Ana Sayfa » Rehber » İyi Ki Doğdun Muzaffer Sözleri – Komik Sözler

İyi Ki Doğdun Muzaffer Sözleri – Komik Sözler

İyi Ki Doğdun Muzaffer Sözleri yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlarda sosyal medyada en çok konuşulan videolardan biri de Roman bir ablanın eşine hazırladığı doğum günüdür. Eşine hazırlamış olduğu pastalı, meyveli, abur cuburlu ve birçok içecekli doğum günü masası ve doğum günü olan abimizin tavırları herkesin ilgisini çekmiştir. Yazımız içerisinde sizlere Roman kadının eşine söylediği sözlerden bahsedeceğiz.

İyi Ki Doğdun Muzaffer Komik Sözleri

İyi Ki Doğdun Muzaffer Komik Sözleri
İyi Ki Doğdun Muzaffer Komik Sözleri

Sosyal medyada popüler olan İyi ki doğdun Muzaffer videosu birçok insanın hoşuna gitmiştir. Samimi ve komik anlara sahne olan bu anlarda Roman ablamızın eşine söylediği sözleri herkes birçok insan merak etmektedir. İşte İyi Ki Doğdun Muzaffer Komik Sözleri şu şekildedir:

  • Allah sana sağlıklı ömür versin.
  • Hep Allah için işleseydin çalışsaydın.
  • Hiç Allah seni imandan ayırmasın.
  • Hep bile Allah için işleseydin.

Doğum Günün Kutlu Olsun Muzaffer Sözleri

Eşinin doğum günü için sürpriz hazırlayan bir kadın eşinin doğum günün kutlarken videoya almıştır. Fakat videoya alırken eşinin tavırları herkesin dikkatini çekmiştir. Çünkü doğum günü kutlanan adam hiç mutlu değilmiş gibi durmaktadır. Sosyal medyada oldukça güldüren bu video Tiktok gibi platformlarda da sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Doğum Günün Kutlu Olsun Muzaffer Sözleri “iyi ki doğdouun mızaffeer. allah saana saalııık ümür versin.hep allah için işeeseydin çalışasaydın. hiç eallah seni imaenden ayırmasınn. heep bile allah için işleseydin. allah için…” bu şekildedir.

İyi Ki Doğdun Muzaffer Hep Allah İçin

En güzel anlardan biri de şüphesiz doğum günü kutlamalarıdır. Birçok insan da doğum günü kutlarken videoya çekerler. Roman bir ablamız da eşinin doğum gününü kutlarken videoya çekmiştir. Fakat video’da doğum günü olan abimizin tavırları dikkat çekmiştir. Çünkü hiç mutlu değilmiş gibi gözükmektedir. Eşi ise sürekli İyi Ki Doğdun Muzaffer Hep Allah İçin yaşasaydın demektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Patrona Doğum Günü Mesajı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İyi Ki Doğdun Muzaffer Allah Sana Sağlık Ömür Versin

Son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan iyi ki doğdun Muzaffer videosu çok fazla merak edilmektedir. Videonun amacı Roman bir ablamızın eşine hazırlamış olduğu doğum günüdür. Fakat doğum gününü kutlarken eşinin göstermiş olduğu tavır ve Roman ablanın eşine söylemiş olduğu sözler birçok insanın hoşuna gitmiştir. Özellikle İyi Ki Doğdun Muzaffer Allah Sana Sağlık Ömür Versin cümlesi çok fazla beğenilmiştir.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak İyi Ki Doğdun Muzaffer Sözleri yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın