Ana Sayfa » Rehber » Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua yazımız ile karşınızdayız. Eşimin beni sevmesini istiyorum diyebilirsiniz, mutlu bir yuvanın sırrı budur. Bu cümleyi kurmak zorunda kalmamak için evlenmeden önce sevdiğinizden ve sevildiğinizden emin olmaya çalışın. Eğer Allah sizin için doğru kişi o ise, sizi seven birini göndermiştir. Ancak bunu dua ile değiştirmek isterseniz, Allah’ın yolu size her zaman açıktır.

Kocayı Kendine Baglamak İçin Suya Okunacak Dua

Evlilik Bağlayıcı Dua, ailesinde ve eşinde olmayan veya ilgisiz eşler için okunan dualardan biridir. Bu dualar genellikle kocayı kendine bağlamak için tercih edilen dualardır. Bu dualar arasında en etkili olan dua şu şekildedir:

Kocayı Kendine Baglamak İçin Suya Okunacak Dua
Kocayı Kendine Baglamak İçin Suya Okunacak Dua

Tebbet Suresi

Türkçe okunuşu: Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.

Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. Ebu Leheb’in elleri kurusun, (yok olsun) zaten yok oldu ya. Malı da, kazandıkları da kendisine bir yarar sağlamadı. (kurtarmadı) (O) alevli bir ateşe girecektir. Karısı da, odun hamalı (ve), boynunda bükülmüş bir ip olarak (ateşe girecektir.)

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua en etkili dua yazımızda; Eşinizi aşık etmek için dualar kullanabilirsiniz. Evlilikte, bir çiftin sevgisi zamanla azalabilir. Aşktaki bu düşüşün birçok farklı nedeni olur. Bu gibi durumlarda karşı taraf nereye gideceğini bilemez. Karmaşık duygular söz konusu olduğunda, eşinizin sizi sevmesi için dua edebilirsiniz. Sizi seven partnerinize okumanız için
44 defa okunacak dua çeşidi vardır. Bu dualar sevgiyi arttırmak için kullanılabildiği gibi, aşık etmek için de kullanılabilir. İşte okunması gereken dualardan bir tanesi. Bu duayı niyet ettikten sonra en az birkaç defa okuyunuz.

“Bu sözlerin değeri çoğu zaman bilinmez ama bilenler bir hazineyle zenginleşir. Her halükarda zenginlik, Alemlerin Rabbinden gelir ve her şeyin sahibi olan Allah, lütfunu cömertçe dağıtmıştır. Eşimin kalbinden sevgiye ihtiyacım var, bu yolu benim için mümkün kıl Allah’ım. “

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi

Her şeyden önce bilinmelidir ki Ayete’l-Kürsi adı verilen nimet cümlesi, kocayı ona bağlamak için her derde deva faydalar sağlar, ancak Ayete’l-Kürsi’yi uygulamak için bazı kuralların doğru uygulanması gerekir. Eğer dilerseniz bu yazımızla ilgili olarak Ya Vedud Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Önce kendi elinizle bir kağıda Ayete’l-Kürsi’yi yazın ve bu kutsal ayetleri kağıda yazarken eşinizin sizi gönülden bağlama niyetini ve size olan sevgisini kat kat artırma niyetini düşünün. Ardından şunları okuyun:

Ayetel Kürsi

Türkçe Okunuşu: Allâhü lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûm, lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm, lehû mâ fi’ssemâvâti ve mâ fi’l-ard, men-ze’l-lezî yeşfe’u ‘indehû illâ bi-iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim ve mâ halfehüm, ve lâ yuhîtûne bi-şey’in min‘ılmihî illâ bimâ şâe, vesi’a kürsiyyühü’s-semâvâti ve’l-arda ve lâ yeûdühû hifzuhumâ ve hüve’laliyyü’l-azîm.

Anlamı: “Allah, O Allah’tır. O, yegâne hak mâbuddur ki O’ndan başka İlâh yok, yalnız O; daima yaşayan, duran, tutan, her an bütün hilkat üzerinde hâkim, Hayy ü Kayyum ancak O’dur. Ne gaflet basar O’nu, ne uyku. Göklerde, yerde ne varsa hepsi O’nundur.”

Son olarak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

4.5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın