Ana Sayfa » Rehber » Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? – İlgisiz Erkek!

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? – İlgisiz Erkek!

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? yazımız ile karşınızdayız. Kadınların genellikle ilişkilerde şikayet ettiği umursamaz erkeklere çözüm aramak, 2022’de ilişkiler için de geçerli. Biz de erkeğe nasıl ders verilir konusuna odaklanmaya karar verdik. Umursamayan bir erkeğe ders vermek, onu pişman etmek gibi belirli şeyleri yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz.

Sizi Umursamayan Birine Nasıl Davranmalı?

Sizi Umursamayan Birine Nasıl Davranmalı? birlikte öğrenelim ve sevgilinizi pişman edecek adımları teker teker inceleyelim. Çok fazla ilgi gören erkeklerin pervasız erkeklere dönüştüğünü bildiğinizi varsayarsak, bu yazı size ilişkinizi veya hoşlandığınız adamı nasıl düzelteceğinizi öğretmenin yollarını gösterecektir.

Sizi Umursamayan Birine Nasıl Davranmalı?
Sizi Umursamayan Birine Nasıl Davranmalı?
  • Kendinizi merak ettirin
  • Sevginiz her zaman belli etmeyin
  • Kendinizle ilgili sorulan sorulara net cevaplar vermeyin. Böylece onda merak uyandıracaksınız.
  • Size her dediğini yapmayın siz de ona karşı soğuk ve umursamaz davranın. Fakat bunu belli bir düzeyde tutarak yapın.
  • Ona buluşma teklif etmeyin, bırakın o size etsin. Ettiğinde de hemen kabul etmeyin.

Uzaklaşan Erkeğe Nasıl Davranmalı?

İlgi odağınızı bulmak ve erkekleri fazla kafaya takmamak her türden erkeği düşündürür. Problemi karşınızdaki erkeğe söylemek, beni seviyor ne de olsa ne yaparsam yapayım bir şey demez kavramını meydana getirir. Bir erkek size duygusuzluk ve kayıtsızlıkla yaklaşırsa, ona bir ders vermenin zamanı gelmiştir. Yeni insanlarla tanışmak ve tüm sosyal medya faaliyetlerinizi gördüğünden emin olmak, sizi bir şeye veya başka birine odaklandığınızı görürse, muhtemelen umursamaz davranışına bir son verecektir.

İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir?

İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir? Tedbirsiz erkekler çoğunlukla ne istediğini bilir. Ve ne söylememesi gerektiğini bilen kişilerdir. Bunun yanında soğuk tavırlarıyla özellikle bir ilişkide pek çok soru işaretini beraberinde getirebilirler. Soğuk bir adamla başa çıkmak için yapabileceğiniz bazı şeyler, başarılı bir ilişki mi yoksa umursamaz olmak mı istediğinizdir. Her zaman kendiniz olun ve sizinle ilgilenmeyen birisinin üzerine çok gitmemek gerekir.

Kadınların yanlış adımlar atıp inisiyatifi erkeğe vermesi ve sonradan pişman olması çok yaygın. Öyle ki çoğu durumda dibe vurup erkeğin suyuna gitmek gibi masum bir teklif ilişkiyi istikrarsızlaştırabilir. Bu nedenle, kavga etmeden de olsa, işleri hafife almamak ve kayıtsız kalmamak her zaman yararlıdır. Kadınlar kendilerini istismar etmekten, onları kullanmaya zorlamaktan ve onları istismara karşı savunmasız bırakmaktan vazgeçmelidir.

Ayrıca buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın