Ana Sayfa » Rehber » Getir Ödeme Alınamadı Hatası – Çözüldü!

Getir Ödeme Alınamadı Hatası – Çözüldü!

Getir Ödeme Alınamadı yazımız ile beraberiz. Getir uygulaması içerisinde bir sipariş vermek istediğinizde getir ödeme alınamadı veya Getir ödeme sayfası yüklenmiyor hatası ile karşılaşabilirsiniz. Ama endişelenmeyin bunun çözümünü sizlere aktaracağız. Yazımızın devamı okumaya devam ediniz.

Getir Ödeme Alınamadı Hatası Çözümü

Getir Ödeme Alınamadı Hatası Çözümü
Getir Ödeme Alınamadı Hatası Çözümü

Öncelikle Getir uygulamasını kullanarak kolaylıkla sipariş verebiliyoruz. Bu hizmeti kullanırken elbet bazı aksilikler ortaya çıkabiliiyor. Bu aksiliklerden birisi de Getir ödeme alınamadı hatasıdır. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Bu Site Güvenli Bağlantı Sağlayamıyor Hatasının Çözümü içeriğimize de bakabilirsiniz. Getir ödeme Alınamadı Hatası Çözümü nasıl yapılacağı hakkında aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

 • İlk olarak internet bağlantınızı kontrol ediniz.
 • Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atmanız gerekiyor.
 • İnternet bağlantı hızında bir sorun olabilir veya internet hızınız yavaş olabilir. Bu yüzden hız testi yapabilirsiniz.
 • Ödeme yaparken kullandığınız banka kartınızın limiti yetersiz olabilir. Bunu bankanız ile iletişime geçerek veya banka uygulaması tarafından kontrol edebilirsiniz.
 • Son olarak siparişinizi ödemek için kullanmış olduğunuz kredi ya da banka kartınız internet alışverişlerine kapalı olabilir. Eğer kapalı ise bunu açmalısınız.

Yukarıda bahsettiğimiz maddelerden kaynaklı getir ödeme hatası ile karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz olabilir. Yukarıdaki adımları yapıp hala sorun devam ediyorsa yazımızı okumaya devam ediniz.

Eğer kullanmış olduğunuz kredi veya banka kartınızdan kaynaklı hata olduğunu düşünmüyorsanız, Getir uygulamasının verilerini veya önbelleğini temizleme işlemini gerçekleştiriniz.

 • İlk olarak telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
 • Ardından uygulamalar bölümüne tıklayın.
 • Getir uygulamasını bulun ve depolama kısmına giriniz.
 • Önbellek temizleme ya da verileri temizleme işlemini yapınız.

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda Getir uygulamasını ilk yüklediğiniz hale gelecektir. Kısacası uygulama içerisinde tekrardan Getir hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Tüm bunları yaptıktan sonra Getir uygulamasını açıp aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol ediniz.

Getir Ödeme Yöntemi Değiştirme

Getir uygulamasında bir sipariş vermeden önce artık başka bir ödeme yöntemi ile sipariş vermek isiyorsanız Getir Ödeme Yöntemi Değiştirme yolunu sizlere aktaracağız. Ayrıca, benzer bir içeriğimiz olan Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor yazımıza da bakabilirsiniz. İlk olarak bu işlemi yapmak çok basittir. Hızlı bir şekilde ödeme yönteminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • İlk olarak Getir uygulamasına giriş yapınız.
 • Daha sonra sağ alt kısımda yer alan profil simgesine tıklayın.
 • Ödeme yöntemlerim seçeneğine tıklayınız.
 • Bu kısmda kart ekle seçeneği bulunuyor. İstediğiniz kartı kaldırıp yeni kartınızı ödeme yöntemi olarak ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, sipariş oluştururken kapıda ödeme yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sipariş ödeme sayfasındaki kapıda ödeme seçeneğine tıklamak olacaktır.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın