Ana Sayfa » Oyun » Lol İade Hakkı Alma 2023 – (+3 İade Hakkı)

Lol İade Hakkı Alma 2023 – (+3 İade Hakkı)

Lol İade Hakkı Alma 2023 yazımız ile karşınızdayız. Son yılların en çok sevilen ve türünde açık ara lider olan League of Legends oyununun özelliklerinden birisi olan iade hakkından bahsedeceğiz. Özellikle de hatalı ve yanlış alımlarda oldukça önemsenen ve ihtiyaç duyulan bir haktır. Bunun ile alakalı tüm detayları ve bilmeniz gerekenleri sizler ile paylaşacağız.

İade Hakkı Lol

League of Legends oyununda kostümler, şampiyonlar, totem görünümleri veya birçok içeriği satın alabiliyorsunuz. Fakat yanlış veya hatalı alma durumunda hesap ayarlarında aldığınız içeriği iade etme hakkınız bulunuyor. Bu hak oyuna başladığınızda 3 adet iade hakkınız bulunmaktadır. Fakat geçtiğimiz yıllarda Riot Games, eski oyuncularına 3 adet daha iade etme hakkı tanımladı. Bu iade etme hakkına şu adımları izleyerek ulaşabilirsiniz.

  1. Sağ üst bölümdeki mağaza ikonuna tıklayın.
  2. Ardından tekrar sağ üst tarafta bulunan hesap bölümüne tıklayın.
  3. Daha sonra satın alma geçmişi yazan sekmeye tıklayarak hem daha önce neler almışsınız görebilirsiniz. Hem de eğer iade etmek istediğiniz bir ürün varsa bunu iade edebilirsiniz.

Lol İade Hakkı 2023

Lol İade Hakkı 2022
Lol İade Hakkı 2023

2023 yılında hesap açan oyuncular için tanımlanan 3 adet iade hakkı istenildiği zaman kullanılabilmektedir. İşlem yazan kısımda iade et butonu bulunmaktadır. Ona tıklamanız yeterli olacaktır.

Lol İade Hakkı Kazanma

Geçtiğimiz yıllarda daha önce iade hakkı bitmiş olan oyunculara Riot Games bir 3 hak daha tanımlamıştır. Lol İade Hakkı Kazanma belirli aralıklarla oyuna gelmektedir. Fakat her yıl bu şekilde bir sistem olması söz konusu değildir. 2023 veya 2024 yıllarında hesaplara tekrar ekstra iade hakkı tanımlanması olasıdır. Fakat oyunun yapımcıları harici bunu kendinizin kazanmasının maalesef bir yolu yoktur. Bu hak hesaptan hesaba da geçişi olmayan bir haktır.

Lol’ün İade Politikası

League of legends’de iade etmenin belirli şartları olduğunu da sizlere bildirmek isteriz. Özellikle de iade edilmeyen bir takım içeriklerin olduğunu bilmelisiniz. Bir içeriğin iade edilmesi ile alakalı şartlar şu şekildedir;

  • İçerik kullanılmamış olmalıdır, açtıktan sonra oyuna girilmemelidir.
  • İçeriği aldığınız tarihten 14 günden fazla süre geçmemelidir.
  • Bir takım içerikler iade edilemezdir onlar ise şu şekildedir; Hesap aktarımları, takviyeler, paketler, kazanılmı içerikler, kartlar, anahtar, sandık ve hediyeler gibi…

Not: Eğer hesabınıza bir başkası girdi ve bu iade haklarınızı kullandıysa bunu çözmenin en etkili yolu destek birimine ulaşıp hesabın size ait olduğunu kanıtlayıp ardından da bu gönderimlerin iptalidir. Çok süre geçmeden destek birimi ile iletişime geçmelisiniz.

Lol İade Hakkı Kazanma ile alakalı sıkça sorulan sorular ve yanıtları sizlerle:

Diğer oyun yazılarımıza oyun bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun ile alakalı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lol İade Hakkı Alma adlı yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

3.7/5 - (3 Oy)
“Lol İade Hakkı Alma 2023 – (+3 İade Hakkı)” üzerine bir yorum
Yorum yapın