Ana Sayfa » Genel Kültür » BTS Üyelerinin Burçları – Yükselen Burçları?

BTS Üyelerinin Burçları – Yükselen Burçları?

Bts Üyelerinin Burçları son dönemde oldukça merak edilen bir konu haline geldi. BTS, Kore’nin en popüler müzik grubu olarak bilinmektedir. Grup, üyelerinin burçlarının farklılığının da etkisiyle oldukça çeşitlilik arz etmektedir. Grup, rapçi RM, J-Hope, Suga, V, Jimin, Jin ve Jungkook’tan oluşmaktadır. Her üyenin kendine özgü bir burcu vardır. Böylece Bts Üyelerinin Burçları oldukça önem kazanmıştır.

BTS, her üyenin farklı burçlarının kombinasyonuyla, çok çeşitli bir müzik ve dans stili sunmaktadır. Grup, kendine özgü stilinin yanı sıra, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. BTS, üyelerinin farklı burçlarına dayalı çok çeşitli özellikleriyle, dünya çapında popüler bir grup olarak kalmıştır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bts Üyelerinin Burçları ⭐

Bts üyelerinin burçları merak edilmektedir. RM, grup lideri olarak, Koç burcudur. O, aynı zamanda sıradışı fikirleri ve yaklaşımları ile bilinmektedir.

J-Hope, Kova burcudur ve cesur ve kararlıdır. Suga, balık burcudur ve o, çalışkan ve istikrarlıdır. Bunun dışında V, Oğlak burcudur ve o, çok yönlü ve konuşkan bir kişiliktir. Jimin, Terazi burcudur ve o, duygusal ve özenlidir. Jin, yay, burcudur ve o, dürüst ve anlayışlıdır. Son olarak, Jungkook, başak burcudur ve o, karizmatik ve eğlencelidir.

Bts Üyelerinin Burçları hakkında net bilgiler vermek gerekirse eğer şöyledir:

 1. RM (Rap Monster): 12 Eylül 1994 doğumlu olan RM, Başak burcu.
 2. Jin: 4 Aralık 1992 doğumlu olan Jin, Yay burcu.
 3. Suga: 9 Mart 1993 doğumlu olan Suga, Balık burcu.
 4. J-Hope: 18 Şubat 1994 doğumlu olan J-Hope, Kova burcu.
 5. Jimin: 13 Ekim 1995 doğumlu olan Jimin, Terazi burcu.
 6. V: 30 Aralık 1995 doğumlu olan V, Oğlak burcu.
 7. Jungkook: 1 Eylül 1997 doğumlu olan Jungkook, Başak burcu.

Suga hangi burç?

Suga: 9 Mart 1993 doğumlu olan Suga, balık burcudur ve o, çalışkan ve istikrarlıdır.

V’nin Burcu

V: 30 Aralık 1995 doğumlu olan V, Oğlak burcu. çok yönlü ve konuşkan bir kişiliktir.

Jimin in burcu

Jimin: 13 Ekim 1995 doğumlu olan Jimin, Terazi burcu. o, duygusal ve özenlidir.

RM burcu

RM (Rap Monster): 12 Eylül 1994 doğumlu olan RM, Başak burcu.

Jungkook burcu

Jungkook: 1 Eylül 1997 doğumlu olan Jungkook başak burcudur ve o, karizmatik ve eğlencelidir.

BTS Üyelerinin Yükselen Burçları

BTS Üyelerinin Yükselen Burçları
BTS Üyelerinin Yükselen Burçları

Özellikle normal burçlar kadar yükselen burçların da önemi oldukça büyüktür. İşte BTS üyelerinin yükselen burçları alt kısımda belirtilmiştir:

 1. RM (Namjoon): İkizler yükseleni
 2. Jin: Yengeç yükseleni
 3. Suga (Yoongi): Terazi yükseleni
 4. J-Hope (Hoseok): Yay yükseleni
 5. Jimin: Kova yükseleni
 6. V (Taehyung): Başak yükseleni
 7. Jungkook: Başak yükseleni

Bts Üyeleri

BTS üyeleri, Kore Pop müzik, aynı zamanda K-pop olarak da bilinen, çok kültürlü grubudur. Ayrıca BTS, 2013 yılında Big Hit Entertainment tarafından oluşturulmuştur. Grup, 7 üyeden oluşmaktadır: RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook. Grup, kendi ürettikleri müzik tarzını “hip-hop temelli” olarak tanımlıyor.

