Ana Sayfa » Rehber » Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey – Sevmeyen Erkek Belirtileri!

Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey – Sevmeyen Erkek Belirtileri!

Sevmeyen erkeğin yaptığı 10 şey ilişki esnasında dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Partnerlerinin gerekli ilgiyi göstermemesi son derecede korkunç bir durum olmaktadır. Ayrıca bu tarz olumsuz davranışlar kadınlar tarafından rahatlıkla fark edilecek konumdadır. Kadınların sevgililerinin davranışları konusunda endişe etmeleri halinde de kolayca hareket etmeleri mümkün olacak konumdadır. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey

Erkeklerin sevdikleri süreçte partnerlerini koruması ve kollaması önemli olan bir durumdur. Ayrıca seven erkekler her zaman sevgililerine karşı ilgili olacaklardır. Ancak Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey noktasında umursamazlık ve ilgisizlik gibi durumlar genel olarak geçerli olacaktır. Erkek arkadaşlarının kendini istemediğini düşünen kadınlar davranışlar ve hareketler üzerinden rahatlıkla değerlendirme yapacaktır. Bu hususta da net bir biçimde sonuç alacaklardır.

1- Sürekli Olarak Dış Görünüşe Yönelik Eleştiriler

Seven erkekler kadınları her haliyle güzel bulacaktır. Herhangi bir biçimde olumsuz eleştiriye yer vermeyecek ve bu hususta da moral bozucu cümleler kurmayacaktır. Ancak sevmeyen erkekler her fırsatta olumsuz durumlarda olmaya da devam edecektir.

2- Arkadaşların Yanında Küçük Düşürecek Konuşmalar Yaparlar

Sevmeyen erkekler arkadaşlarının yanında kadınlara kötü şekilde davranacaklardır. Sürekli olarak kusurlardan bahsedecek ve ortam içerisinde de alaycı bir tutum içerisinde kalacaklardır.

3- Alışkanlıklar Hakkında Olumsuz Tavırlar Takınırlar

Yıllardan beridir süregelen alışkanlıklar da dikkat çekse de yüze vurulmaması gereken konular arasındadır. Erkeklerin sevmemesi halinde her bir alışkanlığa kulp bularak laf atması durumu gelişecektir. Bu hususta en doğru hareket var olan ilişkiyi bitirme yönünde gelişecektir.

4- Duyguları Sert Bir Biçimde Küçümser ve Sürekli Olarak Eleştirir

Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey listemizde 8. sırada eleştiri yer alıyor.Kadınlar içe dönük bir biçimde duygularını yaşayabilir. Duygusal bir halde olan kadınların partnerlerinin eleştirilerine ve küçümsemelerine maruz kalacaklardır. Vazgeçen erkekler kadınların duygularını önemsemeyecek ve laf söylemekten de geri kalmayacaktır.

5- Her İsteğe Tepki Gösterirler

Ufak ya da büyük fark etmeden kadınların her isteği sevmeyen erkekler tarafından karşılık bulmayacaktır. Sevmeyen erkek davranışları genel olarak negatif olacağından dolayı üzecek tepkiler almak da son derecede normal olacaktır.

6- Kıskanmazlar

Erkeklerin doğasında kıskançlık duygusu her zaman vardır. Sevgili olmadan dahi hayatında olan kadınları kıskanacaklardır. Ancak herhangi bir duygu beslemeyen erkeklerin kadınlara karşı bu tarz duygular beslememesi durumu söz konusudur. Sevgilisini gözden çıkardığı türünde bir mana da içermektedir.

7- Tehlikelere Karşı Göz Ardı Ederler

Kadınların etrafında yaşanan tehlikelere karşı normalde erkeklerin koruyucu olmaları söz konusudur. Ayrıca erkeklerin herhangi bir duygu hissetmemesi halinde de bu tarz olumsuz durumlarda bahaneler üreterek uzaklaşma durumu da öne çıkacak olan konular arasındadır. Bu hususta bahanelere karşı hazırlıklı olmak ve herhangi bir yardım görememek de gelişen hususlar arasındadır.

8- Kibar Konuşmazlar

Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey listemizde 8. sırada kibarlık geliyor. Erkeklerin sevmemesi durumunda karşılarında bir kadın olduğunu unutmaları söz konusudur. Bu durum samimiyet göstergesi olarak kabul edilebilir. Erkeklerin sığınacağı bahane de bu olacağından dolayı dikkatli davranmak son derecede önemli bir husustur.

9- Yalan Söylerler

Erkeklerin herhangi bir duygu hissetmemeleri halinde yalan söylemeleri olasıdır. En küçük durumda bile yalana başvururlar. Sadece günü kurtarmak ve olabildiğince uzak kalmak adına yalanlara yönelmeleri normal olacaktır. Ayrıca kadınların gözünde yalancı olmak da umursamadıkları bir konu olarak kalacaktır.

10- Aldatırlar

Sevmeyen erkeklerin her geçen gün uzaklaşması doğal olan durumlar arasındadır. Çekinmeden aldatacak ve başka bir kadında aşkı arayacaktır. İşler bu noktaya gelmeden önce sevmeyen erkekle var olan bağları koparmakta yarar vardır. İşlerin daha da sancılı bir hale gelmemesi adına atılacak en doğru adım bu şekilde gelişecektir.

Sevmeyen Erkek Davranışları

Sevmeyen Erkek Davranışları alt kısımdaki maddeleri bariz bir şekilde içerir. Sizin de flörtünüz bu maddelere uyuyorsa sevgisini sorgulamanız gerekmektedir.

 1. Sürekli eleştirme yapmak veya karşısındakini aşağılamak
 2. Kontrolcü davranmak ve karşı tarafa baskı uygulamak
 3. İlgisiz davranmak ve karşı tarafın duygularına önem vermemek
 4. Yalan söylemek veya güvenilmez olmak
 5. Anlayışsız davranmak ve karşı tarafın duygularını önemsememek
 6. Kendine aşırı güvenmek ve karşı tarafın fikirlerine saygı göstermemek
 7. Çok geç veya hiç haber vermeden randevuları iptal etmek
 8. Karşı tarafı dinlememek ve her zaman kendini doğru kabul etmek
 9. Karşı tarafın sosyal hayatına müdahale etmek veya arkadaşlarını eleştirmek

Sevmeyen Erkek Belirtileri

Sevmeyen Erkek Belirtileri!
Sevmeyen Erkek Belirtileri!

Aşk konusunda farklı insanlar farklı şekilde davranır ancak genel olarak Sevmeyen Erkek Belirtileri şunlardır:

 1. Kendini bir ilişki içinde hissetmek istememe
 2. Yakınlaşmaktan kaçınma ve mesafe koyma
 3. İletişim kurmaktan kaçınma veya iletişimde yetersiz olma
 4. İlişkiyi yüzeye indirgeyerek derinleşmekten kaçınma
 5. Birlikte vakit geçirmekten kaçınma veya birlikte zaman geçirirken mutlu olmama
 6. Partnerinden uzaklaşma veya onu ihmal etme
 7. İlişkide sorunlar yaşanınca çözmek yerine kaçınma veya ilişkiyi sonlandırma eğilimi

Erkek Sevmiyorsa Kadın Ne Yapmalı?

Herhangi bir ilişkide, karşılıklı sevgi ve saygı önemlidir. Eğer erkek sevgisini veya ilgisini göstermiyorsa, kadın olarak yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Öncelikle, dürüst bir iletişim kurmak önemlidir. Erkeğin hislerini anlamaya çalışın ve kendi hislerinizi açıkça ifade edin. İlişkinin neden sıkıntıda olduğunu anlamak için birbirinizle konuşun. Bunun yanı sıra, birbirinize karşı olan beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı açıkça ifade etmek de önemlidir. Eğer ilişki ilerlemiyorsa, birlikte çalışarak bir çözüm bulmaya çalışın. Ancak unutmayın, karşılıklı sevgi ve saygı olmadan, sağlıklı bir ilişki sürdürmek zordur

Sonuç

Sonuç olarak, sevmeyen erkeklerin yaptığı 10 şey, arasında, iletişim eksikliği, ilgisizlik, aldatma ve kaba davranışlar gibi birçok farklı özellik yer almaktadır. Sevmeyen bir erkekle ilişki içindeyseniz, bu davranışların farkında olmak ve kendinizi korumak önemlidir. Kendinize saygı duyun ve sevmediğiniz biriyle ilişki içinde kalmayın.

Ayrıca, Sevmeyen Erkeğin Yaptığı 10 Şey konusu ile alakalı sıkça sorulan soruları da sizler için bir araya getirdik.

Bunlar dışında Sevmeyen Erkek Davranışları konusu hakkında bilgi sahibi olmak için bilgilendirici bir videoyu alt kısma ekliyoruz. Dilerseniz o videoyu da izleyebilirsiniz.

Ayrıca, Erkek Sevmiyorsa Kadın Ne Yapmalı? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın