Ana Sayfa » Rehber » Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2024 – Tüm Yollar

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2024 – Tüm Yollar

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yazımız ile beraberiz. Türk Telekom abonelerine her geçen gün yeni kampanyalarıyla hediye internet kazandırıyor. Diğer operatörlerin uyguladığı bedava internet verme sistemini kullanarak müşteri kaybını önlemeyi planlıyor. Bu sistemlerden birisi de Sil Süpür olayıdır. Sil Süpür yaparak bedava internet kazanmak isteyenler genellikle Sil Süpür ile bedava 30 GB nasıl kazanılır bu konuyu araştırıyorlar. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Türk Telekomlu iseniz ister faturalı olsun isterse faturasız herkesin katılabileceği sil süpür uygulamasını telefona indirdikten sonra kullanabilmektedir. Siz de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra üye girişi yaparak Sil Süpür yapabilirsiniz.

Öncelikle Sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeden önce sil süpür hilesi gerçekten var mı sorusuna cevap vermek gerekir. Herkesin bildiğinin aksine sil süpür hilesi yoktur fakat sil süpür taktikleri vardır. Sil süpür taktikleri sayesinde sizde 5 GB, 10 GB ve 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yazımızın içerisinde Sil Süpür hilesi APK, Sil Süpür 2 hak, Sil Süpür 30 GB hilesi, Sınırsız Sil Süpür Hilesi, Sil Süpür taktikleri gibi konuları içermektedir.

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?
Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

Merak konusu olan sil süpür hilesi nasıl yapılır sorusu için hazırladığımız adımları dikkatlice uygulayınız. Sil süpür uygulaması haftada 1 kez yapılıyor. Her hafta çarşamba günü yenilenen sil süpür uygulaması ile bedava internet ve GB kazanmak için yapmanız gerekenler ise aşağıdaki listede belirtilmiştir.

  • Uygulama her çarşamba günü yenilendiği için çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar internet kazanmaktadırlar. Genellikle belli bir sayıda internet paketi dağıtan Türk Telekom, ilk sil süpür yapanlara internet vermektedir.
  • Sil süpür yapmak için en uygun zamanlar mesai saatleri dışıdır. Çünkü genelde mesai saatleri içerisinde yapıldığında düşük ve istenmeyen hediyeler çıkmaktadır. Gece veya sabah çok erken saatlerde yapabilirsiniz.
  • Sil Süpür yapmadan önce uygulamayı telefonundan silip tekrardan kurulum yaptığınızda size internet hediyesi vermektedir.
  • En çok denenen ve deneyenlerin işe yaradığını söylediği yollardan biri ise aynı anda 2 farklı tane telefondan hesabınıza giriş yapıp aynı anda sil süpür yapmaktır. Bu sayede bedava internet kazanma şansını artırabilirsiniz.

Sil Süpür 2 Hak Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri sil süpür uygulamasını haftada 1 defa kullanabilmektedir. Her hafta Çarşamba günü hakkınız yenileniyor ve eğer sil süpür yaparsanız 1 hafta beklemek zorunda kalıyorsunuz. Öncelikle sil süpür hilesi 2 defa yapmak için aynı anda çift telefon ile kendi hesabınıza girerek çekiliş yapmak mümkün. Bu sayede sil süpür 2 hak hilesini yapabilirsiniz.

Ayrıca benzer bir konumuz olan Telefon Numarasız Gmail Açma yazımıza da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Nasıl Yapılır sorusunu merak ediyorlar. Sil süpür yaparak 30 GB kazanma şansınızın bulunuyor. Fakat 30 GB hediyesi az dağıtıldığı için size çıkma olasılığı çok düşüktür. Otomatik olarak dağıtılan bu hediyelerin Prime abonesi olan ve daha fazla fatura ödeyenler için böyle güzel hediyeler çıkmaktadır. Kısacası faturasının ücreti fazla olanlara sil süpür hediyeleri de buna oranla daha güzel gelmektedir.

Sınırsız Sil Süpür Hilesi 30 GB İnternet

Sınırsız sil süpür hilesi; 30 GB internet kazanmak çoğu insanın istediği bir hediyedir. Az kişiye verilen bu hediyeyi kazanmak için genellikle Prime müşterilerine ve faturasının ücreti fazla olan kişilere verilmektedir.

Sil Süpür Hilesi Var Mı?

Sıkça merak edilen konulardan birisi de Sil Süpür hilesi var mı sorusudur. Sil Süpür hilesi maalesef yoktur. Hilesi yoktur ama belirli taktikler mevcuttur. Sizde bu taktikleri deneyerek internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

Haftada bir kez gerçekleşen Sil Süpür kampanyası çarşamba günü saat 06.00’a kadar yenileniyor. Bu günlerin dışında kontrol ederseniz çıkmayacaktır.

Eğer kampanyayı kullanmadığınız halde sil süpür uygulaması gözükmüyorsa aşağıdaki sebeplerden dolayı olabilir:

  • Sil Süpür için hattınızın 4.5G olması gerekir. Eğer 3G hattınız varsa ve 4.5G’ye taşırsanız, Sil Süpür uygulamasından faydalanabilirsiniz.
  • Hattın iptal olması
  • Hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi
  • Diğer operatörlere taşınması
  • Faturalı hattan faturasıza ya da faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması

Bunlarla alakalı bir sorun değilse müşteri hizmetlerini arayarak “Sil Süpür yapamıyorum” diyerek bir talep oluşturabilirsiniz.

Ayrıca rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Son olarak Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Ana sayfamıza bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
“Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2024 – Tüm Yollar” üzerine 2 yorum
Yorum yapın