Ana Sayfa » Rehber » Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2024

Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2024

Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar?, Trendyol kurye maaşları, kurye tipine, teslim edilen paket sayısına ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılı için Trendyol araçlı kurye maaşları ortalama 8.500 TL ile 30.000 TL arasında, Trendyol motorlu kurye maaşları ise ortalama 20.000 TL ile 40.000 TL arasında olmaktadır.

Trendyol kurye olmak için başvuru yapmak isterseniz, Trendyol Go adresindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Trendyol kurye olma şartları ise şöyle:

 • En az 18 yaşında olmak
 • Sabıka kaydı olmamak
 • Erkek kuryeler için askerlikle ilişiği olmamak
 • En az lise mezunu olmak
 • Araçlı kuryeler için SRC 4 belgesi sahibi olmak
 • Motorlu kuryeler için en az A1 ya da A2 seviyesinde ehliyet sahibi olmak
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlamak
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teslimatları hızlı ve zamanında yapmak

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları
Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Türkiye’nin ilk decarcorn’u olan Trendyol, her gün binlerce sipariş almaktadır. Bu sayede en değerli dijital şirketler arasında yer almaktadır. Çok fazla sipariş aldığı için hem iş yükünü hafifletmek hem de teslimat yapmak için araçlı kurye hizmeti sunmaktadır. Trendyol araçlı kurye başvurusu yaparak sizde bu işte çalışabilirsiniz. Yapacağınız iş sadece araçla kargo toplamak veya kargo teslimatını sağlamaktır. İşin aslı trendyol aracınızı kiralayarak teslimatı hızlı ve kolay bir hale getirmektedir. Sizde bu iş sayesinde teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabilirsiniz. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları aylık ortalama olarak 8000 TL ile 15000 TL arasında para kazanmanızı sağlar.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

Birçok genç artık kurye işine girmeye çalışmaktadır. Çünkü hemen hemen her insan internette Trendyol üzerinden sipariş vermektedir. Bu yüzden kuryelik yaparak geçimlerini sağlamayı ve kargo başına verilen parayla beraber daha rahat bir şekilde hayat sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu işe başlamak isteyenler Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? Diye merak ediyorlar. Pazar günleri hariç günde 100 teslimat yaptığınız zaman yaklaşık olarak ayda 12000 TL para kazanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Getir Araçlı Kurye Başvuru yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Kazanç Ne Kadardır?

Trendyol Go internetten sipariş verebileceğiniz bir online markettir. Motorlu kuryeler, gidip marketten aldığı ürünleri müşterilerine ulaştırırlar. Kuryelik motor sürmeyi seven ve insanlarla ilişkileri iyi olan insanlar için son derece uygun bir iştir. Bunun dışında hafif ticari aracınızla da Trendyol Go da çalışabilirsiniz. Fakat en çok merak edilen Trendyol Go Kurye Kazanç Ne Kadardır? Sorusudur. Trendyol go’ da maaşlar saatlik olarak hesaplanmaktadır. Saatlik 25 TL ile 35 TL arasında bir miktardır. Siparişin yoğun olduğu zamanlarda ise bu saatlik ücret 35 TL’den başlamaktadır. Aylık ortalama 10000 TL ile 12.500 TL arasında bir para kazanırsınız.

Trendyol Motorlu Kurye Maaşları

Trendyol motorlu kurye maaşları, teslim edilen paket sayısına ve kat edilen kilometreye göre değişmektedir. 2024 yılı için Trendyol motorlu kurye maaşları ortalama 20.000 TL ile 40.000 TL arasında olmaktadır. Trendyol motorlu kurye olmak için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir:

 • En az 18 yaşında olmak
 • Sabıka kaydı olmamak
 • Erkek kuryeler için askerlikle ilişiği olmamak
 • En az lise mezunu olmak
 • En az A1 ya da A2 seviyesinde ehliyet sahibi olmak
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlamak
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teslimatları hızlı ve zamanında yapmak

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak  Trendyol Kurye Maaşları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca siz de kullandığınız isimleri aşağıya yorum olarak paylaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın