Ana Sayfa » Rehber » Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala – Tüm Yöntemler!

Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala – Tüm Yöntemler!

Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala işlemi ile arkadaşlarınıza boş mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz yazısız boş mesaj karşı tarafa iletilir ancak ekranda herhangi bir yazı ya da sembol olmaz.

Instagram Öne Çıkanlar Boşluk kopyala işlemi bazen oyun nicklerinde boşluk bırakmak için bazen de Whatsapp, Telegram, Instagram ve Facebook gibi platformlarda kullanılabilmektedir. Çoğu kişi bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyor.

Klavyede Görünmez Boşluk Nasıl Yapılır?

Klavyede Görünmez Boşluk Nasıl Yapılır
Klavyede Görünmez Boşluk Nasıl Yapılır

Öncelikle Klavyede Görünmez Boşluk Nasıl Yapılır? Hemen anlatalım. Eğer bilgisayardan görünmeyen harf gibi boşluk yazısı kopyalama işlemi yapacaksanız bu oldukça basittir. Herhangi bir görünmez kelime kopyalama işlemi yapmadan da gizli boşluk yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri aşağıdaki satırlarda anlattık.

  • Alt + 255 tuşlarına basarak boşluk yapabilirsiniz.
  • Klavyeden Space tuşuna basarak boşluk bırakabilirsiniz.
  • Aşağıdaki kopyala butonuna dokunarak boşluk kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak boşluk simgesini kopyalayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza şaka yapmak amacıyla boş metin, yorum göndermek istiyorsanız yukarıdaki boşluğu kopyalayıp kaydetme yapıp gözükmeyen yazı gönderebilirsiniz.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Instagram Story İzlenmeleri Neye Göre Sıralanıyor içeriğimize de bakabilirsiniz.

Boş Mesaj Kopyala Instagram 🌟

Boş Mesaj Kopyala Instagram işlemi için buradaki boşluk simgesini kullanabilirsiniz. Boşluk kopyala Instagram platformunda sen de kullan. Aynı zamanda istersen mesaj gönderirken, istersen durumunda istersen de gönderi açıklamasına boşluk bırakabilirsiniz.

Kısacası Instagram öne çıkanlar yazısını açıklamasında nokta yerine boşluklu kullanmak istiyorsanız öne çıkarmada buradaki boşluk karakteri yine yardımınıza yetişecektir. Kopyalayıp öne çıkaran açıklamasına yapıştırmanız halinde açıklamada herhangi bir yazı yazmayacak ve insanlar bunu direkt olarak öne çıkanları yani hikaye olarak göreceklerdir.

Sınırsız Boşluk Kopyala

Sınırsız Boşluk Kopyala Telefondan ya da bilgisayardan görünmez boşluk kopyala, isterseniz üst kısımdaki parantez içindeki alanı kopyalayın. İsterseniz aşağıdaki özel yazılımı kullanın. Aşağıdaki kopyala butonuna dokunduğunuzda görünmez boşluk kopyalanmaktadır.

Kopyalamış olduğunuz boşluğu Whatsapp, Instagram, Telegram, Messenger, Facebook, Twitter ya da Pubg Mobile gibi oyun ve sosyal medya alanlarında mesaj gönderirken kullanabilirsiniz. Kısacası tek dokunuşla ;

  • Aşağıdaki kırmızı butona dokunarak kopyalayın.
  • Kırmızı butona dokunduğunuzda Mavi renkli alanın içindeki özel boşluk karakteri kopyalanır.

Boş Karakter Kopyala

Boş Karakter Kopyala öne çıkanlar yazısı kaldırma işlemi için öne çıkanlar adı için buradaki boşluk kopyalanarak isimsiz şekilde ayarlanabiliyor. Çoğu kişi öne çıkanlar kapağına herhangi bir başlık yazmak istemiyor.

Bunun sonucunda ise boşluk bırakmayı deniyorlar. Fakat Instagram Telefondan ya da bilgisayardan bırakılan normal boşluğu kabul etmiyor. Fakat burada paylaşmış olduğumuz boşluk normal boşluktan tamamen farklı olduğundan dolayı Instagram öne çıkanlar kapağında da kullanılabilmektedir.

Bununla beraber Sınırsız Boşluk Kopyala ile alakalı sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Son olarak rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın