Ana Sayfa » Rehber » SMS Doğrulama Sitesi Türkiye – %100 Ücretsiz Online Onay 2023

SMS Doğrulama Sitesi Türkiye – %100 Ücretsiz Online Onay 2023

SMS Doğrulama Sitesi Türkiye önerilerimizle sizlerleyiz. 2023 yılında hala ücretsiz şekilde online onay siteleri bulunmaktadır. Bunları bir siteye kayıt olurken telefon numaranızı girmek istemediğiniz yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu tarz rehber içerikli yazılar hoşunuza gidiyorsa bağlantıya tıklayıp devamına erişebilirsiniz. Bizde Kalmasın dedik. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

SMS Doğrulama Kodu Alma Neden Gereklidir? 🟢

Bir uygulama yüklediğinizde veya bir hizmete kaydolmak istediğinizde birincil e-posta adresinizi ve telefon numaranızı girmeniz gerekebilir . Böylece sistem, kayıtlı telefon numaranıza bir Onay Kodu göndererek hesabınızı doğrulayacaktır.

Fakat işin şu noktası var. Aynı cep telefonu numarasını yalnızca bir kez kullanmanıza izin verilir. Bazen numaranız olmadığı için sitede yeni bir hesap oluşturamazsınız.

Bugün endişelenmenize gerek yok çünkü telefon olmadan doğrulama için ücretsiz birçok SMS doğrulama sitesi var. Herhangi bir web sitesine kaydolurken ve hesapları doğrularken sizin için onay kısmını kolaylıkla halledebilirsiniz.

Önerilen İçerik: Messenger Silinen Mesajlar Geri Getirme

SMS Doğrulama Sitesi Ücretsiz Türkiye

İşte gerçek telefon numaraları olmadan Türkiye numaralarıyla çalışan yani +90 SMS doğrulama yapabileceğiniz sitelerden bazıları. Bizim seçtiklerimize göz atabilirsiniz. Böylece dünyanın her yerinden Geçici SMS doğrulama mesajları alabilirsiniz.

1. SMSPVA

SMSpva, çevrimiçi olarak Türkiye SMS doğrulama kodu alma işlemini sağlayan bir hizmettir. Bu, Gmail, Facebook, Telegram ve daha fazlasını doğrulamak için SMS yoluyla hesap etkinleştirmeleri için sanal bir numara oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Smspva ile uygulama doğrulaması için kolayca kendi numaranızı oluşturabilirsiniz. Bu, özel numaranızı açıklamamanın güvenli bir yoludur. Örneğin, yeni bir Whatsapp numarası oluşturmak istiyorsunuz ve başka bir numara kullanmak istiyorsunuz, burada herhangi bir ülkeden, örneğin ABD, İngiltere, Çin, Ukrayna ve daha birçok ülkeden yeni bir numara oluşturabilirsiniz. 

Ayrıca, her ülkede SMS yoluyla hesap etkinleştirme için sanal numaralar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok sağlayıcısı da vardır.

2. 5SİM.NET

5SIM ücretsiz tek kullanımlık telefon numaraları sağlar. Günümüzde birçok site ve uygulama, kayıt için bir doğrulama kodu SMS’i istemektedir. 

Artık cep telefonunuzda bir SIM karta ihtiyaç duymadan hesabınızı doğrulamak veya etkinleştirmek için sahte telefon numarası metnini kullanabilirsiniz. Yalnızca internete erişmeniz ve arayüz mesajlarını girmeniz yeterlidir; web veya API, doğrulama SMS mesajlarını otomatik olarak alır ve görüntüler.

SMS Doğrulama Sitesi Ücretsiz Türkiye numarası arayışındaysanız oldukça kullanışlı bir sitedir. 5SIM güvenilir bir hizmettir. Türkiye başta olmak üzere ABD, İngiltere, Almanya, Haiti, Hindistan, Malezya, Peru, Pakistan, Rusya, Sırbistan, Tayvan, Vietnam ve çok daha fazlası gibi küresel numaraları kullanabilirsiniz. 

3. GETYOURSMS.COM

Getyoursms.com, çevrimiçi +90 SMS onayı almak için hızlı ve ücretsiz bir hizmettir. Çeşitli sosyal medya platformlarında kendinizi doğrulamak için kullanabilir veya doğrulama için cep telefonu numarası gerektiren web sitelerine kaydolabilirsiniz.

Kayıt olmanıza veya herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek yoktur. SMS’inizi göndermek istediğiniz ülkeyi seçin ve telefon numarasını girin. Daha sonra, doğrulama için kullanabileceğiniz bir kod içeren bir metin mesajı alacaksınız.

getyoursms.com, çevrimiçi SMS almanın güvenli bir yoludur. Hizmet tamamen ücretsizdir ve hiçbir gizli maliyet veya ücret yoktur.

4. TR mytempsms

Artık kişisel bir cep telefonu numarası kullanmanıza gerek yok. Çünkü geçici bir telefon numarasından online olarak kolayca Türkiye SMS doğrulama kodu alma işlemi yapabilirsin. Gizliliğinizin ve güvenliğinizin önemini gerçekten takdir ediyoruz. 90 SMS onay ücretsiz almak için bu siteyi kullanabilirsiniz. 

Artık her türlü SMS’i anında almak için tek kullanımlık cep numaralarımızı kullanabilir ve kişisel numaranızı ifşa etmenize gerek kalmaz. SMS Doğrulama Sitesi Türkiye için numara arıyorsanız oldukça tercih edilen bir sitedir.

5. Sms-man

5SIM ücretsiz tek kullanımlık telefon numaraları sağlar. Oldukça kullanışlı SMS doğrulama sitesi arasındadır. Günümüzde birçok site ve güvenlikli uygulama, kayıt için bir onay kodu SMS’i istemektedir. Bu durumda kişisel numaranızı kullanmak istemeyebilirsiniz.

Artık cep telefonunuzda bir SIM karta ihtiyaç duymadan hesabınızı doğrulamak veya etkinleştirmek için fake sms onay hizmeti kullanabilirsiniz. Yalnızca internete erişmeniz ve arayüzden telefon numarası seçmeniz yeterlidir. Web veya API, doğrulama SMS mesajlarını otomatik olarak alır ve görüntüler.

Tavsiye Edilen İçerik: KYK Harçlık Avansı Nakite Çevirme

+90 SMS Onay Ücretsiz

+90 SMS Onay Ücretsiz
+90 SMS Onay Ücretsiz

TR mytempsms, çevrimiçi bir SMS Doğrulama Sitesidir. Hizmet şu anda +90 SMS Onay Ücretsiz almak için desteklemektedir. Yukarıdaki numaraları Google, Instagram, Facebook, eBay, PayPal vb. sitelerde telefon doğrulaması için kullanabilirsiniz.

Fake SMS Doğrulama

Sms-man, kayıt olmadan Fake SMS Doğrulama için en iyi sitelerden biridir. Bu site ile Sms-man listelenen numaralar ile online olarak SMS alabilirsiniz. Numaraları Telegram, Facebook, Google, Gmail, WhatsApp, Viber, LINE, WeChat, KakaoTalk vb. herhangi bir hizmete kaydolmak veya doğrulamak için kullanabilirsiniz. Site ayrıca dünyadaki 40’tan fazla ülkeden geçici ve tek kullanımlık numaralar sağlar.

Geçici SMS Doğrulama

5SİM.NET, Geçici SMS Doğrulama ve kayıt olmadan çevrimiçi SMS almak için en iyi sitedir. Kanada, ABD, İngiltere, Fransa, İsveç ve Hollanda gibi ülkelerden kod alabileceğiniz sanal geçici ve tek kullanımlık telefon numaralarıyla dünyanın her yerinden SMS alıyoruz. Telefon numaraları tek kullanımlıktır ve tüm mesajlar 2-3 gün sonra atılır. Sağlanan sanal telefon numaraları her 30 günde bir yenileriyle yenilenir.

Sahte Numara SMS Alma

SMSPVA, dünyanın her yerinden Sahte Numara SMS Alma hizmeti sunan bir sitedir. Bu numaraları, yeni bir hesap için kaydolmak zorunda kalmadan veya kişisel bilgilerinizin açığa çıkmasından endişe etmeden çevrimiçi hesapları doğrulamak ve SMS mesajları almak için kullanabilirsiniz. Numaralar Rusya, Birleşik Krallık, ABD, İspanya, Estonya, Fransa, Finlandiya, İsveç ve daha pek çok ülkeden edinilebilir.

Sonuç

Yukarıda SMS Doğrulama Sitesi Türkiye olarak birkaç site önerisini sizlere sunduk. Umarız işinize yarar ve beğendiğiniz siteler olmuştur. Lütfen ihtiyaçlarınıza göre seçin. Daha güvenli olduğu ve uygulamada birçok kayıt için kullanabileceğiniz için ücretli bir hizmet kullanmanızı tavsiye ederim. Daha güvenli oldukları açık. Yukarıdaki önerdiğimiz tüm Geçici SMS doğrulama hizmetini akıllıca kullanın.

Şimdi bu konu ile alakalı sıkça sorulan sorulara yanıt verdik. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Türk sms doğrulama sitesi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca siz de kullandığınız isimleri aşağıya yorum olarak paylaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın