Ana Sayfa » Rehber » World Puan Kullanılan Siteler – Nerede Kullanılır?

World Puan Kullanılan Siteler – Nerede Kullanılır?

World Puan Kullanılan Siteler yazımız ile beraberiz. Dünya genelinde en popüler ve en çok kullanılan puan programlarını listeleyen bir web sitesidir. Bu site, birçok farklı kategoride yer alan puan programlarını incelemekte ve kullanıcılarının hangi programların en avantajlı olduğunu öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. World Puan Kullanılan Siteler, seyahat, alışveriş, yemek ve diğer kategorilerdeki puan programlarını karşılaştırmak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Eğer siz de puan programlarını kullanarak avantajlı fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, World Puan Kullanılan Siteler‘i ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki benzer yazılara bağlantıdan göz atabilirsiniz.

World Puan Kullanılan Siteler

World Puan kullanılan siteler son zamanların en çok merak edilen konuları arasında yer almaya devam ediyor. Kullanıcılar yaptıkları alışverişler sonucunda elde ettikleri puanlarla birlikte ücretsiz alışveriş yapabilme hakkına sahip oluyor. Son dönemin en popüler ve milyonlarca kişiye hitap eden sitelerinde World Puan da geçerlidir. Bu sitelerden bazıları ise aşağıdaki gibidir. İşte World puan geçen siteler sizlerle:

 • Hepsiburada
 • Trendyol
 • N11
 • Tekzen
 • Gittigidiyor
 • Migros
 • Teknosa
 • Mediamarkt
 • E-bebek

Yapı Kredi World puan kullanılan siteler yukarıdaki listedeki gibidir. Eğer sizin bildiğiniz başka siteler varsa aşağıdaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler ?

Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler
Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler

Öncelikle Vakıfbank, World Puan programı ile müşterilerine alışverişlerinde puan kazanma imkanı sunan bankalardan biridir. Ayrıca, Vakıfbank World kredi kartı sahipleri, yaptıkları alışverişlerden kazandıkları puanları, bu siteler aracılığıyla birçok farklı kategoride kullanabilmektedirler.

Örneğin seyahat, konaklama, yemek, hediye, elektronik gibi birçok kategoride Vakıfbank World Puan kullanılabilmektedir. Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler arasında yer alan anlaşmalı iş yerleri, müşterilerin puanlarını avantajlı şekilde kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle, Vakıfbank World kredi kartı sahibiyseniz ve puanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Vakıfbank World Puan Kullanılan Siteler‘i ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Nelerdir? yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

World Puan İnternette Nerede Kullanılır?

World Puan internette nerede kullanılır diye merak eden kişilerin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Kullanıcılar yıllar içerisinde kartlarıyla yaptığı harcamalar sonucunda çeşitli Word Puan’lar elde edebiliyor. Bu puanlarıysa ister doğrudan harcama şeklinde kullanabiliyor isterlerse de puanları sayesinde harcamalarında indirim alabiliyor. Bu puanların kullanıldığı siteler ve ne için kullanılacakları aşağıdaki listede yer alıyor:

 • Hepsiburada: Türkiye’nin ilk online alışveriş platformlarından birisidir. İçerisinde A’dan Z’ye hemen her kategoride binlerce farklı ürün çeşitliliği bulundurur.
 • Trendyol: Özellikle 2021 yılından itibaren günlük tekil kullanıcı sayısı milyonları aşan bir online satış platformudur. WordPuan kullanarak indirimli ürün satın almak mümkündür.
 • N11: Trendyol ve Hepsiburada ile aynı kategoride yer alır. Online satışın yoğun olarak gerçekleştiği bir platformdur.
 • Tekzen: Ev dekorasyonu, mobilya, hobi ürünleri gibi alanlarda faaliyet gösteren online bir platformdur.
 • Gittigidiyor: Türkiye’nin en eski ve bilinen online alışveriş platformlarından biridir. İkinci el ürünlerin yanı sıra yeni ürünler de bulunur.
 • Migros: Türkiye’nin önde gelen süpermarket zincirlerinden biri olan Migros’un online alışveriş platformudur. Gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar geniş bir yelpazede ürün sunar.
 • Teknosa: Teknoloji ürünleri, elektronik eşyalar ve beyaz eşya gibi kategorilerde faaliyet gösteren bir online alışveriş platformudur.
 • Mediamarkt: Elektronik ürünlerin satıldığı büyük bir mağaza zincirinin online platformudur.
 • E-bebek: Bebek ve çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir online alışveriş sitesidir.

Trendyol’da Worldpuan Geçerli mi?

Trendyol’da Worldpuan geçerli mi sorusunun yanıtı evet olacaktır. Trendyol üzerinden kullanıcılar Wordpuanlarını kullanarak alışverişlerini indirimli bir şekilde yapma şansına sahiptir. Bunun yanı sıra yine Trendyol’da doğrudan bu puanları kullanarak en uygun fiyatlı şekilde ürünleri satın almak mümkün hale gelmiştir. Bu durum yalnızca Trendyol için geçerli olmamakla birlikte diğer online satış kanallarında da kullanılabiliyor.

Worldpuan Kullanılan Marketler

Sıkça merak edilen konulardan birisi de Worldpuan Kullanılan Marketler konusudur. Kullanıcılar biriktirdikleri World puanları dilediği marketlerde veya mağazalarda kullanabilmektedir. Alacağı bir ürünü birikmiş puanları ile ödemek isteyen kişiler bu avantajı rahatlıkla yapabilir.

Yapı Kredi Para Puan Nerelerde Kullanılır?

Yapı Kredi Para Puan nerelerde kullanılır diye merak ediyorsanız bunun için yanıt son derece basittir. Bu puanların kullanılabileceği platform ve sektörler aşağıdaki gibidir:

 • Para Puanlarınızı Yapı Kredi’nin anlaşmalı olduğu mağazalarda giyim, elektronik, ev eşyaları, kozmetik gibi ürünlerde indirimli veya bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.
 • Yapı Kredi Para Puanlarınızı birçok restoran ve kafede ödeme yaparken kullanabilirsiniz. Böylece yemek veya içecek harcamalarınızda indirim elde edebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Para Puanlarınızı seyahat acenteleri veya otel rezervasyon siteleri üzerinden uçak bileti, otel konaklaması veya tatil paketi gibi harcamalarda kullanabilirsiniz.
 • Yapı Kredi’nin anlaşmalı olduğu online alışveriş sitelerinde Para Puanlarınızı kullanarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin, elektronik ürünler, giyim, kozmetik, kitap gibi birçok kategoride Para Puanlarınızı kullanabilirsiniz.
 • Yapı Kredi Worldcard’ın düzenlediği özel kampanyalar dahilinde Para Puanlarınızı kullanarak avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Bu kampanyalar genellikle belirli dönemlerde veya belirli ürün kategorilerinde geçerli olabilir.

Yapı Kredi Para Puan programı sürekli olarak güncellenebilir ve yeni anlaşmalı iş yerleri eklenebilir. Bu nedenle Yapı Kredi Bankası’nın resmî web sitesini veya müşteri hizmetlerini takip etmek Para Puanlarınızı kullanabileceğiniz güncel yerleri öğrenmek için en doğru kaynak olacaktır.

Son olarak World Puan Kullanılan Siteler ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca, yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın