Ana Sayfa » Rehber » Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Tumblr

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Tumblr

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Tumblr yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda canınızdan çok sevdiğiniz kardeşlerinizin evlatlarına, yani yeğenlerinize telefondan gönderebileceğiniz veya yüz yüze söyleyebileceğiniz doğum günü mesajlarını ve sözlerini sizler için derledik.

Bazı insanlar yeğenlerini kendi evlatları gibi sever ve benimserler. Bunun yanında onlara da evlatlarına aldıkları gibi hediyeler alırlar, doğum günü mesajı atarlar. Bizler de bu yazımızda sizler için bu mesajları derledik.

Erkek Yeğene Doğum Günü Mesajı

Yeğeninizin doğum gününün çok güzel geçmesini ve onu mutlu etmek istiyorsanız ona güzel ve kendisini değerli hissetmesini sağlayacak doğum günü mesajları atmak bunun en kolay yolu olacaktır.

Bunun yanında ister uzun, ister kısa, ister komik mesajlar arayanlar için bu yazımızda Erkek Yeğene Doğum Günü Mesajı örneklerini sizler için aşağıda liste halinde verdik. Örneğin;

 • Benim aslan yeğenim doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Gelmek istedim ama işlerim olduğundan maalesef gelemedim, hediyeni yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum…
 • Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği kadar güzelliklerle dolu geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.
 • Her gün Allah’ıma seni her zaman mutlu etmesi için dua ediyorum. O neşe ile gülen yüzünü her daim güldürsün, en kötü gününde bile bir umut göndersin. Benim canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.
 • Yüce Allah sana ömürlerin en güzelini nasip etsin, yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününü bile hep böyle mutlu etsin. Yeğenimin doğum günü kutlu olsun.
 • Aslan parçam erkek adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı bir birey olarak yaşamayı nasip etsin. Canım aslan yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Bu yazımıza benzer olarak Kürtçe Sevgiliyi Rehbere Kaydetme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Uzun

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Uzun
Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Uzun

Teyzeler, yeğenlerine kendi evlatlarıymış gibi sevgi gösterirler. Bu yüzden de onları doğum güzlerinde mutlu edebilmek için en güzel doğum günü mesajlarını atarlar. Eğer siz de yeğeninize doğum günü mesajı atmak istiyorsanız fakat aklınıza bit türlü bir şey gelmiyorsa doğru yerdesiniz. İşte sizler için Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Uzun başlığı altında derlediğimiz örnekler;

 • Benim canım yeğenimm doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın. Gülüşünle dünyayı aydınlatıyor ve neşe saçıyorsun. Dünya senin gibi insanların hatırına dönmeye devam ediyor. Allah uzun ömürlü, sağlıklı bir gelecek nasip etsin sana.
 • Canımın içi, bir tanem yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Bugün senin günün! Sevdiğin ne varsa yap. Rabbim gülümsemeni yüzünden eksik etmesin. Umarım doğum günün dilediğin gibi geçer ve ömrün boyunca huzur dolu bir bir hayatın olur.
 • Yeğenim bu özel gününde, sağlıklı bir geleceğin olmasını, hayatının mutlulukla dolu olmasını, hayal ettiğin gibi sevincin ve huzurun bol bol olacağı bir geleceğin olur inşallah. Doğum günün kutlu olsun çocuk adam.
 • Doğduğun gün dün gibi aklımda fakat sen artık kocaman bir kız/erkek oldun yeğenim. Fakat sen ne kadar büyürsen büyü her zaman bizim küçük bebeğimiz olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.
 • Canım yeğenim, sen bu dünyaya geldikten sonra bizim için senin sevgin dünyadaki her şey oldu. Sana karşı o kadar büyük sevgi hissediyorum ki yaşamımıza tıpkı bir güneş gibi doğdun. Benim biricik yeğenim, doğum gününü içtenlikle kutlar, yeni yaşında her şeyin gönlünce olmasını dilerim.

