Ana Sayfa » Rehber » Instagram Kaydedilenler Açılmıyor – Kaydedilenler Nerede? 2023

Instagram Kaydedilenler Açılmıyor – Kaydedilenler Nerede? 2023

Instagram Kaydedilenler Açılmıyor yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Bilindiği üzere Instagram, sosyal medyada ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. Birçok farklı özelliği vardır. Ancak bazen bazı teknik veya internete bağlı hatalardan dolayı Instagram kaydedilenlere giremiyorum şikayetleri gelmektedir. Aynı zamanda diğer Rehber adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Akış Yenilenemedi

Instagram Kaydedilenler Akış Yenilenemedi
Instagram Kaydedilenler Akış Yenilenemedi

Bazen yoğunluktan veya başka sebeplerden dolayı hatalar meydana gelmektedir. En çok rastlanan Instagram hatalarından biri kaydedilenler bölümünde akışın yenilenememesidir. Problemin boyutuna bağlı olarak hesabınızdaki bazı özellikler yavaş yavaş işlevselliğini yitirmeye başlayabilmektedir. Örnek verecek olursak, mesaj bölümünü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorken kaydedilenler bölümünü yenileyemeyebilirsiniz. Bu hatalar iki sebepten dolayı meydana gelebilmektedir. Bunlar:

 1. Instagram uygulamanızın sunucuları çökmüş olabilmektedir.
 2. Bağlantınızda veya kullanmakta olduğunuz telefonunuzda problem olabilmektedir.

Eğer oluşan hatanın kaynağını bulamazsanız problemi düzeltecek ve yapması oldukça basit olan birkaç işlem mevcuttur. Aynı zamanda bu pratik işlemleri deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Yapmanız gerekenler:

 • Instagram uygulamanız güncel değil ise güncelleyin.
 • Instagram’ı silip tekrardan yükleyin.
 • Telefonunuzu ve internetinizi kapatıp yeniden açın.
 • Sorunu Instagram’a bildirin.

Instagram Kaydet Butonu Yok

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’da kullanıcılar keşfet bölümünde veya ana sayfalarında gördükleri herhangi bir video, fotoğraf veya reels’ı kaydet butonuna basarak koleksiyonuna ekleyebilmektedir veya kaydedebilmektedir. İstedikleri zaman ekleyebildikleri gibi çıkarma işlemini de yapabilmektedirler. Ancak kimi zaman teknik sorunlardan dolayı kaydet butonu çalışmayabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız eğer yapmanız gerekenler sırası ile şu şekildedir:

 1. Instagram’ı kapatın ve yeniden açın.
 2. Uygulamanın ön belleğini temizleyin.
 3. Instagram’ı son güncellemesine yükseltin.

Ayrıca Instagram Keşfet Saatleri hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Nerede?

Instagram keşfet sayesinde karşımıza dünyanın her yerinden fotoğraf ve videolar çıkmaktadır. İlgimizi çeken bir takım fotoğraf veya video gördüğümüzde kaydetme özelliği ile kayıt altına alabilirsiniz veya koleksiyonumuza ekleyebilmekteyiz. Bütün kaydettiğimiz içerikler Instagram’da “Kaydedilenler” köşesinde birikmektedir. Aynı zamanda istediğimiz zaman açıp bakabilmekteyiz. Kaydedilenler bölümüne ulaşmak için sırası ile şu adımları takip etmelisiniz:

 1. Instagram’a girin.
 2. Sağ alt köşeden kendi profilinize gelin.
 3. Sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayın.
 4. Kaydedildi seçeneğine tıklamalısınız.

Instagramda Kaydedilenler Nasıl Silinir?

Sanat, müzik, kendin yap, belgesel ve daha birçok farklı türde içeriğin paylaşıldığı bu uygulamada, istediğiniz zaman istediğiniz içeriği kayıt edebilirsiniz. Aynı zamanda kayıt edebildiğiniz gibi kaydedilenlerden silmeniz de mümkündür. Kaydedilen gönderiyi silmek için kaydedilenler bölümüne girip silmek istediğiniz içeriği açmanız gerekmektedir. İçeriğin sağ alt köşesinde bayrağa benzer şey şu an kayıtlı olduğu için siyah renktedir. Gönderinin üzerine tekrar tıkladığınız zaman beyaz rengi almaktadır. Aynı zamanda bu durumun anlamı kaydedilen gönderi silindi demek olacaktır.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Açılmıyor adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

4.5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın