kısa bir süre sonra gelecek. Riot Games bu tarihi duyurdu ve çok farklı yenilikler, güncellemeler bizi bekliyor. İşte TFT Set 7 Çıkış Tarihleri:

TFT Set 7 Ne Zaman Gelecek 2022

Ejderhaların ana tema olacağı TFT Set 7 çıkış tarihi 8 hazirandır. Bu tarihte yeni dizilimleri deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca içerikler de akşam saat 21:00’da açılacak ve satın alabileceksiniz.

Ayrıca bu yazımıza benzer Lol urf ne zaman gelecek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

TFT yeni set ne zaman gelir?

Her yıl hem Lol’ün kendisi hem de TFT gibi oyun modları çeşitli yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu sefer Taktik savaşlarında çeşitli ejderhalar bizlerle olacak. Bu ejderler sihirdar vadisinde görmeye alışkın olmadığımız türden. Birbirinden güzel ve farklı yetenek setleriyle ejderler 8 Haziranda bizlerle olacak TFT Set 7‘de mevcut.

TFT Set 7 Ne Zaman Çıkacak 2022

Taktik savaşları, bilgisayarlarımızdaki versiyonuna 8 haziranda çıkacak. Fakat mobilden oynayan kullanıcılarımız 9 haziran gece saat 02:00’da oynayabilecek. Ayrıca her 2 tarihte de akşam saat 21:00’da mağaza açılışları olacak oradan istediğiniz özellik ve avatarınızı alabilirsiniz.

  • Bilgisayar versiyonu için çıkış tarihi: 8 Haziran
  • Mobil versiyonu için çıkış tarihi: 9 Haziran (02:00)

TFT Set 7 Yenilikleri Nelerdir? (Set 7 Özellikleri)

TFT Set 7 Özellikleri
TFT Set 7 Özellikleri

Öncelikle TFT Set 7 Özelliklerine geçecek olursak. Dragonlands adı ile bilinen ve Türkçesi Ejderha Diyarı olan yeni sette, eklenen 51 “şampiyon” ve 7 “Dragon” ile TFT Set 7’nin ilk yarısı için 58 birim kadroyu oluşturacak.

Buna TFT’ye özel beş birim dahildir: Ao Shin, Daeja, Idas, Shi Oh Yu ve Sy’fen. Bu beş yeni Dragon, artı Aurelion Sol ve Shyvana, setin etrafında döndüğü güçlü birimlerin efsanevi kadrosunu oluşturuyor.

Bu, kalan 51 şampiyonun cansız olduğu anlamına gelmiyor. Riot, birimlerinde, özellikle de Bard ve Zoe’de büyük ölçüde yenilik yaptı. İlki, her atış yaptığında yuvarlanma oranlarınızı şişirecek, ikincisi ise diğer birimlerin yeteneklerini “çalıp” tahtanın karşısına geçecek. 8 Hazirandan itibaren TFT Set 7‘yi oynayabilirsiniz. Ayrıca yeni sette şu şampiyonları da görebileceksiniz:

  • Bard
  • Zoe
  • Aurelion Sol
  • Lee sin
  • Shyvana
  • Olaf
  • Ryze
  • Nami

TFT Set 7 Ne Zaman Gelecek 2022 yazımız sona erdi. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.

Yorum yapın