Yeğene En Güzel Doğum Günü Mesajları

Yeğenler teyzelerine, dayılarına sıkı sıkıya bağlıdırlar. Bu yüzden de bu kişiler yeğenlerinin sevgilerine en güzel şekilde karşılık vermek ve onları mutlu etmek isterler. Bu sebeple, Yeğene En Güzel Doğum Günü Mesajları başlığı altında sizler için bazı örnekler listeledik. Örneğin,

 • Bu doğum günü mesajı halasından canından çok sevdiği yeğenine… Doğum gününü kutluyor ve sana bir ömür boyu sağlıklı, mutlu bir hayat diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim…
 • Benim canım yeğenim sen bizlerden çok uzaklarda olsan da sakın bugünü unuttuğumuzu düşünme. Sen her zaman bizim aklımızda ve kalbimizdesin. Yeni yaşın kutlu olsun, seni çok ama çok seviyoruz.
 • Biz seninle teyze yeğen gibi değil, çok yakın iki dost, iki sırdaş gibiyiz. Her zaman da öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun, nice beraber musmutlu yıllara.
 • Eğer şan yanında olsaydım sana sımsıkı sarılırdım. Her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler ve yanağına koccaman bir öpücük kondururdum! Nice mutlu yıllara yeğenim.
 • Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın ve her günün mutlulukla, huzurla geçmesini temenni ederim. İyi ki doğdun yeğenim, doğum günün kutlu olsun.

Bu yazımıza benzer olarak Snapchat Engel Kaldırma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeğene Doğum Günü Sözleri

Akrabalık ilişkilerinde yeğenlerin yeri ayrıdır. Kardeşinizin çocukları kendi çocuğunuz gibi olduğundan onarı da mutlu etmek istemeniz çok doğaldır. Bunun için Yeğene Doğum Günü Sözleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşte sizler için derlediğimiz örnekler;

 • Sağlıklı, huzurlu, aşk ile dolu, mutlu, neşeli, eğlenceli, bol paralı, gezmeli tozmalı, dinlenmeli, uyumalı, okumalı bir yeni yaşın olsun. Eeee daha ne olsun doğum günün kutlu olsun.
 • Küçük prenses yeğenim şimdi kocaman bir prenses oluyor. Ama yıllar geçse dahi sen her zaman bizim prensesimiz olarak kalacaksın. Benim canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun, her şey gönlünce olsun inşallah.
 • Evladım gibi kıymetlisin benim gözümde, sen mutlu olursan teyzen de mutlu olur bunu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun benim canım yeğenim.
 • Seni dünyaya getiren o ebenin elleri dert görmesin. Bazen onun yanaklarını sıkasım, öpesim geliyor senin gibi birini doğurttuğu için. Musmutlu yıllar dilerim…
 • Bugün senin için yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açılacak. Bu sayfayı gönlüne göre doldurman ve hep mutlulukla, sevinçle, huzurla süslemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı

Tumblr, Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı için harika bir kaynak olabilir. Bu popüler sosyal medya platformu, özgün ve yaratıcı içeriklerin paylaşıldığı bir ortam sağlar. Doğum günü mesajları da bu platformda kolaylıkla bulunabilir veya oluşturulabilir. Tumblr, geniş bir kullanıcı tabanına sahip olduğundan, farklı tarzlarda ve duygusal içeriklerde mesajlara rastlamak mümkündür. Sevimli GIF’ler, renkli grafikler, eğlenceli meme’ler veya samimi yazılar, doğum günü mesajlarını daha özel hale getirebilir. Teyzeler ve yeğenler arasındaki bağı kutlayan, sevgi ve mutluluğu ifade eden mesajlar, Tumblr’ın paylaşımcı ortamında kolaylıkla bulunabilir ve ilham alınabilir. Bu platform, teyzelerin ve yeğenlerin birbirlerine sevgi dolu mesajlar göndermeleri için mükemmel bir kaynaktır.

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Tumblr yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
“Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Tumblr” üzerine 2 yorum
 1. Yeğenimin doğum gününde klasik bir şeyler yazmak yerine sizin sitenizden bir kaç cümle alıntıladım. Teşekkür Ederim!

  Cevapla
Yorum yapın