Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Tranko Buskas Kullananlar Yorumları

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları

Tranko Buskas Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç ruhsal gerginliklere bağlı olarak gelişen krampların tedavisinde kullanılan kırmızı reçeteli bir ilaçtır. Bununla birlikte endişeden kaynaklanan sindirim sistemi sorunları ve adet dönemi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Tranko Buskas 10 10 etken maddesi Medazepam ruhsal gerginliklerin giderilmesini, hiyosin-N- butilbromid ise karın bölgesindeki mide, bağırsak vb. organlardaki düz kasları gevşeterek krampların düzelmesini sağlamaktadır. Yazımız içerisinde ilacın ne olduğundan, ne işe yaradığından, kullananlar yorumlarından vs. bahsedeceğiz.

Tranko Buskas Ne İlacıdır?

Tranko Buskas Ne İlacıdır? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Ruhsal problemlere bağlı olarak karın bölgesinde gelişen kramplarda kullanılan, doktor gözetiminde kullanılması gereken, eczanelerde kırmızı reçeteli olarak satılan bir ilaçtır. Turuncu renkli, uniform, yuvarlak ve tablet formunda satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Metpamid Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tranko Buskas İlacı Ne İşe Yarar?

Tranko buskas ilacı nedir? Sorusunu cevapladıktan sonra ne işe yaradığını da anlatalım. Bu ilaç özellikle mide yanması, mide krampları, ağrılı adet görme, safra yollarındaki şişkinlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bunların dışında kesilmeyen hıçkırıkların kesilmesine ve psikolojik faktörlere bağlı bağırsak spazmların tedavisinde de kullanılır.

Tranko Buskas Kullanıcı Yorumları

Tranko Buskas Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde bu ilaç hakkında genellikle olumlu yorum yapıldığını fark ettik. İşte sizin için hazırladığımız kullanıcı yorumları şunlardır:

 • Gerçekten dayanamadığınız zaman kullanmanız gereken bir ilaç. Sürekli kullanmamaya çalışın.
 • Bitecek diye ödüm kopuyor gerçekten çok etkili bir ilaç.
 • Doktorun reçete ederken genellikle uyku hali yapabileceğini söylemişti. Öyle de oldu sürekli uykum geliyor.
 • Tadı o kadar iyi ki yutmak bile istemiyordum, çok da faydalı bir ilaçtır.

Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?

Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?Pin
Tranko Buskas Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanmanız gerekir. Fakat bir şey söylemediyse genellikle önerilen doz günde 3 kez 10-20 mg arasında değişmektedir. Yemeklerden önce bol su ile oral yolla yutulmaktadır. İlacı kullandıktan 1-2 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Böylece Tranko Buskas Nasıl Kullanılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Uyku Yapar Mı?

Tranko Buskas Uyku Yapar Mı? Sorusunu kullanıcılar çok merak etmektedir. Bu ilaç uyku yapan bir ilaçtır. Hatta uyuyamayan bir insanın bile bu ilacı kullandıktan kısa bir süre sonra uykusu gelir. Uyku haliyle beraber yorgunluk ve uyuşukluk da gözükür. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Metpamid Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir Mi?

Doktorlar genellikle anksiyete için verdikleri ilacın yanında Tranko Buskas’ı ek ilaç olarak vermektedir. Anskiyete bozukluğunun tedavisi için Citolex adı ilaç önerilmektedir. Bu yüzden Tranko Buskas anksiyeteye iyi gelen bir ilaçtır. Böylece Tranko Buskas Anksiyeteye İyi Gelir Mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Antidepresan Mı?

Tranko Buskas antidepresan bir ilaç değildir. Bunun için başka ilaçlar kullanılır. Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde antidepresanlarla birlikte kullanıldığı zamanlar antidepresanın yan etkilerini azaltmak için tercih edildiğini gördük. Son zamanlarda merak edilen Tranko Buskas Antidepresan Mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tranko Buskas Kafa Yapar Mı?

Tranko Buskas bağımlılık yapan bir ilaçtır. Bu yüzden kırmızı reçeteli olarak satılmaktadır. Doktorlar hastaların zor durumda kalmadığı sürece önermediği bir ilaçtır. Kafa yapma gibi bir olay söz konusu değildir. Böylece Tranko Buskas Kafa Yapar Mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Tranko Buskas Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.7/5 - (6 Oy)
“Tranko Buskas Kullananlar Yorumları” üzerine 7 yorum
 1. İki defa psikoloğa gidip verdikleri ilaçların fazlasıyla yan etkisini gördükten bir hafta sonra hepsini eczacıma geri verip. Tesadüf eseri tanıştığım canım ilaç. Çok iyi geldi aslında bu kadar kolay olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Karnım ağrıyor diye aldığım ilaç anksiyetemi düzeltti ve ben şok.

  Cevapla
   • Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

   • Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

 2. Ben kullanıyorum bende panik atak kaygı bozukluğu var uykuya dalamıyorum uysamda boğulur gibi uyanıyorum ama bu ilacı kullanınca uyuyorum ben 1 yada 2 gün kullanıyorum kendimi iyi hissedince bırakıyorum bağımlılık yapar diye

  Cevapla
Yorum yapın