Ana Sayfa » Rehber » Naim Süleymanoğlu Eşi Türkan Öztürk – Kimdir?

Naim Süleymanoğlu Eşi Türkan Öztürk – Kimdir?

Naim Süleymanoğlu eşi Türkan Öztürk en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ayrıca dünya genelinde tanınan ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alan filmin Netflix içerisinde yer alması da ünlü sporcuya karşı merak duygusunu daha da arttıran bir konu olarak gündeme geliyor. 1967 senesinde Bulgaristan’da dünyaya gelen Naim Süleymanoğlu, burada yaşadığı zorluklardan dolayı Türkiye’ye irtica etmek durumunda kalmıştı.

Bununla beraber ünlü halterci hakkında pek çok konu daha da merak edilen hususlar arasında yer almaya başladı. Özellikle özel yaşantısı hakkında pek fazla bilgi sahibi olunmaması da ayrı bir parantez olarak gündemde yer aldı. Aynı zamanda diğer Rehber yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Naim Süleymanoğlu Eşi Kimdir? ⭐

Naim Süleymanoğlu Eşi
Naim Süleymanoğlu Eşi

Naim Süleymanoğlu, ünlü bir Türk halterciydi. 1980’ler ve 1990’lar boyunca dünya halter sahnesinde büyük başarılar elde etti ve “Cep Herkülü” lakabıyla anıldı. Naim Süleymanoğlu’nun eşi ise, aynı zamanda bir halterci olan Svetlana Süleymanova’dır. Svetlana, Naim Süleymanoğlu ile 1991 yılında evlendi ve bu evlilik Naim Süleymanoğlu’nun 2017 yılında hayatını kaybettiği zamana kadar devam etti. Kısacası Naim Süleymanoğlu Eşi hakkında bilgiler bu şekildedir.

Naim Süleymanoğlu Evlendi Mi? 🌟

Naim Süleymanoğlu’nun özel hayatı her zaman gündemde yer alsa da bu süreçlerde daha da ön planda yer almaya başladı. Özellikle Naim Süleymanoğlu evlendi mi gibi bir soru da ön planda yer almaktadır. Hiç evlenmemesine rağmen Naim Süleymanoğlu’nun 2 farklı kadından 4 çocuğu vardır. 3 çocuğu Türkiye’de diğeri de yurtdışında yaşasa da her biri Naim Süleymanoğlu’nun soyadını taşımaktadır.

Naim Süleymanoğlu, hayatı boyunca evlilik dışı olan bu çocuklarından bahsetmedi. Kendisinin özel hayatıyla gündeme gelmeme tercihinden dolayı bu şekilde bir yol izledi. Kendine göre çocuklarını gözlerden uzak ve iyi bir biçimde yetiştirme gereği duydu. Ayrıca çocuklar da medyatik olmak gibi bir tutum içerisine girmedi.

Naim Süleymanoğlu, sadece 2014 yılında Posta gazetesine verdiği röportajda özel hayatından bahsetmiştir. Burada da oldukça özel açıklamalara yer vermiştir.

Naim Süleymanoğlu Çocukları Kimler?

Naim Süleymanoğlu, Posta gazetesine verdiği röportajda çocuklarından da bahsetmiştir. Ayrıca Naim Süleymanoğlu çocukları kimler gibi bir soru da ilk kez bu röportajda söz konusu olmuştur. Bu söyleşi içerisinde 2 farklı kadından 4 çocuğunun olduğunu belirtmiştir. Çocuklarının evlilik dışı olduğundan söz etmiş ve 3’ünün Türkiye’de yaşadığını ifade etmiştir.

Kendisinin evlilik dışı olan çocuklarını sakladığını ve özel hayatıyla gündeme gelmek istemediği için bu yolu izlediği ifade edildi. Daha iyi yetişmeleri ve göstermek istememesi nedeniyle bu hususta yol aldığından bahsetti. Ayrıca kendi nüfusunda olduğunu ve çocuklarına sahip olduğundan da söz etmişti. Çocuklarıyla olan ilişkilerine de her zaman önem gösterdiğini ifade etmişti.

Naim Süleymanoğlu Eşi Ve Çocuğu

Naim Süleymanoğlu’nun eşi Svetlana Süleymanova’dır. Çift, 1991 yılında evlendi. Ancak, Naim Süleymanoğlu ve Svetlana’nın çocukları olmadı. Naim Süleymanoğlu’nun, evlilik öncesi ilişkilerinden birkaç çocuğu olduğu biliniyor. Kısacası Naim Süleymanoğlu Eşi Ve Çocuğu hakkındaki bilgiler bu şekildedir.

Ayrıca Gazapizm Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Tüm Albümleri hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Naim Süleymanoğlu’nun Kızları Kimdir?

Naim Süleymanoğlu’nun çocukları halen daha merak ediliyor. Bununla beraber Naim Süleymanoğlu’nun kızları kimdir gibi bir soru da halen daha gündeme geliyor. Nilay Süleymanoğlu, Esin Süleymanoğlu, Sezin Süleymanoğlu ve Sekai Mori adlarında 4 farklı çocuğu bulunuyor.

Sekai Mori Naim Süleymanoğlu Babalık Davası

Japonya’da yaşayan Sekai Mori, Naim Süleymanoğlu’nun ölümünden hemen sonra avukatı aracılığıyla babalık davası açmıştı. Sekai Mori Naim Süleymanoğlu babalık davası hususunda birtakım bilgiler de kamuoyuyla paylaşılmıştı. 1991 yılında Türkiye’de dünyaya geldiğini ve babasının Naim Süleymanoğlu olduğunu belirtmişti.

Sekai Mori’nin dava açması üzerine mahkeme tarafından DNA testi yapılmasına gerek görülmüştü. Bununla beraber Naim Süleymanoğlu’nun mezarının açılmasıyla beraber DNA örnekleri de alınmıştı. Böylelikle Naim Süleymanoğlu ile Sekai Mori’nin örnekleri tamamen uyumlu çıkmıştı. Test sonuçlarına bağlı olarak da Sekai Mori’nin Naim Süleymanoğlu’nun kızı olduğunda dair karar verilmiştir.

Dünya ve olimpiyat şampiyonu olan Naim Süleymanoğlu’nun Türkan Öztürk’ten olan kızları Sezin ve Esin Süleymanoğlu da ünlü ismin bazı madalyalarının kayıp olduğunu ifade etmişti. Sekai Mori’nin Naim Süleymanoğlu’nun kızı olduğu anlaşılmasıyla beraber ünlü halterciden kalan miras da 3 yerine 4’e bölünmesi gibi bir karar da mahkeme tarafından verilmiştir.

Naim Süleymanoğlu Kaç Yaşında Öldü?

Öncelikle Naim Süleymanoğlu Kaç Yaşında Öldü sorusu çok merak edilen bir sorudur. Naim Süleymanoğlu, 18 Ocak 1967 doğumlu ve 18 Kasım 2017 tarihinde 50 yaşında hayatını kaybetti. Kendisi Türk halter tarihinin en önemli isimlerinden biriydi ve 1988 Seul Olimpiyatları’nda üç altın madalya kazanarak tarihe geçmişti.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Naim Süleymanoğlu Eşi Türkan Öztürk adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın