Ana Sayfa » Rehber » Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 – Benzeri Siteler 2023 – Güncel

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 – Benzeri Siteler 2023 – Güncel

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 ve Postegro Benzeri Siteler 2023 yazımız ile karşınızdayız. Bu tarz uygulamalar instagram kullanıcılarının kapalı olan profillere ulaşmasını sağlayan bir uygulamadır. İnternet üzerinden kapalı olan İnstagram kullanıcısının profil bağlantısını gönderdiğinizde onun hesabına ulaşıp postlarını ve hikayelerini görebiliyordunuz. Fakat son zamanlarda Postegro web sitesine ulaşım sağlanamamaktadır. Android cihazlar için uygulaması mevcut olsa da kullanıcılar, kapalı instagram hesaplarına ulaşamadıklarını belirtmektedirler. Postegro Ne Demek? Diye merak edenler için cevap bu şekildedir. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Uygulama içerisinde parayla satın alınan hizmetlerin bile artık doğru çalışmadığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bu sebeple birçok kullanıcı postegro gibi uygulamalar aramaktadır. Açıkca söylemek gerekirse artık bu tarz uygulamalar ne Google Play Store’da ne de App Store’da bu hizmeti alabileceğiniz bir uygulama bulunmamaktadır. Fakat android kullanıcılarının Apk olarak yükleyip kullanabilecekleri bazı uygulamalar mevcuttur. Yazımız içerisinde sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

Postegro Benzeri Siteler 2023 🕵🏼‍♀️

İnstagram veya twitter üzerinden hesabınıza gizli bir hesaptan istek geldiğinde bu hesap hakkında bilgi almak istiyor olabilirsiniz. Bunun için Postegro uygulaması kullanılıyordu. Fakat bu uygulama kaldırıldığı için yerine birçok uygulama ve siteler açılmıştır. Postegro Benzeri Sitelere şöyle örnek verebiliriz:

1- Liliapp Web

Bu site postegro alternative olarak en çok kullanılan internet sitesinden biridir. Bu siteyi instagramdan size takip isteği yollayan gizli hesapları görmek için kullanabilirsiniz. Toplamda 3 defa gizli hesaplara bakabilirsiniz.

2- Web Postegro

Web postegro ile de gizli hesapları inceleyebilirsiniz. Fakat incelemek istediğiniz gizli hesabın 50 bin takipçi sayısı olması gerekmektedir. Gizli hesapların hikayelerine bakabilir ve hesabın sizi fark etmemesini sağlayabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023

Çeşitli sosyal mecralarda sizleri takip edenleri detaylı olarak incelemek ve de kapalı hesaplara erişim sağlamak için kullanılan Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 yılında aşağıdaki gibidir. Bu tarz uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat belirli bir süre sonra veya ek paketler ücretli olabilmektedir. Şimdi sizlere Postegro Alternative siteleri sunalım:

Postegro Benzeri Uygulamalar 2023 🕵🏼‍♂️Güncel
Liliapp Web 🟣Bugün Eklendi!
Web Postegro ⚪Bugün Eklendi!
Pingru 🟣Bugün Eklendi!
Secretle ⚪Bugün Eklendi!
WebNunu 🟣Bugün Eklendi!
Ghostegro ⚪Bugün Eklendi!
Huntegro 🟣Bugün Eklendi!

Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro Gibi Uygulamalar
Postegro Gibi Uygulamalar

Sosyal medya kullanıcıları tarafından Postegro Gibi Uygulamalar kullanılmasındaki en büyük sebep günümüzde adını sürekli duyduğumuz stalk ihtiyacından gelmektedir. Merak edilen gizli bir hesabı incelemek ya da gizli bir hesaptan takip isteği geldiğinde hesabın kim olduğunu neden istek attığını anlamak için postegro kullanılmaktaydı. Fakat bu uygulama kaldırıldığı için yerine birçok uygulama gelmiştir. Bunlardan bazıları şunlardır:

1- Pingru

Bu uygulama postegro kadar geniş bir veri tabanına sahip olmasa da merak edilen gizli hesabın hikayelerini görmek için kullanabilirsiniz.

2- Secretle

Aslında bir site olan secretle çok fazla kullanıcı olmamasından dolayı ve fazla veri tabanı olmamasından dolayı bilgi almak zordur. Fakat yine kullanılan sitelerden biridir.

3- WebNunu

Postegro Yerine Gelen Uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamadır. Bunun sebebi postegro uygulamasının hemen hemen aynısıdır. Postegroya çok fazla benzediği için bu uygulama da sık sık kullanılmaktadır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Sosyal medya hesaplarını kullanırken gizli bir hesaptan takip isteği geldiği zaman hesabı görmek için Postegro kullanılmaktaydı. Fakat bu uygulama kaldırıldığı için kullanıcılar sürekli Postegro Yerine Gelen Uygulama diye aratma yapmaktadır. Bunun için şu uygulamalar önerilmektedir:

  • Ghostegro
  • Huntegro
  • Private Profile View Apk

Bu tarz uygulamalarda postegro ile aynı görevi görmektedir.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Postegro Benzeri Uygulamalar yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (5 Oy)
Yorum yapın