Ana Sayfa » Fiyatları » Dereceli Lens Fiyatları 2023 – Numaralı Şeffaf Lensler

Dereceli Lens Fiyatları 2023 – Numaralı Şeffaf Lensler

Dereceli Lens Fiyatları 2023 hakkında detaylı içeriğimize hoş geldiniz. Halk arasında numaralı lensler olarak da geçen lensler günümüzde görme sorunu çekenler için oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Ancak piyasada bu kadar farklı tarzda Dereceli lens varken size en uygun olan lensi bulmak zor olabilir.

Yapılacak en mantıklı şey Numaralı Lens Fiyatları konusuna göz atmak olacaktır. Ve cebinize en uygun geleni tercih etmek bütçenizi rahatlatacaktır.

Dereceli Lens Fiyatları 2023

Dereceli Lens Fiyatları
Dereceli Lens Fiyatları

Öncelikle Dereceli, Numaralı Lens Fiyatları 2023 yılında ortalama olarak 59 TL ile 809 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği elbette lensin kalitesine ve belirli özelliklerine bağlıdır. Şimdi konunun detayına bakalım. İşte lens çeşitlerine göre tüm fiyatlar:

  • Atasun Optik Numaralı Lens Fiyatları: 59-400 TL
  • Numaralı Şeffaf Lens Fiyatları: 100-400 TL
  • Dereceli, Numaralı Lens Fiyatları Miyop: 75-700 TL
  • Dereceli, Numaralı Lens Fiyatları Astigmat: 100-700TL
  • 1 Yıllık Lens Fiyatları: 200-600TL
  • 6 aylık Lens Fiyatları: 100-400 TL
  • Çıkarılmayan Lens Fiyatları: 159-809TL
  • Eczanede Satılan Lens Fiyatları: 75-400TL

Ülkemizdeki diğer güncel fiyatları öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Atasun Optik Numaralı Lens Fiyatları

Atasun Optik Numaralı Lens Fiyatları son gelen zamlarla birlikte en ucuz numaralı lens 59TL‘den başlamaktadır. Bu fiyat 400 TL civarına kadar çıkmaktadır.

Atasun Optik Lensleri orijinal olup alındığından sonra 2 yıl garanti kapsamı sunuyor. Dereceli Lens Fiyatları son zamanda artış yaşamış olsa da fiyatlar hala uygun seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz.

Numaralı Şeffaf Lens Fiyatları 🌟

Numaralı Lens Fiyatları 2022

Numaralı Şeffaf Lens Fiyatları, güncel olarak 100 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Ancak ortalama olarak 250 TL fiyatı var diyebiliriz. Bu fiyat farkı lensin kalitesine göre artıp azalmaktadır.

Numaralı şeffaf lensler, miyop ve hipermetrop ve astigmat görme kusuru olan kişiler için sürekli tercih ettiği lenslerdir. Çünkü şeffaf lensler günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş olup gözde duruş süresi diğer lenslere göre uzundur. Ayrıca kullanım kolaylığı oldukça iyi seviyelerdedir. Bunu yanında farklı tasarımları da mevcuttur.

Bu tarz yazımızın benzeri olan Numaralı Gözlük Camı Fiyatları yazımız da dikkatinizi çekebilir.

1 Yıllık Lens Fiyatları

1 Yıllık Lens Fiyatları, lensi alıp uzun bir süre kullanmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Ortalama fiyatları ise 200 ile 600 TL arasında değişmektedir. Fiyat farkı lensin kalitesine göre değişiklik gösteriyor.

Özellikle Yıllık lensler, gece çıkarıp sabah takarak tam 1 yıl boyunca kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanımından dolayı fiyatının oldukça uyguna geldiğini belirtelim. O yüzden ucuz lens arıyorsanız siz de 1 yıllık lensleri tercih edebilirsiniz.

6 Aylık Lens Fiyatları

6 aylık Lens Fiyatları, aynı 1 yıllık lensler gibi uzun bir süre kullanıma uygundur. 2023 yılında güncel fiyatı ise 100 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Özellikle 6 aylık lensler, gece çıkarıp sabah takarak tam 6 ay boyunca kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanımından dolayı fiyatının oldukça uyguna geldiğini söyleyelim. O yüzden ucuz lens arıyorsanız siz de 6 aylık lens kullanımından yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Çıkarılmayan Lens Fiyatları

Çıkarılmayan Lens Fiyatları, diğer lenslere göre daha pahalıdır. Bu tarz lensler gece gözde kalabiliyor. Fiyatları ise 159 TL’den başlayıp 809 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Gece gözde kalabilen lensler adı üstünde gözden çıkarılmadığı durumda sorun çıkarmıyor. Çünkü yeni teknoloji sayesinde oksijenin gözüne geçmesini sağlayacak teknoloji ile üretilmiştir. Özellikle ben çıkarıp takmaya üşenirim diyenler için 1 numaralı tercihtir.

Eczanede Satılan Dereceli Lens Fiyatları

Son gelen yeniliklerle birlikte eczanede lens satışı yapılmamaktadır. Bu yüzden eczanede lens fiyatları hakkında bilgi veremeyeceğiz. Eğer kendinize ve bütçenize uygun lens arıyorsanız optikçiler size yardımcı olacaktır. Fakat şunu belirtelim. Bazı lens türlerini reçetesiz alamadığınızı belirtelim. O yüzden muayeneden geçmeniz mantıklı olacaktır.

Numaralı lens fiyatları 2023 ile alakalı bazı sorulan soruları sizler için derledik.

Dilerseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın