Ana Sayfa » Rehber » Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası Nasıl Çözülür?

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası Nasıl Çözülür?

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor yazımız ile karşınızdayız. Dünyada en çok kullanıcısı olan platformlardan biri olan Youtube milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Yüklenen videonun kalitesine göre dilediğiniz çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ayrıca yavaşlatıp, geri alma gibi seçenekleri de mevcuttur. Fakat bazı zamanlarda hesabınızdan giriş yaparken bu bölgede kullanılamıyor hatası alabilirsiniz. Bunun çözümü için yazımızda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz.

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Samsung

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Samsung
Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Samsung

Video izleme platformları arasında şüphesiz en çok kullanılan platform Youtube’dur. Mobil uygulaması da bulunan Youtube’a kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Her girdiğinizde tekrar giriş yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca yarıda kalan videoları daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Fakat Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Samsung hatası alıyorsanız Youtube’dan konumunuzu değiştirerek tekrar denemeniz gerekmektedir.

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Xiaomi

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Xiaomi telefonlarda bu hatayı alıyorsanız yapmanız gereken birkaç yöntem bulunmaktadır. Öncelikle Youtube ayarlar kısmından konumunuzu değiştirerek tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Fakat bu da çare olmazsa VPN eklentisi veya uygulaması kullanarak giriş yapmayı deneyin. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Youtube Music Premium İptal yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Huawei

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Huawei cihazlarda bu hatayla karşılaşıyorsanız hiç meraklanmayın bunun birkaç çözümü bulunmaktadır. Telefonunuzdan bazenleri Youtube’a girerken bu hatayı alırız. Bunun sebebi kesin olarak bilinmese de deneyebileceğiniz çözümler sayesinde bu sorunu atlatabilirsiniz. Tarayıcı çerezlerinizi temizlemeniz bu sorunu çözmeniz için yeterli olmaktadır. Fakat eğer yeterli olmadıysa Youtube ayarlardan konumunuzu değiştirip tekrar deneyiniz.

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Oppo

Youtube’da dilediğiniz videoyu izleyip sevdiğiniz kanallara abone olabilirsiniz. Bu sayede o kanalda video atıldığı zaman size bildirim gelecektir ve videoyu anında izleyebilirsiniz. Fakat Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Oppo telefonlarda hata alıyorsanız VPN uygulamasını açıp tekrar denemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte farklı bir tarayıcıdan da girebilirsiniz.

Android Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası

Android Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası çok yaygın olmasa da bazı kullanıcılarda karşı karşıya kalınan bir sorundur. Fakat bunun çözümü oldukça basittir. Yapmanız gereken öncelikle Youtube ayarlar kısmından konumunuzu değiştirmeniz bunun için yeterli olacaktır. Fakat sorun yine çözülmediyse çerezleri silip yeniden denemeniz gerekmektedir.

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Tablet

Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Tabletlerde de karşılaşılan bir problemdir. Bu yüzden tabletlerinizden Youtube ayarlar kısmına girip konumunuzu değiştirmeniz gerekmektedir. Fakat bunun birlikte VPN eklentisi veya uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Youtube Music Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca siz de kullandığınız isimleri aşağıya yorum olarak paylaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın