Ana Sayfa » Rehber » Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları – Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları – Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları ve Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır yazımız ile karşınızdayız. Son yıllarda bilinçaltı temizliği oldukça yaygınlaşmıştır. Çünkü insanlar biriken olumsuz duygularının boşaltılmasını istemektedir. Böylece olumsuz davranışlar boşaltılarak yerini olumlu ve dengeli duygulara bırakmaktadır. Tabi ki bu olay donanımlı uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Yazımız içerisinde sizlere bilinçaltı temizliği yaptıran insanların yorumlarından bahsedeceğiz.

Bilinçaltı Temizliği Nedir?

İnsanlar yaşadıkları anları psikolojilerini derinden etkileyen anları temizlemek isterler. Bu yüzden akıllarından silmek için birçok yöntem aramaktadırlar. Fakat aralarından en etkili olanlarından biri bilinçaltı temizliğidir. Donanımlı uzman kişiler tarafından hipnoz ve regresyon gibi tekniklerin yanına farklı teknikleri de kullanarak kişilerin yaşadıklarını ele alırlar. Bunun sonucunda ise kişi yaşadığı olayın olumsuz yönlerinden kurtulur ve olayı pozitif yönden ele alır. Böylece Bilinçaltı Temizliği Nedir? Sorusunu cevaplamış olduk.

Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları

Ülkemizde de bilinçaltı temizliği yaptıran birçok insan bulunmaktadır. Çünkü yaşadıkları olayları akıllarından silemedikleri için olumsuz yönlerinden kurtulmak isterler. Bu yüzden bilinçaltı temizliği onlar için çok önemlidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sekine Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları sizlerle:

  • Yaşadığınız olayları tabi ki kafanızdan silmiyor. Bu zaten mümkün değildir. Fakat ben yaptırdım farklı bir açıdan bakmamı sağladı.
  • Aşk acısı çekiyordum. Artık daha sakinim ve umurumda değil.
  • Ben yaparım diyen her insana inanmayın. Kesinlikle bunu uzmanı olan kişi yapması gerekir.
  • Bilinçaltımı temizledim. Çok rahatladım gerçekten herkese tavsiye ederim.
  • İlk başta bende ön yargıyla yaklaşmıştım. Fakat sonrasında anladım ki sadece olaylara iyi yönden bakmanızı sağlıyor.

Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?
Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

İnsanlar kendi kendilerine bilinçaltı temizliği yapabilir. Fakat bu olay kesinlikle iyi bir eğitim sonucunda olur. Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır? Sorusu çok merak edilmektedir. Bunun için birçok yol bulunmaktadır. Fakat en hızlı ve tercih edileni hipnoz esnasında yapılan çalışmadır. Çünkü insanlar hipnoz halindeyken kendilerini fiziksel ve zihinsel anlamda gevşeme yaşadığı için bilinçaltına daha kolay ulaşılır. İşte bilinçaltı teknikleri şunlardır:

  • Zihinsel banka tekniği
  • Oto hipnoz tekniği
  • EFT (Emotional Freedom Technique)
  • Bireysel hipnoz

Bilinçaltı Nasıl Temizlenir?

Bilinçaltı temizliği yaşadığınız herhangi bir olayı kafanızdan silen bir teknik değildir. Bu olay yalnızca yaşadığı olaylara farklı yönden bakmak için yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse aşk acısı çeken bir insanın bilinçaltını temizleyerek onu aşk acısından kurtaramazsınız. Fakat o ayrılıkla ilgili algıyı değiştirebilirsiniz. Böylece olaya farklı yönden bakarak acınıza son verebilirsiniz. Yani kısacası yaşadığınız bir olayı tamamen temizleyemezsiniz ve silemezsiniz.

Dua İle Bilinçaltı Temizliği

Bilinçaltı temizliği insanların özellikle aşk acısı yaşayan insanların sık sık tercih ettiği bir olaydır. Bu işlemle birlikte insanlar yaşadıkları olayın tamamen akıllarından silineceğini düşünmektedir. Fakat bu kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Çünkü bilinçaltı temizliği sayesinde insanlar yaşadıkları olaya farklı bakış açısıyla yaklaşmayı sağlamaktadır. Dua İle Bilinçaltı Temizliği diye bir şey yoktur. Dua ederek yalnızca rahatlarsınız ve kendinizi daha huzurlu hissedersiniz.

Bilinçaltı Temizliği Zararları

Psikolojik sorunlar yaşayan veya akıllarından kötü bir olayı silmek isteyen insanlar bunun için bilinçaltı temizliği yaptırmak istemektedir. Çünkü yaşadıkları olaydan bir türlü çıkamadıkları en azından farklı yönle o konuya bakmak isterler. Bu yüzden uzman kişilere müracaat ederek onlardan yardım istemektedirler. Ayrıca belirtelim ki Bilinçaltı Temizliği Zararları diye bir şey yoktur. Dilerseniz bu içeriğimize benzer olan El Kahhar Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bilinçaltı Temizliği Yaptıranların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın