Ana Sayfa » Rehber » Tuz İle Uzaklaştırma Duası – Denenmiş Uzaklaştırma Duaları!

Tuz İle Uzaklaştırma Duası – Denenmiş Uzaklaştırma Duaları!

Tuz ile uzaklaştırma duası yazımız ile beraberiz. Dünyada insanları isteyip yapabileceği şeyler sınırlıdır. Fakat bazı konularda insanoğlu daha ileriye gidebilmektedir. İnsanların bazı istekleri kötülüğe doğru yönelse de bazı istekleri de iyiliğe doğru uzanmaktadır. Fakat bazı durumlarda bu iki ayrı kavramı birbirinden ayırt etmekte zorlanabilirler. En doğru yolu sadece ve sadece Allah bilmektedir.

Ayrıca şunu belirtmek istiyoruz. Büyü nasıl yapılır veya büyü yapma yöntemleri ve benzeri konularda bilgi sahibi olmak isteyenler için burası uygun bir site değildir. Burada bulunan bilgiler insanların akıllarındaki soruları cevaplamak içindir. Şimdi sizlere bu yazımızda tuz ile uzaklaştırma duası nasıl yapılmalıdır? Yazımızın devamında bunu göstereceğiz.

Tuz İle Uzaklaştırma Duası Nasıl Yapılır? ✨

Tuz İle Uzaklaştırma Duası Nasıl Yapılır?

Tuz İle Uzaklaştırma Duası duaların ve ayetlerin tuza okunması ile oluşan bazı işlemlere tabi tutulması ile olmaktadır. Dua, tuz ile hem işlemler gerçekleşir hem de çoğu büyünün bozulması için de tuz kullanılmaktadır. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua içeriğimize de bakabilirsiniz.

Tuz büyüsü, çok uzun yıllardır dünyanın neredeyse çoğu yerinde yapılmakta olan ve Dünyaya Kafkaslardan yayılmış bir büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Ayrıca, bu dua ile bağlama ve aşık etme gibi büyüler de yapılabilmektedir. Tuz büyüsü ve duası etkisini çabuk göstererek başka başka büyüler ile kıyaslandığı zaman belli bir etki gücü olmamaktadır. Tuz ile uzaklaştırma duasını yapmak için önceden bazı hazırlanması gereken işlemler vardır. İşte bu işlemler aşağıdaki gibidir.

 • Dualar ve ayetler okunduktan sonra tuzların ateşe atılması ve kavrulmaya bırakılması gerekmektedir.
 • Daha sonra ise dualar tuzlara okunur ve bunların etkisi için tuzlar yakılır.

Uzaklaştırma Duası 🤲

Tuz ile uzaklaştırma duası neden yapılır? İslam alimleri tarafından tuz ile uzaklaştırma duası kağıtlara geçmiştir. Bu duanın işi hangi durumlarda kullanıldığına aşağıda bahsettik.

 • İnsanları sürekli bir şekilde rahatsız eden kişileri uzaklaştırmak için kullanılmaktadır.
 • İnsanların maddi veya manevi herhangi bir açıdan zarar görmelerine sebep olan kötü karakterli ve kötü niyetli insanlardan kurtulmak için kullanılmaktadır.
 • Kötü ahlaklı insanları ailenizden ve kendinizden uzaklaştırmak için kullanılmaktadır.
 • Çıkarı olan kişileri kendinizden uzaklaştırmak için kullanılmaktadır.
 • İstenmeyen evlilik taleplerinin önüne geçmek ve engellenmesini sağlamak için kullanılmaktadır.

Burada bu tarz duaların caiz olmadığı bilindiği için herhangi benzer bir duayı sizler için paylaşmadık. Bu tarz okunacak dualar hakkında bilgi almak isterseniz kategorimize göz atabilirsiniz.

Birini Uzaklaştırmak İçin Tuz Kullanmak

İnsanların birini uzaklaştırmak için tuz kullanma isteklerini toplum içinde görmekteyiz. Dünyada bu tarz yollara başvurmaya çalışan kişiler elbet vardır. Bu konunun ve nasıl yapıldığının merak konusu olduğu bilindiği için biz de sizler için tuz ile nasıl yapılıyor bunu yukarıdaki başlıkta anlatmış olduk.

Soğutma Uzaklaştırma Duası

Soğutma Uzaklaştırma Duası sayesinde size ve ailenize zararlı olan kimseden kurtulmak için edilen bir duadır. Peki bu dua nedir nasıl okunur? Aşağıdaki duaları sırayla okumanız ile kendinizi ve ailenizi koruyabilirsiniz.

 • Besmele çekiniz.
 • El-mani esması + Tur suresi 48. ayet okunur.
 • El-Cebbar esması + Kehf Suresi 78. Ayet okunur.
 • El-Hakim esması + Fatır suresi 2. Ayet okunur.

3 esma ile uzaklaştırma duası olarak da bilinen bu esmaları okurken samimi ve inanarak okumanız gerekmektedir. Ayrıca okumadan önce güzelce temizlenip abdest almanız da gerekmektedir. Bunun yanında Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua yazımıza bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Denenmiş Uzaklaştırma Duaları

Sizlere kötülük yapan arkadaş komşu ve akrabalarınızdan korunmak ve kurtulmak için Denenmiş Uzaklaştırma Duaları okumayı ihmal etmeyiniz. Bu dualar oldukça etkilidir.

Onlardan sizlere zarar gelmemesi için 110 defa “Yâ Aliyyü Celle Celalühü” okuyup onların sizden uzaklaşmasını dileyebilirsiniz. Bu onların düzgün insan olmasını aynı zamanda sizden uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Birini Uzaklaştırmak İçin Tuz Kullanılır Mı?

Birini Uzaklaştırmak İçin Tuz
Birini Uzaklaştırmak İçin Tuz

Tuz çok sayıda ritüellerde kullanılır. Oldukça güçlü bir enerjiye sahip olması sebebiyle sizlere kalkan olabilmektedir. Tuz sayesinde istenmeyen kişileri sizden veya çevrenizdekilerden uzaklaştırabilirsiniz. Kısacası Birini Uzaklaştırmak İçin Tuz Kullanılır Mı? sorusuna evet denilebilir.

Ayrıca şunu belirtmekte fayda var. Büyü haramdır ve yapılması kabul edilemezdir. Fakat dualar kötü amaçlar için kullanılmayacaksa edilebilir.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (5 Oy)
Yorum yapın