Ana Sayfa » Rehber » Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022

Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022

Trendyol Kurye Maaşları yazımız ile karşınızdayız. E-ticaret tercih edenlerin her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte farklı iş olanaklarının da artmasını sağlamaktadır. Kendi işini yapmak isteyenler için Trendyol araçlı kurye bir seçenek olabilir. Çünkü son dönemde en popüler iş olanaklarından biri kuryeliktir. Yüksek maaşla birlikte bu işe yönelmenin asıl sebebi Trendyol güvencesidir. Yazımız içerisinde sizlere Trendyol kurye maaşı ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları
Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Türkiye’nin ilk decarcorn’u olan Trendyol, her gün binlerce sipariş almaktadır. Bu sayede en değerli dijital şirketler arasında yer almaktadır. Çok fazla sipariş aldığı için hem iş yükünü hafifletmek hem de teslimat yapmak için araçlı kurye hizmeti sunmaktadır. Trendyol araçlı kurye başvurusu yaparak sizde bu işte çalışabilirsiniz. Yapacağınız iş sadece araçla kargo toplamak veya kargo teslimatını sağlamaktır. İşin aslı trendyol aracınızı kiralayarak teslimatı hızlı ve kolay bir hale getirmektedir. Sizde bu iş sayesinde teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabilirsiniz. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları aylık ortalama olarak 8000 TL ile 15000 TL arasında para kazanmanızı sağlar.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

Birçok genç artık kurye işine girmeye çalışmaktadır. Çünkü hemen hemen her insan internette Trendyol üzerinden sipariş vermektedir. Bu yüzden kuryelik yaparak geçimlerini sağlamayı ve kargo başına verilen parayla beraber daha rahat bir şekilde hayat sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu işe başlamak isteyenler Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? Diye merak ediyorlar. Pazar günleri hariç günde 100 teslimat yaptığınız zaman yaklaşık olarak ayda 12000 TL para kazanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Getir Araçlı Kurye Başvuru yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Kazanç Ne Kadardır?

Trendyol Go internetten sipariş verebileceğiniz bir online markettir. Motorlu kuryeler, gidip marketten aldığı ürünleri müşterilerine ulaştırırlar. Kuryelik motor sürmeyi seven ve insanlarla ilişkileri iyi olan insanlar için son derece uygun bir iştir. Bunun dışında hafif ticari aracınızla da Trendyol Go da çalışabilirsiniz. Fakat en çok merak edilen Trendyol Go Kurye Kazanç Ne Kadardır? Sorusudur. Trendyol go’ da maaşlar saatlik olarak hesaplanmaktadır. Saatlik 25 TL ile 35 TL arasında bir miktardır. Siparişin yoğun olduğu zamanlarda ise bu saatlik ücret 35 TL’den başlamaktadır. Aylık ortalama 10000 TL ile 12.500 TL arasında bir para kazanırsınız.

Trendyol Motorlu Kurye Maaşları

Trendyol araç kurye yorum yapan insanlar motor ile yapmaktansa araba ile yapmanın daha kolay ve güvenilir olduğunu belirtmiştir. Sizde trendyol başvuru şartlarını doldurarak Trendyolda kurye olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. En çok merak edilen konulardan birisi ise Trendyol Motorlu Kurye Maaşlarıdır. Ortalama olarak 12000 TL maaş almaktadırlar. Fakat taşınılan pakete göre bu miktar değişmektedir.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak  Trendyol Kurye Maaşları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca siz de kullandığınız isimleri aşağıya yorum olarak paylaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın