Ana Sayfa » Rehber » Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? Erkeği Nasıl Etkilersin?

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? Erkeği Nasıl Etkilersin?

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? isimli yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Günümüz ilişkilerinde insanlar farklı duygular içerisinde girmektedir. Aynı zamanda bununla birlikte duygu değişimi yaşamaktadırlar.

İnternet üzerinde özellikler erkekler konusunda merak edilen bir çok soru vardır. Biz de bir erkeği kendine aşık etme ve benzeri soru ve sorunların çözümlerini sizler ile paylaşacağız.

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Bağlanan Erkek Davranışları adlı yazımıza bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Kendini Merak Ettirme Yolları 

Kendini Merak Ettirme Yolları 
Kendini Merak Ettirme Yolları 

Yüz yüze görüşemediğimiz kişilerin ne yaptıklarını zaman zaman merak ederiz. Merak duygusu hem erkekte hem kadında da vardır. Bu nedenle sürekli iletişim halinde kalmak isteyebiliriz. Bazen duygusal bir bağ yaşadığınız bir insanın sizin hakkınızdaki düşüncelerini de merak edebilirsiniz.

Özellikler kızlar karşı tarafındaki erkeğin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını merak ettiği için uyguladıkları bazı taktikler vardır. Bunlardan birisi de erkeği merak ettirmektir. Merak eden erkeğin karşısındakine değer verdiği görülür. Bu yüzden erkeği nasıl etkilerim gibi soruların cevabını internet üzerinde aramaktadırlar. Bu yüzden biz de hem erkek hem kadın için kendini merak ettirme yolları maddelerini aşağıda belirttik.

 • Geç cevap vermek.
 • Moraliniz bozuk gibi davranmak.
 • Ucu açık cevaplar vermek.
 • Kıskandırmak.
 • Başka işlerle meşgul olmak.

Seni sevmeyen bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun cevabını ve Bir Erkek Ne Zaman Merak Eder gibi soruların cevabını bulmak için bu taktikleri uygulayarak sonuca ulaşabilirsiniz. Bazı soru işaretlerinin cevaplarını alabilirsiniz.

Bir Erkek Nasıl Merakta Bırakılır 

Erkekler ne kadar umursamaz tavırda gözükseler de içten içe karşı tarafı merak ederler. Fakat kadınlar bu konuda daha meraklıdır. Bu yüzden bir erkeği merakta bırakmak her zaman daha zordur. Zor bir erkeği nasıl etkilersin gibi sorunun cevabını aşağıda belirtiyoruz.

 1. Peşinden koşmayın.
 2. Kendinize güvenin.
 3. Zor biri olun.
 4. Başka şeyler ile meşgul olun.
 5. Kendiniz olun.
 6. Umursamaz olun.

Bir erkeğe karşı nasıl umursamaz olunur diye soracak olursanız, illa umursamaz olmak zorunda değilsiniz sadece karşı tarafa böyle göstermeniz gerekir. Ufak bir rol ile erkekleri kandırmak kolay olacaktır.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin 

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? sorusundan sonra en çok merak edilen bir şey de erkeği kendine nasıl bağlarsın sorusu oluyor. Bunun için bir erkeği etkilemeniz gerekmektedir. Erkekleri etkilemenin birden fazla yöntem vardır. Bunlardan birkaçını da aşağıda paylaşıyoruz.

 • Neşe saçan, pozitif enerji veren insanlar her zaman etkiler.
 • Onu daha çok gülümsetin.
 • Kendinizle dalga geçmesini bilin, kibirli görünmeyin.
 • Yanınızda her daim mutlu, rahat ve huzurlu hissetmesini sağlayın.

Aynı zamanda mesajda erkeği kendine bağlamak da mümkündür. Bağlamaktan kastımız etkilemek ve ilişki bağlarınızı kuvvetlendirmektir.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 

Erkekleri etkilemek basittir ve hoşlandığı şeyler genellikle ortaktır. Bir erkek çok basit etkilenebilmektedir. Erkeği kendine aşık etme için erkeklerin hoşlandığı şeyler yapmak o insanı etkileyecektir. Erkeklerin hoşlandığı bazı şeyleri aşağıda listeledik.

 • İlgi
 • İltifat
 • Hediye

Bunlar genel hoşlanılan şeylerdir. Aynı zamanda özel ilgi alanları ile ilgili sohbetler de erkeği kendine bağlamak için etkili yöntemlerden bir tanesidir.

Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey 

Umursamaz erkeği aşık etmek oldukça zordur. Aynı zamanda bir erkeğin sevmediğini anlamak da basittir. İlgisiz bir erkeği ikna etmek imkansızdır. Bu yüzden öncelikle ilgili olmasını sağlamak gerekir. Aşağıda sevmeyen erkek belirtilerini 10 maddede listeledik.

 1. Size ilgisiz davranır.
 2. Sizi kıskanmaz.
 3. Meşgul olur.
 4. Sizi sürekli eleştirir.
 5. Sizi küçük düşürecek sohbetler yapabilir.
 6. Sürekli ters cevap verir.
 7. Her şeye tepki gösterir.
 8. Kibar olmazlar.
 9. Sürekli yalan söyler.
 10. Aldatırlar.

Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden diğer konulara da göz atabilirsiniz.

Diğer Rehber kategorisindeki konulara da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda daha fazlası için lütfen bizi takip edin.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın