Ana Sayfa » Rehber » Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023 – Puan Kasma Yolları

Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023 – Puan Kasma Yolları

Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023 yazımızla beraberiz. Özellikle Snapchat Puan Kasma Hilesi 2022 yılında araştırıldığı gibi bu yılda çok aratılmaktadır. Gününüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle sosyal medya kullanımı da hızla artıyor. Snapchat uygulaması da bunların arasındadır. Uygulama içerisinde arkadaşlarınızı ekleyebiliyor ve video veya fotoğraf paylaşımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca kolay kullanılması sebebiyle uygulama kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kısa bilgilendirme sonrası konumuza gelecek olursak, kullanıcılar snapchat puan yükseltme konusunda en az takipçi sayısı kadar yüksek puanda olmayı çok önemsiyorlar. Yazımızın içerisinde Snap puan kasma yolları, Snapchat skor hilesi ve snap puanı hilesi gibi konulardan bahsedeceğiz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Pubg Mobile Bedava Hesap 2023 – %100 Çalışan Beleş Hesap!

Snap Puanı Kasma Yolları

Puanınızın yükselmesini istiyorsanız Snapchat uygulamasını düzenli kullanmanız ve arkadaşlarınıza Snap göndermeye devam etmeniz gerekir. Ayrıca, kendilerine ait Snapler ile cevap vermelidirler. İşte Snapchat puan yükseltmenin bilinen yolları.

1.Puanınızı Yükseltmek için Daha Fazla Snap Gönderin

Snap puanınızı oluşturan algoritma bir sır olsa da, arkadaş eklemenin ve kişilere Snap göndermenin kesinlikle puan artırdığını biliyoruz.

Snapchat puanınızı hızla artırmak için yapabileceğiniz en iyi şey, aynı hedefi gerçekleştirmek isteyen bir veya iki iyi arkadaş bulmaktır. Onlara gün boyunca birkaç kez snap gönderin böylece puanınız yükselecektir. Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨

2.Puanınızı Yükseltmek için Yeni Arkadaşlar Ekleyin

Snapchat’te arkadaş edinmek, Snap Puanınızı artırmanın bir yolu gibi görünebilir, bu sayede Snap puanınızı hızlı bir şekilde yükseltmenize yardımcı olabilir. Eğer çok fazla arkadaş eklediyseniz ve bu sizi rahatsız etmeye başladıysa Snapchat Toplu Arkadaş Silme yazımıza bakabilirsiniz.

Popüler Snapchat profillerini kendi Snapchat’inize eklemeye başlayabilirsiniz. Bu eylem, daha fazla arkadaş edinmenize ve snap puan kasma olanağı sağlayacaktır.

3.Puanınızı Arttırmak için Snap’leri Düzenli Olarak Açın

Başka bir kullanıcı size bir Snap gönderdiğinde, onu açmak (ve ona cevap vermek) iyi bir fikirdir. Anlık Gönderme veya alma, genellikle puanınızı artırır. Bu nedenle, içerik ne olursa olsun, Snap’lerinizi her gün kontrol ettiğinizden ve açtığınızdan emin olun.

Bu şekilde doğal snap puanı arttırma hilesi yapabilirsiniz. Bir süre sonra puan durumundaki farkı görebilirsiniz.

Snapchat Puan Kasma Hilesi

Snapchat Puan Kasma Hilesi
Snapchat Puan Kasma Hilesi

Anlık mesajlaşma ve interaktif durumların (fotoğraf vs.) olması sebebiyle popülerliğini sürdüren bu uygulamada Snap puan sistemi mevcuttur. İnsanlar Snapchat puan kasma hilesi nasıl yapılır? gibi soru arayışı içerisine girdiler. Aşağıda sizlere bazı snap puanı arttırma hilesini (taktikleri) gösterdik. Bu taktikleri birkaç kere uygulayarak puanınızı rahatlıkla artırabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem Snapchat puan hilesi ücretsizdir.

 • Bol sayıda arkadaş ekleyin.
 • Arkadaşlarınıza bol sayıda snap gönderin.
 • Arkadaşlarınızdan bol sayıda snap alın. Paylaşım yapmak kadar önemlidir.
 • Hikaye kısmını her gün ve sık sık kullanmaya çalışın.
 • Snapchat uygulamasını düzenli olarak kullanmaya başlayın.
 • Arkadaşlarınızla Snap streaks etkileşimi yapabilirsiniz. Snapchatte Streak Ne Demek? bilmiyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz.
 • Uzun süren bir kullanımdan sonra uygulamayı kullanmayı bırakırsanız geri döndüğünüzde size bonus puan vermektedir.