Özellikle Grup, 2014 yılında ilk albümleri olan Skool Luv Affair’ı ve 2015 yılında The Most Beautiful Moment in Life Part 1 ve Part 2 albümlerini çıkardı. 2016 yılındaki albümleri olan Wings ve 2017’deki Love Yourself albümleriyle, küresel bir popülerlik kazandılar. BTS, popülerliklerini sürdürmek için, çeşitli seyahatlerde bulunmuş ve çok sayıda konser vermiştir.

Grup, çok sayıda ödül kazanmıştır. Ödülleri arasında; 2016 Melon Music Awards, 2016 Golden Disc Awards, 2017 Seoul Music Awards, 2017 Mnet Asian Music Awards, 2018 Korean Music Awards, 2018 Soribada Best K-Music Awards ve 2018 Melon Music Awards sayılabilir.

Özellikle Grup, dünya genelinde çok sayıda hayran kitlesi edinmiştir. BTS, hayranlarına ARMY adını vermiştir. ARMY, BTS’nin hayranlarının kendi içinde bir topluluğu oluşturmuştur.

BTS, çok sayıda sosyal sorumluluk projesine katılmıştır. Bunlar arasında; ‘LOVE MYSELF’ ve ‘BTS World’ gibi projeler sayılabilir. BTS Grup, Küresel Sosyal Sorumluluk Projesinin yanı sıra, Kore ve Asya’da çeşitli çevresel konularda çalışmalar yapmıştır.

BTS, K-pop’un gelişiminde büyük bir rol oynamış ve Küresel popülerliğe ulaşmıştır. Grup, Asya’da ve dünya genelinde müzik alanında önemli bir başarı elde etmiştir.

Bts Üyeleri Yaşları – Kaç Yaşında

Kore Popüler Müzik grubu BTS, K-Pop dünyasında çok sevilen ve takip edilen bir grubudur. Grup, üyelerinin yaşlarının çeşitli olmasından dolayı çok çeşitli zevklere hitap edebilen bir grubudur. BTS üyelerinin yaşlarının ne olduğu merak ediliyor.

Özellikle BTS üyeleri, 2023 yılı itibariyle, 27 ile 31 yaş arasında değişmektedir. Grup lideri Kim Nam-joon, 29 yaşındadır. Kim Seok-jin, 30 yaşındadır. Min Yoon-gi, 30 yaşındadır. Jung Ho-seok, 29 yaşındadır. Park Ji-min, 27 yaşındadır. Kim Tae-hyung, 29 yaşındadır. Jeon Jung-kook, 27 yaşındadır.

BTS üyelerinin yaşlarının çeşitliliği, grup üyelerinin çeşitli zevklere hitap etmesine yardımcı olmaktadır. Her üyenin kendine özgü tarzı, müzikal yeteneği ve kültürel geçmişi sayesinde BTS, K-pop dünyasında çok sevilen bir grup olarak kabul görmüştür.

Bunun dışında BTS üyelerinin yaşlarının çeşitliliği, grubun çeşitli yaş gruplarına hitap edebilmesini sağlamaktadır. Çocukluktan yetişkinliğe kadar her yaştan kişinin beğenisine uygun müzikleri seven BTS, geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Ayrıca BTS üyeleri, çok sevilen ve takip edilen bir gruptur. Üyelerinin yaşlarının çeşitliliği, grubun çeşitli yaş gruplarına hitap edebilmesine ve çeşitli zevklere hitap edebilmesine yardımcı olmaktadır. BTS, K-Pop dünyasında çok sevilen ve çok takip edilen bir grup olarak kabul görmüştür.

Sonuç

Sonuç olarak, Bts Üyelerinin Burçları hakkında bilgiler verdik. Burçlar, bir kişinin kişilik özelliklerini etkileyebileceği düşünüldüğünde, bu farklılıkların BTS üyelerinin kişiliklerinde de yansımaları olabilmektedir. Ancak, her üyenin benzersiz kişilikleri ve yetenekleri olduğundan, burçlarından bağımsız olarak, BTS üyeleri kendilerini müzik dünyasında büyük bir hayran kitlesi kazandırmayı başarmışlardır.

Ayrıca, BTS Üyelerinin Yükselen Burçları ile alakalı sıkça sorulan soruları da sizler için bir araya getirdik.

Özellikle grubu daha yakından tanımak ve BTS üyelerinin Yaşları ve burçları konusu hakkında bilgi sahibi olmak için bir konser kaydını alt kısma ekliyoruz. Dilerseniz o videoyu da izleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer genel kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Bts Üyelerinin Burçları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın