Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme yazımız ile karşınızdayız. Özellikle anlık hikaye paylaşma konusunda kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen platform olan snapchatte çektiğiniz bazı fotoğrafları ve videoları telefonunuza kaydetmek istiyor olabilirsiniz. Fakat snapchatte çekildiğiniz bu fotoğraflar ve videolar 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Silinen bu fotoğrafları veya videoları 3 farklı yöntem ile geri getirebilirsiniz. Bu yazımız içerisinde sizlere Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirmeden bahsedeceğiz.

Snapchat Eski Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat, Kullanıcıların her gün sayısızca fotoğraf ve video paylaştığı, arkadaşlarıyla etkileşim halinde kaldığı sosyal medya platformlarından biridir. Çekmiş olduğunuz video ve fotoğraflar ne yazık ki belli bir süre sonra silinmektedir. Bu yüzden kullanıcılar snapchat fotoğraflarını geri getirmek istemektedirler. Bu sorunu çözmenin 3 farklı yolu vardır;

1. Yol: Önbellekten Fotoğraf Kurtarma

2. Yol: iCloud ile Yedeklemesini Kullanma

3. Yol: Google Drive İle Silinen Fotoğrafları Kurtarma

Bu içeriğimize benzer olan Whatsapp Kamera Ayarları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snapchat Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchatte kullandığınız fotoğrafları nasıl geri getireceğinizi bilmiyorsanız ve bu fotoğraflar herhangi bir cihazda saklanmıyorsa, telefonunuzdaki snapchat fotoğraflarını basit bir şekilde kurtarabilirsiniz. Android cihazların en iyi özelliklerinden biri de her uygulama için önbellekte tutmalarıdır. Android cihazlarınızda bulunan tüm dosyaların bir uzantısını kaydetmektedir. Önbellek dosyaları depo da bulunsa da dosyaların kopyalanmasını önlemek için ana klasörde görünmemektedirler. Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirmeden önce önbellekten kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Başka bir yol ise fotoğraflarınızı android önbellek klasöründe bulamazsanız google drive de bulabilirsiniz. Android cihazlarınız da otomatik senkronizasyon vardır, bu senkronizasyon etkinleştirildikten sonra telefonunuzdaki tüm fotoğrafların yedeğini oluşturmaktadır. Eski fotoğrafları geri getirme işlemini bu şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat Silinen Videoları Geri Getirme

Kullanıcılar snapchat silinen videoları geri getirme başlığını oldukça fazla aratıyor. Peki silinen bu videoları nasıl geri getirebiliriz. Aynı snapchatte silinen fotoğrafları geri getirmede olduğu gibi videoları geri getirebiliriz. Bunlara yöntemlere ek olarak program aracılığıyla da videoları geri getirebilirsiniz. Google play ve App store mağazalarında bulunan EaseUS MobiSaver uygulamasını kullanarak snapchat üzerinden silinen videoları geri getirebilmek mümkündür.

Bu içeriğimize benzer olan Priv Hesap Biyografi Önerileri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Anlık olarak fotoğraf ve video paylaşma platformu olan snapchatte çekmiş olduğunuz fotoğraflar 24 saat içinde silinmektedir. Size özel olarak gönderilen bir fotoğraf eğer silinmişse bunu geri getirmek mümkündür. Bunun için önbellekte silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Dosya yöneticisini açın ve “Android” adlı klasöre tıklayın. Daha sonra “Veri” klasörünü açın ve snapchat.adroid klasörünü bulun. Girdiğiniz klasörde videolarınızın ve fotoğraflarınızın depolandığı bir “Önbellek” klasörü göreceksinizdir. Ardından received_image_snaps klasörünü açın ve fotoğraflarınızı android telefonunuza atın.

Google drive ile de silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Bunun için google drive’a gidiniz ve oturum açın. Daha sonra yedekleme kısmına girin, snapchatte ki fotoğraflarınızı kontrol ettikten sonra silinmiş olan fotoğraflarınızı görüyorsanız geri yükleyebilirsiniz.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın