Ana Sayfa » Rehber » Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası – İBB İletişim

Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası – İBB İletişim

Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Birçok kişi belediye başkanlarına ulaşmak isteyerek şikayetlerini veya iyi niyetlerini iletmek istemektedir. İletişimin gelişmiş olduğu günümüz zamanında devlet görevlilerine ulaşmak da kolaylaşmıştır. Aynı zamanda diğer Rehber yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Telefon Numarası

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Telefon Numarası
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Telefon Numarası

Ayrıca İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin 2019’dan beri Belediye Başkanlığını yapan Ekrem İmamoğlu’dur. Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’dur. Bu yüzden Belediye başkanının görevleri daha yoğun ve daha zordur. Milyonlarca kişinin yaşadığı bu şehirde birçok insan belediye başkanına ulaşmak istemektedir.

Şehirde yaşayan insanlar bir talepte bulunmak veya şikâyette bulunmak için belediye binasına ulaşmak istemektedir.

 • İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Telefon Numarası: +90 (212) 455 13 00

Ekrem İmamoğlu Mail Adresi

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin başına geldiğinden beri halk için çalışmakta ve gayret etmekte olan Ekrem İmamoğlu, birebir halkın içine girerek şikayetleri birinci ağızdan da dinlemektedir. Ofisine gelen şikayetlerle veya önerilerle ilgilenmektedir.

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarını ve mail hesabını aktif kullanmaktadır. Telefon ile ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız mail adresi üzerinden de kolayca iletişim kurabilirsiniz. İşte Ekrem İmamoğlu mail adresi şu şekildedir:

 • Ekrem.imamoglu@ibb.gov.tr

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Rüyada Cumhurbaşkanıyla Konuşmak İmam Nablusi yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu Şikâyet Hattı

Şehirlerde birçok problemler yaşanmaktadır. Yanlış park, bozuk yollar, kırılmış veya bozulmuş kaldırımlar, ulaşım yetersizliği ve halka gerekli olan birçok ihtiyaç her gün meydana gelmektedir. Bunlar gibi daha birçok sorun için insanlar belediyelerin şikâyet hatlarına ulaşarak dileklerini iletmektedir.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin yani Ekrem İmamoğlu şikâyet hattı, şehrin büyüklüğünden de kaynaklı bir problem olarak yoğun ilgi görmektedir. İşte Ekrem İmamoğlu şikâyet hattı numarası şudur:

 • Alo 153 Çözüm Merkezi’ne ulaşarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu’na Nasıl Ulaşabilirim

Türk milleti devlet büyüklerine karşı çok ilgilidir. Bazen sadece iletişim kurmak için bile ulaşım sağlamak istemektedirler. Bunun dışında herhangi bir şikâyette, öneride veya başvuruda bulanacakları zaman da iletişim kurmak istemektedirler.

İnternet üzerinde Ekrem İmamoğlu’na nasıl ulaşabilirim şeklinde aramalar sık bir şekilde yapılmaktadır. Ekrem İmamoğlu’na birçok ulaşım aracından ulaşmanız mümkündür. İşte Ekrem İmamoğlu ulaşım araçları şunlardır:

 • İstanbul Büyük Şehir Belediyesi telefon numarası: +90 (212) 455 13 00
 • Ekrem İmamoğlu’nun mail adresi: Ekrem.imamoglu@ibb.gov.tr
 • Ekrem İmamoğlu Youtube adresi: ekremimamolu
 • Ekrem İmamoğlu Twitter adresi: @ekrem_imamoglu
 • Ekrem İmamoğlu Instagram adresi: ekremimamoglu
 • Ekrem İmamoğlu Tiktok adresi: ekrem.imamoglu
 • Ekrem İmamoğlu Facebook adresi: imamogluekrem
 • Ekrem İmamoğlu Linkedin adresi: ekremimamoglu
 • Ekrem İmamoğlu Telegram adresi: e_imamoglu

Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası

Her belediye başkanının görev haricinde bir özel hayatı, ailesi veya dostu bulunmaktadır. Bu neticede Ekrem İmamoğlu’nun da şahsi telefon numarası bulunmaktadır. İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda Ekrem İmamoğlu’nun cep telefon numarası çok aranmaktadır. Ancak Ekrem İmamoğlu telefon numarası bilgisi halka verilmemiştir.

Eğer Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak isterseniz iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

 • İstanbul Büyük Şehir Belediyesi telefon numarası: +90 (212) 455 13 00
 • Ekrem İmamoğlu’nun mail adresi: Ekrem.imamoglu@ibb.gov.tr

Ekrem İmamoğlu İletişim

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak isteyen halk için belediyenin sayfasındaki mevcut iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. İşte Ekrem İmamoğlu İletişim kanalları şunlardır:

 • İstanbul Büyük Şehir Belediyesi telefon numarası: +90 (212) 455 13 00
 • Ekrem İmamoğlu’nun mail adresi: Ekrem.imamoglu@ibb.gov.tr
 • Ekrem İmamoğlu Telegram adresi: e_imamoglu

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
“Ekrem İmamoğlu’nun Cep Telefon Numarası – İBB İletişim” üzerine 3 yorum
 1. Sayın Ekrem İmamoğlu
  Size çok güvendik, lütfen hayallerimizi yıkacak davranışlardan uzak sizi ilk tanıdığımız gün gibi aynı doğrultuda devam etmeniz en büyük dileğim diğerleri gibi değişmemen için dua ediyorum.
  Artık bu ülkenin riyakar insanlara tahammülü kalmadı.
  Başarıların daim olsun Allah yolunu bahtını açık etsin utadırmasın, şaşırtmasın en içten dileklerimle.

  Cevapla
 2. Sayın. Ekrem imamoğlu.zizden bilgisar istiyurum tesekur ederim ben made dormom ihic yok benim eşim şeker hastası olduğu için çalışamıyor sizden yardım istiyorum Lütfen yardım edin bana benim için çok ityacim var oda acık öğretimde sınavına giremiyur Birtan bilgisar istiyurum tesekur ederim kızım var oda acık öğretimde sınavına giremiyur Birtan bilgisar istiyurum tesekur ederim

  Cevapla
 3. Sayın. Ekrem imamoğlu.zizden bilgisar istiyurum tesekur ederim ben made dormom ihic yok benim eşim şeker hastası olduğu için çalışamıyor sizden yardım istiyorum Lütfen yardım edin bana benim için çok ityacim var oda acık öğretimde sınavına giremiyur Birtan bilgisar istiyurum tesekur ederim kızım var oda acık öğretimde sınavına giremiyur Birtan bilgisar istiyurum tesekur ederim Yok ben Yeni yaptım

  Cevapla
Yorum yapın