Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Tranko Buskas Kullananlar Yorumları 10+10

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları 10+10

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç ruhsal gerginliklere bağlı olarak gelişen krampların tedavisinde kullanılan kırmızı reçeteli bir ilaçtır. Bununla birlikte endişeden kaynaklanan sindirim sistemi sorunları ve adet dönemi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Tranko Buskas 10 10 etken maddesi Medazepam ruhsal gerginliklerin giderilmesini, hiyosin-N- butilbromid ise karın bölgesindeki mide, bağırsak vb. organlardaki düz kasları gevşeterek krampların düzelmesini sağlamaktadır. Yazımız içerisinde ilacın ne olduğundan, ne işe yaradığından, kullananlar yorumlarından vs. bahsedeceğiz.

Tranko Buskas 10+10 Kullananlar Yorumları

Tranko Buskas 10+10 Kullananlar Yorumları
Tranko Buskas 10+10 Kullananlar Yorumları

Hyoscine-N-Butyl Bromide yani diğer adıyla Tranko Buskas, gastrointestinal sistem ve idrar yolu spazmlarının tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. İşte bu Tranko Buskas 10+10 Kullananlar Yorumları ve bazı insanların deneyimlerinden bazıları:

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Contractubex Kullananlar Yorumları

 • Tranko Buskas, mide ağrısı ve krampı için oldukça etkili bir ilaçtır. Birçok kez kullandım ve her zaman hızlı bir şekilde rahatlama hissettim.
 • Bu ilacı kullanırken yan etkilerden bazılarını hissettim. Baş dönmesi, bulantı ve ağız kuruluğu gibi yan etkiler benim için yaygındı. Ancak, bu yan etkiler kısa sürede kayboldu.
 • Hyoscine-N-Butyl Bromide, spastik kolon tedavisi için oldukça etkili bir ilaçtır. Ancak, dozajınızı doğru ayarlamak önemlidir, aksi takdirde yan etkiler yaşayabilirsiniz.
 • Bu ilacı sadece birkaç kez kullandım ve spazmlarımı hızlı bir şekilde geçirdi. Ancak, bazı yan etkileri olduğu için uzun süreli kullanım için tercih etmiyorum.
 • Tranko Buskas, özellikle menstrüel kramp gibi güçlü ağrılar için oldukça etkilidir. Ancak, ilacın yan etkileri, özellikle uykulu hissetmek gibi, bazı durumlarda günlük aktivitelerimi yapmamı zorlaştırdı.

Diğer Benzer Konulara Göz Atın Bot Takipçi Atma Ücretsiz İnstagram – İnstagram 1000 Takipçi Hilesi

Not: Her ilaç gibi, Tranko Buskas da herkes için uygun değildir ve yan etkileri olabilir. Bu nedenle, herhangi bir ilaç kullanmadan önce doktorunuzla konuşmanız önemlidir.

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları

Medazepam, anksiyete ve uykusuzluğu tedavi etmek için kullanılan uzun etkili bir benzodiazepindir. Genellikle kısa süreli kaygıyı tedavi etmek için reçete edilir, ancak daha ciddi vakaları tedavi etmek için kullanılabilir. Yaygın yan etkiler uyuşukluk, baş dönmesi ve kafa karışıklığını içerir. Tranko Buskas alırken doktorunuzun talimatlarına uymanız ve sorularınızı veya endişelerinizi tartışmanız önemlidir. Ayrıca Tranko Buskas ve diğer ilaçlar arasındaki herhangi bir etkileşimin farkında olmak da önemlidir.

 • “Başlangıçta Tranko Buskas’ı denemek konusunda tereddütlüydüm ama endişelerime gerçekten yardımcı oldu”
 • “Medazepam’ın uzun etkili bir benzodiazepin olduğu gerçeğini gerçekten takdir ediyorum, çünkü bu daha uzun süre dayanması ve daha etkili olması anlamına geliyor”
 • “Tranko Buskas’ın yan etkilerinin hafif ve yönetilebilir olduğunu buldum”
 • “Medazepam’ın kaygıyı azaltmak ve uykuya yardımcı olmak için etkili bir ilaç olduğunu düşünüyorum”
 • Tranko Buskas kullananlar için daha fazla eğitim ve kaynak olması gerektiğini düşünüyorum”

Tranko Buskas Ne İlacıdır?

Tranko Buskas Ne İlacıdır? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Ruhsal problemlere bağlı olarak karın bölgesinde gelişen kramplarda kullanılan, doktor gözetiminde kullanılması gereken, eczanelerde kırmızı reçeteli olarak satılan bir ilaçtır. Turuncu renkli, uniform, yuvarlak ve tablet formunda satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Metpamid Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tranko Buskas İlacı Ne İşe Yarar?

Tranko buskas ilacı nedir? Sorusunu cevapladıktan sonra ne işe yaradığını da anlatalım. Bu ilaç özellikle mide yanması, mide krampları, ağrılı adet görme, safra yollarındaki şişkinlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bunların dışında kesilmeyen hıçkırıkların kesilmesine ve psikolojik faktörlere bağlı bağırsak spazmların tedavisinde de kullanılır.

Tranko Buskas Kullanıcı Yorumları

Tranko Buskas Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde bu ilaç hakkında genellikle olumlu yorum yapıldığını fark ettik. İşte sizin için hazırladığımız kullanıcı yorumları şunlardır:

 • Gerçekten dayanamadığınız zaman kullanmanız gereken bir ilaç. Sürekli kullanmamaya çalışın.
 • Bitecek diye ödüm kopuyor gerçekten çok etkili bir ilaç.
 • Doktorun reçete ederken genellikle uyku hali yapabileceğini söylemişti. Öyle de oldu sürekli uykum geliyor.
 • Tadı o kadar iyi ki yutmak bile istemiyordum, çok da faydalı bir ilaçtır.

Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?

Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?
Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanmanız gerekir. Fakat bir şey söylemediyse genellikle önerilen doz günde 3 kez 10-20 mg arasında değişmektedir. Yemeklerden önce bol su ile oral yolla yutulmaktadır. İlacı kullandıktan 1-2 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Böylece Tranko Buskas Nasıl Kullanılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas 10+10 Uyku Yapar Mı?

Tranko Buskas Uyku Yapar Mı? Sorusunu kullanıcılar çok merak etmektedir. Bu ilaç uyku yapan bir ilaçtır. Hatta uyuyamayan bir insanın bile bu ilacı kullandıktan kısa bir süre sonra uykusu gelir. Uyku haliyle beraber yorgunluk ve uyuşukluk da gözükür. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Metpamid Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir Mi?

Doktorlar genellikle anksiyete için verdikleri ilacın yanında Tranko Buskas’ı ek ilaç olarak vermektedir. Anskiyete bozukluğunun tedavisi için Citolex adı ilaç önerilmektedir. Bu yüzden Tranko Buskas anksiyeteye iyi gelen bir ilaçtır. Böylece Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir Mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Mucizesi

Tranko Buskas Mucizesi, bir bitkisel takviye olarak kullanılan ve stres, kaygı ve uykusuzluk gibi durumların hafifletilmesine yardımcı olan bir üründür. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde rahatlama ve gevşeme sağlayarak zihinsel ve fiziksel rahatsızlıkları hafifletebilir. Tranquilene ile üretilen bu takviye, kapsamlı klinik araştırmalara tabi tutulmuş ve güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Tranquilene’nin içerdiği bitkisel özler arasında GABA, L-Theanine, Ashwagandha, Passiflora ve B Vitamini kompleksi bulunur. Bu bileşenler, sinir sistemi üzerinde sakinleştirici etkileriyle bilinir ve stres hormonu kortizolün düşürülmesine yardımcı olabilir. Tranquilene, doğal bir seçenek olarak stresle başa çıkmak ve zihinsel sağlığı desteklemek isteyenler için etkili bir çözüm sunmaktadır. Ancak, herhangi bir takviye kullanmadan önce bir sağlık uzmanıyla görüşmek önemlidir.

Tranko Buskas Antidepresan Mı?

Tranko Buskas antidepresan bir ilaç değildir. Bunun için başka ilaçlar kullanılır. Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde antidepresanlarla birlikte kullanıldığı zamanlar antidepresanın yan etkilerini azaltmak için tercih edildiğini gördük. Son zamanlarda merak edilen Tranko Buskas Antidepresan Mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Kafa Yapar Mı?

Tranko Buskas bağımlılık yapan bir ilaçtır. Bu yüzden kırmızı reçeteli olarak satılmaktadır. Doktorlar hastaların zor durumda kalmadığı sürece önermediği bir ilaçtır. Kafa yapma gibi bir olay söz konusu değildir. Böylece Tranko Buskas Kafa Yapar Mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir mi?

Tranko Buskas, çeşitli anksiyete bozukluklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, anksiyete semptomlarını hafifletmek için kullanılan bir bitki ekstresi olan Valerian Root Extract (Ballıbaba Kökü Özütü) ve Magnolia officinalis ekstresi gibi bitkisel bileşenler içerir. Böylece Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Tranko Buskas Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.3/5 - (27 Oy)
“Tranko Buskas Kullananlar Yorumları 10+10” üzerine 23 yorum
 1. İki defa psikoloğa gidip verdikleri ilaçların fazlasıyla yan etkisini gördükten bir hafta sonra hepsini eczacıma geri verip. Tesadüf eseri tanıştığım canım ilaç. Çok iyi geldi aslında bu kadar kolay olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Karnım ağrıyor diye aldığım ilaç anksiyetemi düzeltti ve ben şok.

  Cevapla
   • Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

   • Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

   • Bende kullandim iyi geldi ama yan etkileri var ilaci kesince sinirlerim bozuldu

 2. Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

  Cevapla
 3. gün aşırı alın yani 3 günde 1 tane için çünkü 48 saat sonra etki etmeye başlıyor bagımlılık yapıyor

  Cevapla
 4. 4 yıldır karnım ağrıyor gitmediğim dokdor kalmadı ansiyete deprosyonda oldum ibs de var fibromiyalji dediler karın agrima bence piskolojikhic birsey çıkmadı piskolojik dendi piskiyatri hapları alıyorum fayda etmedi tekrar gastorojiye gitdim turanbuskas yazdı yanına bağırsak düzenleyici insaAllah iyi gelir yoksa hayatım kabul 67 yaşında tansiyon hastasıyım duva edin cere ney

  Cevapla
 5. uzun yıllardır taniyorum bu ilacı..ama 3 günden fazla killanmıyorum. süper bir ilaç..yanimdan hiç ayırmiyorum. stresli bir ortama girecegimi hissettiğim an içiyorum..cok da iyi oluyor. sinirlenemediğim icin de tansiyonum yükselemiyor. ama dr.a danısılmadan alınmaması gerekir..

  Cevapla
 6. Bir aydırki kızım günde ilacın yarısını kullanıyor kızımda konversion bozokluk var, Allaha şükür ıyi geldi oncegı gibi her gün yada 2gunde bir acile gitmiyoruz her keze geçmiş olsun Allah şifa versin

  Cevapla
 7. Güzel ilaç sureklı kullanmayın cibrelex alın akşam ve izzet güllü adlı pıdkolok var bol bol dınleyın kısa zamanda ıyı olursunuz

  Cevapla
Yorum yapın