Ana Sayfa » Fiyatları » Pall Mall Fiyat 2023 – Nerede Satılır?

Pall Mall Fiyat 2023 – Nerede Satılır?

Pall Mall fiyat 2023 yılının en çok merak edilenlerinden biri olmuştur. Türkiye’nin en popüler sigara markalarından biri olan Pall Mall ilk kez 1899 yılında üretilmiştir. Dönemin varlıklı kesimine hitap etmesi için üretilen bu marka 1907 yılı itibarıyla American Tobacco tarafından satın alınmıştır. 1960 yılı itibarıyla Amerika’da popülaritesini giderek arttıran Pall Mall’ın önünü hiçbir firma kesememiştir. Nitekim Türkiye’nin de en popüler sigaralarından biri haline gelmiştir. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Pall Mall Sigara Fiyatı

Pall Mall Sigara Fiyatı
Pall Mall Sigara Fiyatı

Ülkemizde oldukça sevilen Pall Mall, R.J. Reynolds Tobacco Company tarafından üretilen bir sigara markasıdır. Bununla birlikte Pall Mall sigaraları, Amerikan blend tütünleri ile üretilir ve genellikle orta ila yüksek arasında nikotin içerirler. Pall Mall, dünya genelinde farklı çeşitleri bulunabilen bir marka olup, genellikle Pall Mall Blue, Pall Mall Red, Pall Mall Black ve Pall Mall White gibi seçenekleri içerir. Aşağıda Pall Mall Sigara Fiyatı hakkında bilgilendirmemizi yaptık.

  • Pall Mall: 32 TL

Pall Mall Kaçak Sigara Fiyatı 🌟

Pall Mall sigaralarının tadı, hafif bir şekilde tatlandırılmış ve aromalıdır, ancak sigaranın içimi kişisel tercihlere bağlı olarak değişebilir. Sigara kullanımı sağlık açısından zararlıdır ve sigarayı bırakmak için profesyonel yardım almanız önerilir. Ülkemizde oldukça sevilen Pall Mall Kaçak Sigara Fiyatı 32 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pall Mall Sigara Yorumları

Sigara, kuru yapraklı tütün bitkisinden yapılan ve genellikle kağıt veya ince tütün yapraklarına sarılarak hazırlanan bir tütün ürünüdür. Fakat Sigara içenler, sigarayı yakar ve dumanını solurlar. Bu durum ise sağlığa oldukça zarar verir. İşte Pall Mall Sigara Yorumları şu şekildedir:

  • Arkadaş önermişti, ilk kez Pall Mall denedim ve 7 yıldır bırakamadım.
  • Kimseye sigara içmeyi önermem fakat içen insanlar için Pal Mall sigara markasını tavsiye ederim.
  • Ben beğenmedim, herkesin damak zevki farklıdır.

Pall Mall Sigara Nerede Satılır?

Pall Mall sigarası, genellikle sigara satışı yapılan bakkal, market, benzin istasyonu, hipermarket, süpermarket ve çeşitli sigara satış noktalarında bulunabilir. Fakat Pall Mall sigarasının satışının yapıldığı yerler ülkelere ve bölgelere göre değişebilir, ancak genellikle yaygın bir marka olduğu için birçok ülkede birçok satış noktasında bulunabilir. Böylece Pall Mall Sigara Nerede Satılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Pall Mall Sigara Çeşitleri

Pall Mall sigara markası, çeşitli tütün ürünleri sunar. Ayrıca Pall Mall sigara çeşitleri ülkelere ve bölgelere göre değişebilir, ancak bazı yaygın Pall Mall sigara çeşitleri şunlardır:

  • Pall Mall Blue: Orta hafiflikte bir sigara
  • Pall Mall Red: Tam aroma ve daha yüksek bir nikotin seviyesi içeren bir sigara
  • Pall Mall White: Orta hafiflikte bir sigara, beyaz filtreli
  • Pall Mall Black: Özel bir karışımdan yapılmış daha güçlü bir sigara
  • Pall Mall Menthol: Mentol aromalı bir sigara

Bunlar, Pall Mall sigara çeşitlerinden bazılarıdır ve sigara üreticileri zaman zaman yeni çeşitler de sunabilirler. Ancak unutmayın ki sigara içmek sağlık açısından zararlıdır. BU yüzden kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gürcistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pall Mall fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın