Ana Sayfa » Oyun » TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023 – Tam Tarih

TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023 – Tam Tarih

TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023 yazımız ile karşınızdayız. Lol’un en sevilen oyun modlarından olan TFT yani TeamFight Tactics oyununun yeni seti çok kısa bir süre sonra gelecek. Riot Games bu tarihi duyurdu ve çok farklı yenilikler, güncellemeler bizi bekliyor. İşte tft yeni sezon ne zaman sorusunun cevabı yazımızın içinde!

TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023

TFT Set 9 çıkış tarihi 14 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihte yeni dizilimleri deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca içerikler de akşam saat 21:00’da açılacak ve satın alabileceksiniz.

Ayrıca bu yazımıza benzer Lol urf ne zaman gelecek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

TFT Yeni Set Ne Zaman Gelir?

Her yıl hem Lol’ün kendisi hem de TFT gibi oyun modları çeşitli yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır. Eğer doğruysa TFT set 9 çok popüler ve en güzel hali ile aramızda olacak!  TFT’nin 3 Geliştirici ekibi vardır. Biri içinde bulunulan sezon üzerinde çalışıyor, biri bir sonraki sezon üzerinde çalışıyor ve biri de sonraki sezon üzerinde çalışıyor. Muhtemelen üzerinde çalıştıkları set bittikten sonra sıranın arkasına geçiyorlar.

Bu geliştirici Ekipleri A, B, C olarak belirleyelim. Bu, A Ekibinin 1, 4 ve 7. setler üzerinde çalıştığı anlamına gelir. B Ekibi 2, 5 ve 8. setler üzerinde çalıştı. C Ekibi ise yalnızca 3. ve 6. setler üzerinde çalıştı. şu anda 9. set üzerinde çalıştıkları anlamına gelir. Bu alt dizinden, 3. ve 6. setlerin “genel olarak” oyuncu tabanının favori setleri olduğu konusunda fikir birliğini gördüm.

Birbirinden güzel ve farklı yetenek setleriyle TFT Yeni Set Ne Zaman gelir derseniz de 14 Haziran’da bizlerle olacak TFT Set 9‘da mevcut.

TFT Set 9 Ne Zaman Çıkacak 2023

Taktik savaşları, bilgisayarlarımızdaki versiyonuna 14 Haziran’da çıkacak. Fakat mobilden oynayan kullanıcılarımız 15 Haziran gece saat 02:00’da oynayabilecek. Ayrıca her 2 tarihte de akşam saat 21:00’da mağaza açılışları olacak oradan istediğiniz özellik ve avatarınızı alabilirsiniz. İşte TFT Set 9 Ne Zaman Çıkacak sorusunun beklenen cevabı!

TFT Set Yenilikleri Nelerdir? (Set 9 Özellikleri)

TFT Set Yenilikleri Nelerdir?
TFT Set Yenilikleri Nelerdir?

Böyle büyük bir değişiklik sonrası oyuncular TFT 9 yeni set ne zaman gelecek? sorusunu merak etmektedir.

İşte beklenen an geldi ve TFT Set 9 için tarih belli oldu! 14 Haziran’da tarihinde Set 9 geliyor! Bu tarihte bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Yukarıda da dediğimiz gibi TFT setlerini A-B-C olarak 3 ayrı grup yönetiyor. Ve olan 3. ve 6. setler insanlar tarafından çok beğenilmişti. Bu istatistikleri göz önüne alınca 9. seti de C grubunun yapacağını anlayabiliriz. Yepyeni oynanış mekanikler, şampiyonlar, eşyalar ve kostümler bizleri bekliyor olacak. Yenilikler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ayrıca bu yazımıza benzer Lol sana özel mağaza ne zaman gelecek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

TFT Yeni Set 9 Ne Zaman?

Teamfight Tactics (TFT) yeni Set 9, Riot Games tarafından düzenli olarak yayınlanan güncellemelerden biridir. TFT Yeni Set 9 Ne Zaman? yeni bir setin yayınlanacağına dair kesin bir tarih vermek zordur, çünkü Riot Games genellikle oyunculara setlerin yayın tarihlerini önceden duyurmaz. Ancak, geçmiş deneyimlere dayanarak, Teamfight Tactics’in her bir seti genellikle 3-4 ay aralıklarla yayınlanmaktadır. Bu nedenle, son setin yayınlanmasından itibaren yaklaşık 3-4 ay içinde Set 9’un piyasaya sürülmesi beklenmektedir. TFT oyuncuları, Riot Games’in resmi duyurularını ve haberlerini takip ederek yeni setin çıkış tarihine dair en güncel bilgilere erişebilirler.

TFT Set 9 Sınıfları

Yeni başlayanlar için TFT Set 9, geçmiş Setlerden çok farklı şeylerin bir kombinasyonuna sahip olacak. Bu, ilerleyen her TFT Setinin bir çeşit artırmalara sahip olacağı anlamına gelir. Yenilikler geldiği zaman TFT Set 9 Sınıfları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tft Set 9 Ne Zaman Geliyor?

Tft oynayan birçok oyuncu şuan ki setten memnun kalmadıkları için yeni setin ne zaman geleceğini merak etmektedir. Açıklanan tarihlere göre 14 Haziran’da yeni set gelmiş olacak ve bilgisayardan giren oyuncularımız oyunu oynayabilecek. Fakat Mobilden oynayanlar ise 15 Haziran gece 2 de oyunu oynayabilecek. Son zamanlarda oldukça merak edilen Tft Set 9 Ne Zaman Geliyor? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

  • Bilgisayar versiyonu için çıkış tarihi: 14 Haziran
  • Mobil versiyonu için çıkış tarihi: 15 Haziran (02:00)

Tft Set Ne Zaman Değişecek?

Tft Set Ne Zaman Değişecek? Sorusu karşımıza çok çıkmaktadır. Set 9’un gelmesine çok kısa bir süre kaldı. 14 Haziran akşamı bilgisayarlarınızdan yeni seti oynayabilirsiniz. Ayrıca mobilden girenler için ise 15 Haziran gecesi saat 2 de oyunu oynayabilecekler.

Tft Set 9 Ne Zaman Gelecek?

Çıktığı ilk günden beri oldukça sevilen Tft yeni set oldukça merak edilmektedir. Oyuncular yeni set’e göre taktik yaparak rakiplerini yenebilirler. Bu yüzden son zamanlarda Tft Set 9 Ne Zaman Gelecek? Sorusu sık sık gelmektedir. Fakat bu sorunun cevabı kesin olarak bilinmemektedir. Tahminlerimize göre 14 Haziran’da gelecektir.

Tft Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Tft Sezon Ne Zaman Bitiyor? Sorusuna cevap vermek gerekirse sezonun ne zaman biteceği belli değildir. Şuan da oldukça sevilen Tft bir süre daha bu set üzerinde devam edecektir.

TFT Set 9 PBE

LOL TFT, League of Legends oyununun bir yan oyunudur. TFT, “Teamfight Tactics”ın kısaltmasıdır. Bu oyun, bir strateji oyunudur ve oyuncular farklı karakterlerin (şampiyonların) ve özelliklerin bir araya getirilmesiyle takımlar oluşturur. Oyuncular, rakiplerine karşı savaşmak için bu takımları kullanır ve oyunun sonunda en yüksek puanı alan takım kazanır. TFT, hem PC hem de mobil cihazlar için mevcuttur ve League of Legends hesabı kullanılarak oynanabilir. Özellikle TFT Set 9 PBE‘de oynayabileceğiniz bir moddur.

TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023 yazımız sona erdi. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

4.6/5 - (10 Oy)
“TFT Set 9 Ne Zaman Gelecek 2023 – Tam Tarih” üzerine 4 yorum
Yorum yapın