Ana Sayfa » Rehber » Arayan Numara Yok Bulma Nasıl Yapılır?

Arayan Numara Yok Bulma Nasıl Yapılır?

Arayan Numara Yok Bulma yazımız ile karşınızdayız. Eğer biri sizi İphone telefonunuzdan gizli numaradan ararsa karşınıza “Arayan Numara Yok” ekranı çıkmaktadır. Fakat bu gizli numaraları engellemek isterseniz bunu telefonunuzdan yapamazsınız. Gizliden gelen numaraları engellemek istiyorsanız bir takım tuşlara basmanız gerekmektedir. Fakat bunun için her operatörde farklı tuşlara basmanız gerekir. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Bunun farklı 2 yolu daha vardır. Bunlardan birincisi 118 42 bilinmeyen numaralar servisini aramak ya da “KIM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmanız gerekmektedir. Arayan numara yok ne demek? Sorusunun cevabı birinin sizi gizli numaradan aramış olmasıdır.

Arayan Numara Yok Bulma İphone

İos işletim sisteminde özel bir program sayesinde arayan numaraları bulma gibi bir şey söz konusu değildir. İphone arayan numara yok nasıl bulabilirim? Diye düşünüyorsanız bunun bir çözümü mevcuttur. Bunun için operatörünüz ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Fakat bunun dışında telefonunuzu gizli aramalara kapatma imkanınız bulunmaktadır. Operatörlere bağlı olarak yazacağınız tuşlar değişmektedir. İşte o tuşlar:

  • Turkcell operatörü için: *253#
  • Vodafone operatörü için: 7046‘ya “GIZLI AC” mesajını yollamanız gerekir.
  • Türk Telekom operatörü için: *253#

Kullandığınız operatöre göre yukarıdakileri deneyip sizde arayan gizli numaraların sizi aramasını engelleyebilirsiniz.

İphone Arayan Numara Yok Rehberde Kayıtlı Mı?

İphone Arayan Numara Yok Rehberde Kayıtlı Mı?
İphone Arayan Numara Yok Rehberde Kayıtlı Mı?

Telefonunuza beni kim aramış, gizli numara öğrenme, arayanın kim olduğunu bulma gibi uygulamalar sayesinde rehbere kayıtlı olan numaraları bulabilmektedir. Bu sebeple sizi gizliden arayan bir numarayı göremiyorsanız telefonun kime ait olduğunu öğrenemezsiniz. İphone Arayan Numara Yok Rehberde Kayıtlı Mı? Diye soracak olursanız bunu bilmenin tek bir yolu vardır. O da 118 80’i arayarak öğrenmektir. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟

Arayan Numara Yok Nasıl Bulunur?

Sizi arayan kişinin kim olduğunu merak ediyorsanız özel numaradan arama yapan kişinin numarası belli olduğu zaman numarayı sorgulayabilirsiniz. Fakat hiçbir numara yoksa bunu bulmak biraz zordur. Gizli bir numara tarafından aranan ve bu aramadan rahatsız olduğu için kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalışan insanlar yalnızca yasal yollarla bu bilgilere ulaşabilmektedir. Arayan Numara Yok Nasıl Bulunur? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Arayan Numara Yok Bulma yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın