Ana Sayfa » Rehber » iPhone Kayıtlı Şifreleri Görme – Kesin Çözüm

iPhone Kayıtlı Şifreleri Görme – Kesin Çözüm

iPhone kayıtlı şifreleri görme yazımızla beraberiz. Eğer İphone’da saklanan şifreleri bilmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Telefonlarımızda her şey için bir şifreye sahibiz. Şifrelerimizi unutursak hiç iyi olmaz. Telefon üzerindeki her işimizi şifreler kullanarak yapıyoruz. Yazımızın içerisinde iPhone şifreleri görme, iPhone’da kayıtlı şifreler nasıl görülür?, iPhone’da kaydedilmiş şifreleri nasıl görebilirim? ve Telefonda kayıtlı şifreleri görme konuları ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Apple, sahip olduğu iOS işletim sistemi sayesinde kullanıcılarına bir çok özellik kazandırıyor. Apple’ın sağlamış olduğu bir çok özellik ve uygulamalar kullanıcıların hayatlarını gerekli anlarda çok daha kolaylaştırabiliyor. Apple’ın kullanıcılarına sağlamış olduğu bu özelliklerden biri de kayıtlı şifreleri görme konusudur. Kısacası daha önce kaydedilmiş olan herhangi bir uygulamaya giriş yapmak için kullanılan kullanıcı adı ve şifreleri görme özelliği diyebiliriz.

iPhone Şifreleri Görme

iPhone şifreleri görmek için aşağıdaki adımları takip ederek uygulayın. Şifrelerim iPhone‘da nerede diye soracak olursanız aşağıdaki adımları izleyiniz. iPhone’da bu zamana kadar kaydettiğiniz tüm şifreleri görebilirsiniz. İşte iPhone kayıtlı mail şifreleri görme;

1. Adım: iPhone’da kayıtlı şifreleri görüntülemek için ilk olarak iPhone cihazınızdan ”Ayarlar” kısmına gidin.

iPhone Şifreleri Görme
iPhone’da kayıtlı şifreler nasıl görülür?

2. Adım: ”Ayarlar” kısmında aşağıdaki resimde sol tarafta da kırmızı kutucuk ile belirttiğimiz ”Parolalar” seçeneğine gidin.

iPhone Kayıtlı Şifreleri Görme

3. Adım: ”Parolalar” sayfasından sonra aşağıda yer alan e-postaları görmektesiniz. E-postalardan istediğiniz hangisi ise tıklayınız.

iPhone Şifreleri Görme
iPhone Şifreleri Görme

4. Adım: Tıkladıktan sonra açılan sayfada güvenliğiniz için parmak izinizi okutmanız veya parolanızı girmeniz gerekebiliyor. Daha sonra ise e-posta şifrelerinize bakabilirsiniz.

iphone da kayıtlı şifreleri görme
iPhone da kayıtlı şifreleri görme

Parolayı görmek için web sitesini seçiniz. Eğer isterseniz de kaydedilmiş bir şifreyi silmek için Parolayı Sil‘e basın. Ya da şifrenizi güncellemek için Düzenle‘ye tıklayın.

Telefonda Kayıtlı Şifreleri Görme

Telefonda Kayıtlı Şifreleri Görme hakkında detaylı araştırmamızı yapıp sizlere aktardık. iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızda kaydedilmiş şifrelerinizi nasıl bulacağınızı ve düzenleyeceğinizi yukarıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

Kaydedilmiş Parolaları Bulmak İçin Siri’yi Kullanma

Özellikle şifrelerinizi öğrenmek için Siri’yi kullanabilirsiniz. Bunun için “Hey Siri, parolalarımı göster” gibi benzer cümleler söyleyin. Belirli bir uygulamanın ya da web sitesinin parolasını arıyorsanız bunu Siri’den de isteyebilirsiniz. Örneğin, “Hey Siri, iCloud parolam ne?” diyebilirsiniz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın