Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Süryanice Adet Kanı Duası – Adet Kanı İçirme Duası

Süryanice Adet Kanı Duası – Adet Kanı İçirme Duası

Süryanice adet kanı duası pek çok kimse tarafından merak edilmektedir. Özellikle bu dua erkeğin büyü yapan kişiye bağlanması için oldukça önemlidir. Çünkü duayı ettikten sonra istedikleri kişinin kendileriyle birlikte olacağı söylenmektedir. Bu yüzden sevgili olmak isteyip de bir türlü karşı taraf kabul etmiyorsa bu dua sayesinde birlikte olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü kadınların istedikleri erkeği elde etmek için yaptıkları bir büyüdür. Bu büyü sayesinde erkeğin kendilerine bağlanmasını sağlarlar. Bunun için erkeklerin yiyeceklerine veya içeceklerine damlatmak zorundasınızdır.

Ayrıca, adet kanının sağlık açısından da risk taşıdığını belirtmek isterim. Adet kanı, potansiyel olarak enfeksiyonlara neden olabilecek bakteriler içerebilir ve bu nedenle özellikle başkalarına zarar vermek amacıyla kullanılması durumunda son derece tehlikeli olabilir.

Dolayısıyla, adet kanı ile büyü ya da herhangi bir ritüel yapmanın kesinlikle önerilmediğini ve bu tür uygulamalardan kaçınmanız gerektiğini hatırlatmak isterim. Bunun yerine, etik değerlere saygılı, insanlara zarar vermeden ve yasalara uygun bir şekilde hareket etmenizi öneririm. Böylece Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Süryanice Adet Kanı Duası

Adet kanı duası Süryanice olarak aşağıdaki şekliyle okunabilmektedir. Her gün 4 kez okunması faydalı olacaktır. Bu dua ile yapılan bir büyü vardır. Kara büyü grubunda yer alan adet kanı büyüsü, kadınlar tarafından adet kanı vasıtasıyla erkeklere yapılmaktadır. Bu büyü erkeği kadına bağlayan bir büyü olması sebebiyle özellikle son yıllarda çok sık yapılmaktadır. Kadınlar, erkekleri evli dahi olsalar bu büyüyle ayırabilmektedir.

  • “Bede’tû bibismillehî rûhi bihi nehtedet. İle keşfî esrarîn bibatinihi intâvet. Ve salleyte fişşâni âlâ hayrû halkihî. Men zahaddalalete velğâlet. İlâhi lekâd aksemtü bismike daiyen. Biâcin ehvecin celcelûtin helhelet. Seetüke bî ismil azâmi gadrûhü. Ve yessîr umri ya elhî bisalmehet. Ve ye hâyyû ye gayyûmü edüke raciân. Bievîn eyûcin celceliyyütin helhelet. Bisamsamin tamtamin ve ye hayrâ bezîn hin. Bimihrâsi mihrâsi mihrâsin bihin nerû uhdîmet. Biâcin ehûcin ya ilâhi mühevvicin. Veya celcelûtin bil icâbeti helhelet. Biâcin ehûcin ya ilâhi muhevvicîn. Ve yâ celcelutîn bil icâbeti helhelet.”

Adet Kanı İçirme Duası

Adet Kanı İçirme Duası
Adet Kanı İçirme Duası

Öncelikle sizlere adet kanının ne olduğundan bahsedelim. Adet kanı, kadınların adet döngüsü sırasında uterusundan her ay dışarı atılan kan ve diğer dokuların karışımıdır. Adet döngüsü, bir kadının üreme sistemindeki hormonal değişikliklerle ilgilidir ve yaklaşık 28 gün sürer. Bu Adet kanı, uterusun iç yüzeyindeki dokuların bozulması sonucu oluşur ve adet döngüsünün bir parçasıdır. Adet kanı, bir kadının normal bir sağlık durumunda olup olmadığını gösteren bir işarettir ve ayrıca bir kadının hamile kalmadığını gösterir. İnsanlar Adet Kanı İçirme Duası ederek istedikleri kişinin kendilerine bağlanmasını amaçlamaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Bozma Duası

Adet kanı gibi herhangi bir büyü ya da ritüel için kullanılan malzemelerin, başka insanlara zarar verme amacıyla kullanılması etik ve yasal açıdan uygun değildir. Bu nedenle, böyle bir durumla karşılaşırsanız, konuyu yetkili makamlara bildirmenizi ve profesyonel yardım almanızı öneririm.

Ayrıca, büyü bozma gibi uygulamaların doğru ya da etik olmadığına inanan birçok insan vardır. Bunun yerine, kötü niyetli kişilerin size veya sevdiklerinize zarar vermesini engellemek için yapabileceğiniz şeylerden biri, kendinizi ve ailenizi koruyacak tedbirler almaktır. Bu yüzden Adet Kanı Büyüsü Bozma Duası diye bir şey söz konusu değildir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Göbek Düşmesi Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Bozmak

Adet kanı büyüsü, yukarıda da belirtildiği üzere erkekleri kadınlara bağlamak için yapılmaktadır. Bu büyü yalnızca kadınlar tarafından adet kanı ile yapılır. Regl ile aşk büyüsü manasına da gelen adet kanı büyüsünü bozmak için yapılması gereken oldukça basittir. Adet kanı büyüsünü bozmak için uygulanması gereken tek işlem, büyüyü yapan kişinin adını bir kâğıda yazmak ve bu kâğıda 6 farklı yerinden yırtmaktır. Bu sayede adet kanı büyüsü tamamıyla ortadan kalkacak, erkeğin ruhu ve bedeni de özgür kalacaktır. Adet kanı büyüsü bozmak oldukça basit bir işlemdir.

Sevgiliye Adet Kanını İçirmek

Bir erkeği kendine bağlamak isteyen kişilerin yapması gereken işlem oldukça basittir. Adet kanı içirmek suretiyle karşıdaki kişini kendisine bağlamak mümkündür. Gözü dışarıda olan erkekler ve hayatında farklı bir kadın olan erkekler için adet kanı büyüsü yapılabilir. Sevgiliye adet kanını içirmek bilinen en yaygın ve kesin çözümlerden biridir. Fakat bilindiği üzere her büyü, ayeti kerimeler ve dualar ile yapılmaktadır. Bunun için en doğru şekliyle dua etmek ve büyünün gerekliliklerini yerine getirmek gereklidir.

Kocaya Adet Kanı İçirmek Ne Demek?

Kocasına adet kanını içiren kadınların tek bir amacı vardır. Bu minvalde son dönemde kocaya adet kanı içirmek ne demek sorusunu birçok kişi merak ediyor. Kocasına adet kanı içiren kadınların isteği kocasının evine ve kendisine bağlı olmasıdır. Bu tür durumlarda adet kanını çeşitli içeceklere damlatmak suretiyle büyü tamamlanabilir. Bunun için uzmanlık ve yetkinlik gerektiği gibi aynı zamanda ayeti kerimelerle de dua etmek gerekir. Gerekli dualar ve ayeti kerimeler sayesinde uygulandığında başarı oranı yüksektir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Tuz İle Uzaklaştırma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocanın Çayına Adet Kanı Damlatmak

Kocasının çayına ve çeşitli içeceklerine adet kanı damlatmak uzun yıllardır tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu işlemin yapılması için bir küp şeker ve çay ya da farklı bir içecek yeterli olacaktır. Küp şeker, adet kanına bulanır ve sonrasında içeceğin içerisine atılmak suretiyle tamamlanır. Kocanın çayına adet kanı damlatmak isteyenlerin bunu rastgele yapmaması önemlidir. İlişkilerin kurtarıcısı olarak görülen adet kanı büyüsü, çok uzun yıllardır uygulanmaya devam eden bir ritüeldir. Bu sayede on binlerce ilişkinin kurtulduğu ve yeni ilişkilerine başladığı görülmüştür. Kocasının çayına adet kanı damlatmak işlemi, kanı doğrudan çayın içerisine damlatmaktan ziyade küp şeker ile uygulanmaktadır.

Bu kategorideki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Süryanice adet kanı duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.8/5 - (5 Oy)
Yorum yapın