Ana Sayfa » Rehber » ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme – Euro Truck Simulator

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme – Euro Truck Simulator

Bu yazımızda ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme konusu ile beraberiz. 2012 yılında piyasaya çıkmış olan bu oyun, popüler bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Euro Truck Simulator 2 oyunu, SCS Software firması tarafından hazırlanmıştır. Bu oyun tek veya çok oyunculu olarak oynanabilmektedir. Ve belirli görevleri yaparak geniş bir çevrede kendi tır şirketinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Oyunu benzer oyunlar arasında en büyük farkı yaratan kısmı ise oyun ve grafik biçiminin oldukça sıradışı olarak tıpkı gerçek bir hayat, gerçek bir sürüş zevki vermesidir. Özellikle oyunu oynayan oyuncuların sadece klavye üzerinden değil, oyun kolu veya en zevlisi olan direksiyon seti ile bir tır sürücüsü gibi istedikleri şekilde oyunu oynayabilmektedirler.

Ücretsiz ETS 2 Ürün Anahtarı

ETS 2 Ürün Anahtarı
ETS 2 Ürün Anahtarı

Özellikle ETS 2 oyununu oynayabilmek için biraz bir ücret ödeyip direkt olarak oyun zevkini yaşamaya başlayabilirsiniz.Fakat sitemizin sizlere ücretsiz olarak sunduğu ürün anahtarları sayesinde güncel olarak ETS 2’yi oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor içeriğimize de bakabilirsiniz. Şimdi ETS 2 Ürün Anahtarı etkinleştirirken yapmanız gerekenleri sizlere aktaralım.

 1. Öncelikle aşağıda belirttiğimiz kodları kopyalayın ve oyuna girerken İnternet bağlantısını kesin.
 2. Oyunu oynarken internete bağlı olmayın. Aksi halde oyun tekrar demo moduna dönüşebilir.
 3. Yanlışlıkla internete bağlanırsanız oyununuz demo moduna döner ve yapabileceğiniz tek şey oyunu save dosyaları da dahil tamamen kaldırıp, tekrar kurmanızdır. Ayrıca, save dosyasını yeniden yüklemeye çalışmayın, oyun yine demo sürümüne geçer.

İşte kullanılabilecek gereken kodlar:

 • HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W
 • THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
 • 7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
 • 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
 • 5N1RY-2ZT8T-UFKS6-X27AT-M2LY2 (ETS 2 1.3.1)

Oyunun kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hal böyle olunca ürün anahtarlar sayısı da bir o kadar da etkilenmektedir. Sizlere ücretsiz ürün anahtarları sunmaya çalıştık. Bu sayede oyun zevkini yaşamayı sağlamaya çalıştık.

ETS 2 Anahtar Doğrulama Sorunu

Yeni oyunlar korsana karşı çok dikaktli önlemler almaktadır. Euro Truck Simulator 2 oyunu zirve yaptığı için aynı önlemler bu oyunda da geçerlidir. Yukarıda bahsettiğimiz kodları kullandığınızda ETS 2 Anahtar Doğrulama Sorunu ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Twitter Durduruldu Hatası içeriğimize de bakabilirsiniz. Sizlere 2 farklı yol göstereceğiz. İşte o yollar!

1.Yol : Windows güvenlik duvarını kaldırın ve ardından aktif bir serial kodunu oyuna elle yazın daha sonra oyunda yeni bir profil açın. Eğer tekrardan serial isteyecek olursa burada da 2. yol devreye girecektir.

 • 2.Yol: Oyunu tamamen silin. Daha sonra oyunu kurmadan bilgisayarın internetle olan ilişkisini kesin. Yani özetle modemi kapatın.
 • Sonra oyunu tekrardan kurun.
 • Windows güvenlik duvarıyla oyunun internetini kesmeniz gerekiyor.
  “Başlat > Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik – Windows Güvenlik Duvarı – Gelişmiş Ayarlar – Eylem – Yeni Kural – Gözat – Yerel Disck (C) – Program Files – Euro Truck Simulator 2 – bin – win_x86 – eurotrucks2 – Aç – İleri – İleri ( Bağlantıyı engelle kısmı işaretli olmalı) – İleri ( Bu kural ne zaman uygulanacak sorusunda 3 kısım da işaretli olmalı) – Ad kısnında hatırlatıcı isim (örneğin ETS2) yazınız. – Son”
 • Bu adımları sırasıyla takip ettikten sonra serial kodları girerek oyuna giriş yapınız.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4/5 - (4 Oy)
“ETS 2 Ürün Anahtarı Etkinleştirme – Euro Truck Simulator” üzerine 2 yorum
Yorum yapın