Snapchat Skor Hilesi

Yukarıda bahsedilen yöntemlerden faydalanırsanız, daha sağlıklı ve hatırı sayılır bir anlık puana ulaşabilirsiniz. Fakat bu çok zaman ve çaba gerektirecektir. Snapchat skor hilesi kullanma planlarınız varsa, bir hileden yararlanabilirsiniz. Ancak unutmayın ki 3. parti uygulamalar hesaplarınızı tehlikeye sokabilir.

Snapchat Plus Plus, snap puanınızı hızlı bir şekilde artırmak için Snapchat yerine kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu yöntemde snap puanı nasıl artar sorusuna aşağıda anlatacağımız hileyle cevap bulabileceksiniz.

 1. Resmi Snapchat uygulamasını cihazınızdan kaldırın.
 2. Bir web tarayıcı üzerinden ‘https://appvalley.vip‘ bağlantısına gidin. AppValley‘i cihazınıza indirin ve yükleyin.
 3. Bu uygulamayı başlatın ve en ortadaki sekmeyi seçin. Ardından Hacked Uygulamalar kategorisine tıklayın ve buradan Snapchat Plus Plus‘ı seçin.
 4. Snapchat Plus Plus cihazınıza yüklendikten sonra başlatın ve oturum açma kimlik bilgilerinizi kullanarak Snapchat hesabınıza giriş yapın.

Snapchat Plus Plus uygulaması Nasıl Kullanılır?

Snapchat Plus Plus’ta bir ‘Grup‘ oluşturabilir ve bu gruba birkaç ünlü ekleyebilirsiniz. Ardından, bu gruba anlık görüntüler göndermeye başlayabilirsiniz. Snap’i bu gruptaki her kişiye gönderir ve snap’i gönderdiğiniz her kişi için size bir puan verir.

Snapchat’in resmi sürümü, bir gruptaki birkaç kişiye anlık görüntüler gönderseniz bile size yalnızca bir puan verir. Snaplerinizi Snapchat Plus Plus’ta gruba birden çok kez gönderebilirsiniz. Sizlere snapchat hileleri konusunda fikirler verdik. Bunları yaparak snap puanınız Snapchat hesabınız katlanarak artacaktır.

Snapchat Puan Hilesi Uygulaması

Snapchat Puan Hilesi Uygulaması diye bir şey yoktur. Fakat insanlar gruplara katılarak snap uygulamasında karşılıklı olarak puanlarını artırmaktadır. Böylece her iki tarafında puanı artacaktır. Bunun dışında uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınıza da tavsiye ederek beraber birbirinize fotoğraf yollayabilirsiniz. Böylece snap puanınız çok artacaktır. Ayrıca Snapchat Puan Kasma Hilesi 2022 yılında çok fazla tercih ediliyordu.

Snap Puanı Nasıl Artar Hile

Günümüzde halen daha popülerliği olan Snapchat uygulaması birçok insan için vazgeçilmez bir uygulamadır. Hatta bazı ülkelerde instagram ve facebook gibi en çok kullanılan uygulamalardan daha çok kullanılmaktadır. Fakat Snap Puanı Nasıl Artar Hile ülkemizde oldukça araştırılmaktadır. Bunun için her gün boyunca snapleri açmanız gerekmektedir. Ayrıca daha fazla kişi eklemeniz gerekmektedir ve onlarla fotoğraf paylaşmanız gerekmektedir.

Snapchat Puan Botu

Snapchat Puan Botu sayesinde insanlar bu botlara karşı mesaj veya fotoğraf atarak puan kasabilirler. Rasgele bir şey yazarsanız bile onunla ilgili bir bot karşınıza çıkacaktır. Fazla tercih edilmeyen bu botların sayısı da bir hayli azdır. Bu yüzden aralarından iyi olanı seçmeniz gerekmektedir. Bunun yerine Snapchat puan kasma grupları ile puan kasmaktadırlar. Özellikle Snapchat Puan Kasma Hilesi 2022 yılında çok aratılıyordu.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz. 

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın. 

3.7/5 - (3 Oy)
“Snapchat Puan Kasma Hilesi 2023 – Puan Kasma Yolları” üzerine 2 yorum
Yorum yapın