Ana Sayfa » Rehber » Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2024 – Magnum Çekilişe Katıl

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2024 – Magnum Çekilişe Katıl

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2024 yazımız ile sizlerleyiz. Türkiye’nin en çok sevilen ve de çok kişi tarafından sıklıkla alınan Magnum dondurma her sene bildiğiniz üzere çekilişler düzenlemektedir. Bu çekiliş, dondurma çubuğundan çıkan şifre aracılığı ile çekilişe katılmanızı ve eğer kazanırsanız da bununla araba veya ödül kazanmanıza olanak tanır. Yapmanız gereken adımlar ve detayları. Şifrenizi yollarken dikkat etmelisiniz. Yazımızın içerisinde Magnum Çekilişe Katıl 2024 yılında nasıl olacağı ile alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sayı ve harf farklılığına bakarak yollamayı unutmayınız. Özellikle akıllardaki en önemli sorulardan birisi de Magnum gerçekten Araba veriyor mu? Oluyor. Evet çoğu kaynakta alındığına dair ibareler mevcuttur. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Yazımızın içerisinde magnum şifre 2024, magnum 2024 şifre, magnum çekiliş katıl 2024, magnum kod 2024 gibi konuların cevapları mevcuttur.

Magnum Çekilişe Katıl 2024

Magnum Çekilişe Katıl
Magnum Çekilişe Katıl

Sıkça sorulan Magnum çekilişe katıl 2024 yılında nasıl yapılıyor? sorusunu sizler için cevaplayalım. Çekilişe katılmayın kolay bir yolu vardır. İnternet adresinden rahatlıkla yapılıyor. Bunun yanında aldığınız dondurma çubuklarındaki şifreleri gireceğiniz Magnum’un internet sayfasında ilgili bilgileri doldurarak şifrenizi yazıp katılabilirsiniz. Ayrıca Magnum Çekilişe Katıl 2024 yılında nasıl oluyor ve gerçekten veriliyor mu? Aşağıdan birkaç yorumu okuyabilirsiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Papua Yeni Gine Asgari Ücret – 2024 1 Papua Yeni Gine Kinası

 • Geçtiğimiz sene bana çıkan bu çekiliş için kendilerine ulaştım ve 1-2 haftalık prosedürün akabinde aracı aldım, kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.
 • 2018 yılında verdikleri o mükemmel araba arkadaşımın babasına çıktı ve gerçekten de verdiler. Çekilişe katılmak için her gün magnum yiyorum.

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir? (İnternetten)

Magnum şifre gönderme 2024 veya Magnum şifre nasıl gönderilir konusundan bahsedelim. Özellikle çekilişe katılmak için yapılacak adımlar oldukça kolay. 2 şekilde çekilişe katılabilirsiniz. İlk olarak internet üzerinden nasıl yapılacağına bakalım. Dondurma çubuğundaki şifreler ile toplamda 2 adet Porsche Taycan 4 S veren Magnum’un sitesindeki ilgili yere girmeniz yeterli olacaktır. Şifre yollamak için izleneceğiniz adımlar şu şekilde;

 1. Magnum’un kendi sitesinde, Çekilişe katıl yerine tıklayın.
 2. Ardından Karşınıza bir form çıkacak, şifreyi buraya yazın.
 3. Daha sonra adınızı, soyadınızı ve adresinizi ilgili kutucuğa girin.
 4. Son olarak da iletişim bilgilerinizi yazın.
 5. Tüm bilgileri girdikten sonra gönder butonuna tıklayın.

Magnum Bu Sene Hangi Arabayı Veriyor?

Meşhur dondurma markası Magnum, her sene olduğu bu sene de araba veriyor. Bu sene 2024 yılı içinde verdiği araba modeli Porsche Taycan 4s oldu. Aracın çeşitli kaynaklara göre turbolu ve de elektrikli olduğu söylenmektedir.

Magnum Çekilişine Katılma

Çekilişe katılabilmeniz için 2 adet yol mevcuttur. Bunlardan bir tanesi yukarıda da bahsettiğimiz gibi magnum.com.tr adresine girip oradaki bilgileri doldurmaktır. Bir diğer yol ise Sms ile katılmaktan geçiyor. Bunu da aşağıda sizlerle paylaştık. Ayrıca buradaki bilgilerden yola çıkarak rahatlıkla çekilişlerde bulunabilirsiniz. Ve de Porsche Taycan 4 S kazanma hakkına sahip olabilirsiniz..

Magnum Mesaj Nasıl Gönderilir? (SMS ile)

İkinci bir yol olarak Sms vasıtasıyla da Magnum’a şifre yollayabilirsiniz. 2992 numaralı hatta adınız, soyadınız, adresiniz ve iletişim bilgilerinizi yollayarak da çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Bununla ilgili detayları magnum.com.tr‘den öğrenebilirsiniz. Mesajı yolladıktan sonra herhangi bir işlem kalmıyor. Eylül ayından sonra çekiliş sonuçlarına bakarak takip edebilirsiniz. Veya, sizlere zaten kazandığınızda mesaj gelecektir.

Magnumun Verdiği Porsche Kaç Para? (Fiyatı)

Porsche Taycan 4s’in şuan ki fiyatı yaklaşık 4.5 Milyon ₺ ve 6 Milyon ₺ arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat devamlı değişkenlik gösterdiği için bir aralık vermek durumunda kaldık.

Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman?

Çekiliş Nisan ayında başladı. Ve de Eylül ayının sonunda tam tarih olarak 30 Eylül 2024 tarihinde açıklanacaktır. Bu süre zarfında sitesinden şifre gönderebilirsiniz. Her sene bu bilgiler güncellenmektedir.

Magnum Şifre Nasıl Yollanır?

Şifre yollamak oldukça basit. Dondurma çubuğundan çıkan şifreyi, Magnum’un kendi resmi sitesine girip bilgilerinizi doldurup yolluyorsunuz. Daha sonra eylül ayında çekiliş açıklandığında, size verdiğiniz bilgiler vasıtasıyla ulaşıyorlar. Yukarıda 2 farklı şekilde de nasıl yollayabileceğinizi gösterdik. İster internet üzerinden ister de SMS vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ve de çekilişe rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu ve bunun gibi diğer çekiliş ve fırsat yazılarımız sizlerle olacaktır. İlerleyen vakitlerde takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Magnum Çubuklarından Çıkan Şifre 2024

Hemen hemen her gün satılan binlerce Magnum dondurmadan birçok şifre çıkmaktadır. Bu şifreler ve yollanmayanlar arasında sizlere örnekler listeledik. Ayrıca Magnum Çubuklarından Çıkan Şifre 2024 yılında olanlar aşağıdadır. Sizler de şansınıza güveniyorsanız verdiğimiz adımları takip ederek bu şifreleri sitesinde deneyiniz.

 • U4YA3RK0
 • B6AA5JRQ
 • B1BRCOTI
 • 03QWJ6EV
 • 02F5ORD5
 • 6D94CPTR
 • BJNT9A6K
 • A2MD4ZYM

Magnum Şifre Ücretli mi?

Magnum Şifre Ücretli mi gibi sorular var. Tabii ki de şifreler ücretli değildir. Sadece aldığınız dondurmaya ücret ödüyorsunuz. İçinden çıkan şifreyi kullanmak için bir ücret ödemenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken şifreyi yukarıda bahsettiğimiz gibi göndermektir.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

4.8/5 - (14 Oy)
“Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2024 – Magnum Çekilişe Katıl” üzerine 5 yorum
Yorum yapın