Ana Sayfa » Genel Kültür » Bülent Ersoy Serveti – Bülent Ersoy’un İş Makineleri

Bülent Ersoy Serveti – Bülent Ersoy’un İş Makineleri

Bülent Ersoy Serveti yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Türkiye’nin divası olarak bilinen Bülent Ersoy gerek sesi gerek tarzı ile odak noktası olmayı başarmış bir sanatçıdır. Bülent Ersoy’un serveti halk tarafından en çok merak edilen hususların başında gelmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bülent Ersoy Kaç Yaşında?

Türkiye’nin en değerli sanatçılarından biri olan Bülent Ersoy 9 Haziran 1952 İstanbul doğumludur. 71 yaşında olan Bülent Ersoy “Diva” lakabıyla bilinir. Çok küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisinden dolayı özel müzik dersleri almaya başladı. Günümüzde hala daha konser vermeye devam etmektedir.

Bülent Ersoy’un Evi

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, İstanbul gibi yoğun nüfusa sahip olan bir şehirden sıkılarak Bodrum’da yaşama kararı almıştır. Birçok ünlünün de villasının bulunduğu bir villa sitesinden 40 milyon liraya iki adet lüks villa satın almıştır. Villaların inşaat işlemleri bittikten sonra iki villanın eşya ve dekorasyonları için 700 bin TL’lik bütçe ayırmıştır. Almış olduğu iki villadan biri misafirleri için diğeri ise kendisi içindir. Ünlü Diva, “kendim için ne düşündüysem konuklarım için de aynısını yapıyorum, bana gelen yaşadı.” diyerek konukseverliğini belli etmektedir.

Bülent Ersoy’un Mücevherleri

Bülent Ersoy'un Mücevherleri
Bülent Ersoy’un Mücevherleri

Sanatçı Bülent Ersoy, tarzı, kıyafetleri ve makyajı konusunda her zaman diğer ünlülerden farklı olmuştur. Kullanmakta olduğu aksesuarları ile kombinlerini tamamlamayı çok sever. Takı takmayı her şeyden çok seven Bülent Ersoy, altın, pırlanta ve diğer değerli taşları satın alırken hiç düşünmez. 1,5 milyon dolar değerinde pırlanta baget yüzük, 1 milyon dolar değerinde başka bir pırlanta yüzükler gibi birçok değerli takıya sahiptir. Her konseri veya kombini için farklı mücevherler kullanmayı tercih etmektedir.

Bülent Ersoy’un İş Makineleri

Sanatçı ruhunun dışında farklı alanlara da yatırım yapmakta olan Bülent Ersoy, iş makineleri üzerine yoğunlaşmıştır. Farklı bir yatırım tarzı olan iş makineleri, divaya oldukça büyük bir ek gelir getirmektedir. Bülent Ersoy’un kaç iş makinesi vardır? Sorusuna gelecek olursak eğer, net bir sayı verilmemektedir. Kiralık olarak vinç, dozer ve iş makineleri bulunmaktadır ancak sayıları belli değildir.

Ayrıca Bilgisayardan Tablete Format Atma hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bülent Ersoy Nasıl Zengin Oldu?

9 Haziran 1952 doğumlu olan Bülent Ersoy, küçük yaşlarında müziğe olan yeteneğinin farkına vararak bunun üzerine gitmeye karar vermiştir. 1974 yılında Maksim Gazinosu’nda ilk sahnesini almıştır. Daha sonra ilk plağını çıkararak rekor satış elde etmiştir. Bülent Ersoy, Müzeyyen Senar’ın temsilcisi olarak başladığı sanat hayatına, eğitim kariyerinin yüksek olması ile büyük bir tavrın sancaktarı olmuştur. Binlerce konser vermeye başlayarak çok büyük paralar kazanmaya başlamıştır. Gayrimenkul, iş makineleri gibi alanlara yatırım yaparak servetini katlamaya devam etmiştir.

Bülent Ersoy Mal Varlığı

Birçok alana yatırım yapmakta olan Bülent Ersoy’un mal varlığı tam olarak bilinmemektedir. Her geçen gün servetine servet katmaya devam etmektedir. Bülent Ersoy’un mal varlığı şu şekildedir:

  • İstanbul’da 30 adet daire
  • İstanbul’da 4 adet villa
  • İstanbul’da sauna
  • Marmaris’te villa
  • Bodrum’da 2 adet villa
  • Muğla Fethiye’de benzin istasyonu
  • Muğla’da 30 metre yat
  • Kiralık vinç, dozer ve iş makineleri

Bülent Ersoy Serveti Ne Kadar?

Birçok mal varlığı bulunan Bülent Ersoy’un serveti net olarak bilinmemektedir. Bülent Ersoy’un servetinin 50 milyon dolardan fazla olduğu tahmin edilmektedir ancak bu rakam sadece tahmini bir rakamdır.

Bülent Ersoy’un Aylık Geliri

Şarkıları ile gönülleri fethetmeyi başarmış olan Bülent Ersoy, konserler vermekte, jüri üyeliği yapmakta ve programlara konuk olarak katılmaktadır. Aynı zamanda birçok alanda faaliyet göstermekte olan Bülent Ersoy’un aylık geliri 1 milyon TL civarındadır.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Bülent Ersoy Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın