Ana Sayfa » Rehber » Line Camera Duman Efekti Nasıl Yapılır? – Buhar Efekti Ekleme

Line Camera Duman Efekti Nasıl Yapılır? – Buhar Efekti Ekleme

Line Camera Duman Efekti yazımız ile karşınızdayız. Bildiğiniz üzere Line Camera uygulaması filtre efektleri, fotoğraf çerçevesi, ve fırçalar gibi saymakla bitmeyen özellikleri süsleme işlevi sunmaktadır. Kullanıcılar fotoğraflarını, LINE aracılığıyla çay veya kahve fotoğraflarına buhar efekti ekleyerek anında paylaşılabiliyorlar. Kahveye hareketli duman efekti nasıl yapılır? Burada bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Line Camera uygulamasında fotoğraflarınızda duman efektini nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz.

Line Camera Duman Efekti Nasıl Yapılır? ☕

Line Camera Duman Efekti
Line Camera Duman Efekti

En çok sorulan sorulardan birisi de Line Camera Duman Efekti nasıl yapılır?sorusudur. Kullanıcılar çay ve kahve fotoğraflarının üzerine eklenılan duman efektinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Hal böyle olunca bizde bu konuda sizleri bilgilendirmek için araştırmaya koyulduk. Aslında yapımı oldukça kolay. Öncelikle telefonunuza line camera programını indirmeniz gerekiyor. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Instagram Reels Keşfete Düşme Taktikleri içeriğimize de bakabilirsiniz.

1.Daha önceden çekmiş olduğunuz bir fotoğrafa duman efekti uygulamak istiyorsanız Line uygulamasını açarken öncelikle yukarıda gördüğünüz “Design” tuşunu seçmeniz gerekiyor.

Duman efekti veren program
Duman efekti veren program

2.Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi sarı halka içerisindeki kalp tuşuna tıklayınız.

Kahveye hareketli duman efekti
Kahveye hareketli duman efekti

3.Buradaki adımda ise “Stamp” tuşuna tıklamanız gerekiyor.

Line camera buhar efekti
Line camera buhar efekti

4.Stamp tuşuna bastıktan sonra daire şeklinde belirtilen seçeneklere tıklayınız. Ardından birden fazla duman efekti karşınıza çıkacaktır. Beğendiğiniz efektin üzerine tıklayın ve fotoğrafınıza ekleyiniz.

Line camera duman efekti nasıl yapılır

Son olarak fotoğrafınızda duman efektini yapmış oluyorsunuz. Yukarıdaki adımlara uyarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Line Camera Buhar Efekti

İnsanlar arkadaşları ile beraber veya tek başına vakit geçirirken içtikleri çay veya kahvelerin fotoğraflarını sosyal platformlara yüklemeyi seviyorlar. Fotoğrafların üzerlerini yazılar ve şekilli nesneler yerleştirmeleri hoşlarına gidiyor. (Kahvenin üzerinde hareketli duman görseli olsa harika olur) Bizde bunun nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlattık. Yukarıdaki görseller sayesinde kolay ve anlaşılır bir anlatım yaptık. Umarız Line Camera Buhar Efekti yazımız işinize yaramıştır

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve buna benzer yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın