Ana Sayfa » Rehber » Arka Kamerada Yüzüm Yamuk Çıkıyor

Arka Kamerada Yüzüm Yamuk Çıkıyor

Arka Kamerada Yüzüm Yamuk Çıkıyor, Bazı telefonların arka kamerası, geniş açılı lensler kullanır. Bu lensler, daha geniş bir görüş alanı sağlar, ancak bazen görüntüde bozulmalara neden olabiliyor. Bu bozulmalar genellikle fotoğrafın kenarlarında ve yüzünüzün yamuk görünmesine neden olabiliyor. Bu durumu düzeltmek için, fotoğrafı çekerken kamerayı biraz daha uzakta tutmayı deneyin veya fotoğrafı çekmeden önce konumunuzu ayarlayın. Ayrıca, fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak bu tür bozulmaları düzeltebilirsiniz. Ancak, bu tür bir bozulma sürekli hale gelirse, bir teknik servise başvurmanızı öneririm.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

İphone Kamera Sesi Kapatma – iPhone Kamera Sesi Kapanmıyor

Kamerada Yüzüm Yamuk Çıkıyor

Bazı telefonların arka kamerası, geniş açılı lensler kullanır. Bu lensler, daha geniş bir görüş alanı sağlar, ancak bazen görüntüde bozulmalara neden olabiliyor. Bu bozulmalar genellikle fotoğrafın kenarlarında görülür ve yüzünüzün yamuk görünmesine neden olabiliyor. Bu durumu düzeltmek için, fotoğrafı çekerken kamerayı biraz daha uzakta tutmayı deneyin veya fotoğrafı çekmeden önce konumunuzu ayarlayın. Ayrıca, fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak bu tür bozulmaları düzeltebilirsiniz. Ancak, bu tür bir bozulma sürekli hale gelirse, bir teknik servise başvurmanızı öneririm.

🚀🎉Rehberimize göz atın! Bilgi dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Hemen tıklayın!

Arka Kamerada Çok Çirkinim

Arka Kamerada Çok Çirkinim
Arka Kamerada Çok Çirkinim

Özellikle Arka Kamerada Yüzüm Yamuk Çıkıyor, Kendinizi arka kamerada çirkin hissetmeniz, genellikle kameranın lensinin yüzünüzü nasıl yakaladığı ve ışığın yüzünüze nasıl düştüğü ile ilgilidir. Ön kamera genellikle yüzünüzü daha geniş bir açıdan yakalar ve bu da yüzünüzün daha geniş ve daha yuvarlak görünmesine neden olabiliyor. Ayrıca, ön kamera genellikle yüzünüzü daha düz bir açıdan yakalar, bu da yüzünüzün daha düz ve daha geniş görünmesine neden olabiliyor. Bu durumu düzeltmek için, fotoğrafı çekerken kamerayı biraz daha uzakta tutmayı deneyin veya fotoğrafı çekmeden önce konumunuzu ayarlayın. Ayrıca, fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanarak bu tür bozulmaları düzeltebilirsiniz. Ancak, bu tür bir bozulma sürekli hale gelirse, bir teknik servise başvurmanızı öneririm.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın